Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Skarga] Lawrence_Roxterhood

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tsubasa

Tsubasa

Newbie

• Gracz
  • 10 postów
  • Nick SA-MP:Tsubasa_Jamahama

Napisano 08 listopad 2015 - 16:12

Nick oskarżonego: Lawrence_Roxterhood
Nick oskarżającego: Tsubasa_Jamahama
Powód: obraza na /w (OOC) + DM ze spraya
Kara (proponowana): warn
Wyjaśnienie: wyjeżdżałem z mechów WYJAZDEM (prawą stroną) i jednoczesnie on wjeżdżał (pod prąd, wyjazdem), obrazil mnie IC a pozniej OOC

kilka godzin pozniej miała miejsce kolejna akcja z udzialem tego delikwenta, tym razem zaczął mnie dusic sprayem na mechach (drugi ss)
Screeny (obowiązkowe): http://i.imgur.com/UTF0v3j.jpg

http://i.imgur.com/5BFEwfl.jpg

Użytkownik Tsubasa edytował ten post 08 listopad 2015 - 20:22

#2 Izuś

Izuś

Legenda

• Gracz
  • 3612 postów
  • Nick SA-MP:Claudia Lavric

Napisano 08 listopad 2015 - 16:29

Oskarżony ma 24h na zapoznanie się ze skarga oraz wypowiedź.

#3 Shak

Shak

Zbanowany

• Zablokowany
  • 26 postów
  • Nick SA-MP:Draco_Pulka

Napisano 08 listopad 2015 - 16:39

Poprawka. Wyjeżdżałeś wjazdem bo o ile się nie myle jest ruch prawostronny i właśnie tam jest strzałka wjazdu, staranowałeś mnie i drugiego typa który wyjeżdżał właśnie z mechów (Lewą stroną). I jak tu potraktować takie Full RP gdy sobie naprawisz auto a nagle Ci je ktoś kolejny raz niszczy? Nerwy i tyle ;)

#4 Shak

Shak

Zbanowany

• Zablokowany
  • 26 postów

Napisano 08 listopad 2015 - 16:40

+ Jedziesz na rodziców gimbie ;0 Zaraz poszukam logów z tego zdarzenia i tu wkleję.

@Edit logi z tego zdarzenia niestety już zniknęły, jednak wszystko jest do sprawdzenia przez administracje :)

Użytkownik Shak edytował ten post 08 listopad 2015 - 16:41

#5 Tsubasa

Tsubasa

Newbie

• Gracz
  • 10 postów

Napisano 08 listopad 2015 - 19:26

Poprawka. Wyjeżdżałeś wjazdem bo o ile się nie myle jest ruch prawostronny i właśnie tam jest strzałka wjazdu, staranowałeś mnie i drugiego typa który wyjeżdżał właśnie z mechów (Lewą stroną). I jak tu potraktować takie Full RP gdy sobie naprawisz auto a nagle Ci je ktoś kolejny raz niszczy? Nerwy i tyle ;)

Hahahaahah, czlowieku rozwalasz mnie. Na mechy wjeżdża się tą stroną obok której stoi bankomat, a ty wjeżdżałeś tym drugim wjazdem - pod prąd. Nie staranowałem nikogo, tylko cie wyminąłem i lekko zarysowałem ci może drzwi bo wpakowales sie na tych mechów z impetem i cie nie zauważyłem.

Naprawiles sobie auto i wjeżdżasz na mechy? powiem tyle - jeśli nie grzeszysz inteligencją to nie bierz sie za kłamanie :)

+ Jedziesz na rodziców gimbie ;0 Zaraz poszukam logów z tego zdarzenia i tu wkleję.

@Edit logi z tego zdarzenia niestety już zniknęły, jednak wszystko jest do sprawdzenia przez administracje :)

Nie jechałem ci po rodzicach i chociaż miej RESZTKI honoru i nie kłam, pozdro

do skargi dorzucam kolejnego ssa, tym razem DM z użyciem spraya

Użytkownik Tsubasa edytował ten post 08 listopad 2015 - 20:21

#6 Shak

Shak

Zbanowany

• Zablokowany
  • 26 postów

Napisano 08 listopad 2015 - 20:23

Hahahaahah, czlowieku rozwalasz mnie. Na mechy wjeżdża się tą stroną obok której stoi bankomat, a ty wjeżdżałeś tym drugim wjazdem - pod prąd. Nie staranowałem nikogo, tylko cie wyminąłem i lekko zarysowałem ci może drzwi bo wpakowales sie na tych mechów z impetem i cie nie zauważyłem.

Naprawiles sobie auto i wjeżdżasz na mechy? powiem tyle - jeśli nie grzeszysz inteligencją to nie bierz sie za kłamanie :)

Nie jechałem ci po rodzicach i chociaż miej RESZTKI honoru i nie kłam, pozdro

do skargi dorzucam kolejnego ssa, tym razem DM z użyciem spraya

Jesteś śmieszny typie XD Dobrze, że administracja może sprawdzać Chatlog. Co do tego dm'u to dziwne że jak sikasz na gościa w realu i mówisz mu "Gruba pizdo" to nie dostajesz wpierdlu :) A że mam spray to go użyłem. Pozdrawiam twoje RP. Idź graj na jakimś RPG na MTA czy coś.

#7 Tsubasa

Tsubasa

Newbie

• Gracz
  • 10 postów

Napisano 08 listopad 2015 - 20:46

Jesteś śmieszny typie XD Dobrze, że administracja może sprawdzać Chatlog. Co do tego dm'u to dziwne że jak sikasz na gościa w realu i mówisz mu "Gruba pizdo" to nie dostajesz wpierdlu :) A że mam spray to go użyłem. Pozdrawiam twoje RP. Idź graj na jakimś RPG na MTA czy coś.

skończ kłamać albo pokaz screeny tych twoich wymysłów bo nic z tego co piszesz nie miało miejsca

#8 Shak

Shak

Zbanowany

• Zablokowany
  • 26 postów

Napisano 08 listopad 2015 - 20:48

skończ kłamać albo pokaz screeny tych twoich wymysłów bo nic z tego co piszesz nie miało miejsca

Administracja sprawdzi logi :) Mam lepsze rzeczy do roboty niż robienie ss'ów cebulo :)

#9 Morasznik

Morasznik

Legenda

• Gracz
  • 2224 postów
  • Nick SA-MP:Frank_Morashi

Napisano 09 listopad 2015 - 22:42

Lawrence_Roxterhood otrzymuje warna za Obrażanie OOC.

#10 Tsubasa

Tsubasa

Newbie

• Gracz
  • 10 postów

Napisano 10 listopad 2015 - 11:36

haha

#11 _Michał_

_Michał_

Krawat

• Weteran
  • 1026 postów
  • Nick SA-MP:Danny Bartolocci

Napisano 12 listopad 2015 - 22:51

Lawrence_Roxterhood otrzymuje warna za Obrażanie OOC.

#12 _Michał_

_Michał_

Krawat

• Weteran
  • 1026 postów
  • Nick SA-MP:Danny Bartolocci

Napisano 12 listopad 2015 - 22:51

Masz możliwość odwołania się do asystenta/kierownika/zarządu (w zależności od funkcji jaka pełni osoba rozpatrująca) w ciągu 3 dni od daty podjęcia tej decyzji.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych