Skocz do zawartości

[A][A][Dyskusja] Administracja robi co chce


Imperator

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchaj gościu. Nie ma tu miejsca dla kogoś kto nazywa kogoś dzieciakiem dlatego, że ten ma wyjebane na ten serwer. Zrozum to, nikogo nie obchodzi co robi administracja bo to jest tylko gra. Wkurwiłeś mnie na ostro swoim debilizmem. Wypierdalaj, elo. Kocham Duble

Odnośnik do komentarza

A co jeśli cała społeczność, a może nie cała bo niektórzy zapewne nie mają na tyle jaj żeby to zrobić

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.

 

Mam mieszane uczucia. Z jednej strony temat wygląda jak typowy bait, a z drugiej czuję, że jednak mógł być pisany na poważnie. Masz podobno 18 lat, a nie potrafisz nawet napisać krótkiego tematu, aby dało się go zrozumieć. Nie używasz żadnych argumentów, wygląda to raczej jak hejt dziesięciolatka na administrację, bo administracja jest zła i tyle.

 

Tak, administracji jest wciąż daleko do doskonałości. Sytuacja jest jednak korzystna, bo skargi na @ są wreszcie rozpatrywane w normalnym tempie, i wydaje się, że dość sprawiedliwie. Widzisz, że jakiś administrator zachowuje się nieodpowiednio? Zrób screeny i napisz na niego skargę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.

 

Mam mieszane uczucia. Z jednej strony temat wygląda jak typowy bait, a z drugiej czuję, że jednak mógł być pisany na poważnie. Masz podobno 18 lat, a nie potrafisz nawet napisać krótkiego tematu, aby dało się go zrozumieć. Nie używasz żadnych argumentów, wygląda to raczej jak hejt dziesięciolatka na administrację, bo administracja jest zła i tyle.

 

Tak, administracji jest wciąż daleko do doskonałości. Sytuacja jest jednak korzystna, bo skargi na @ są wreszcie rozpatrywane w normalnym tempie, i wydaje się, że dość sprawiedliwie. Widzisz, że jakiś administrator zachowuje się nieodpowiednio? Zrób screeny i napisz na niego skargę.

 

Taak, popisałem sobie chwilę z autorem tematu na PW, chłopak ma trochę racji tylko nie umie jej ubrać w odpowiednie słowa. Co do reszty? To cóż - staram się tutaj coś zmienić. Może niedługo wprowadzimy /adminduty, po wakacjach będziemy czyścić administracje (aktualnie ograniczają mnie ustalenia zawarte przez poprzednika, których nie chcę podważać) i będziemy iść do przodu. I tak, napisanie skargi na @ nie boli, także polecam pisać kiedy czerwony zachowuje się nieodpowiednio. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Taak, popisałem sobie chwilę z autorem tematu na PW, chłopak ma trochę racji tylko nie umie jej ubrać w odpowiednie słowa. Co do reszty? To cóż - staram się tutaj coś zmienić. Może niedługo wprowadzimy /adminduty, po wakacjach będziemy czyścić administracje (aktualnie ograniczają mnie ustalenia zawarte przez poprzednika, których nie chcę podważać) i będziemy iść do przodu. I tak, napisanie skargi na @ nie boli, także polecam pisać kiedy czerwony zachowuje się nieodpowiednio.

 

Żebyś widział moje PW z autorem tematu xD

Odnośnik do komentarza

Co złego zrobiłem? :(

Danny tylko bez stresu! Ty nic nie zrobiłeś :).

 

PROSZE TUTAJ SIE NIE CZEPIAC MICHALA BO TO DOBRY ADMIN I TYLKO GO STRESUJECIE! A ON MA MIENTKIE SERDUSZKO!

Edytowane przez _Patrykoo_
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Administracja mogłaby być bardziej pomocna jeśli chodzi o /report.

Reaguje tylko Raymond Coleman jak go o coś na /w poproszę!

Tak samo @Arkam czy też @Rokitka moim zdaniem reszta adminów, ze tak powiem ma wywalone yayca

ta a innym dziewczynkom to byś się na łeb spuszczał gdyby ci odpisali xD

dobre adminy som, duzo pochwal niech graja

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...