Skocz do zawartości

[Skarga] Jaroslaw Baobao


Kishion

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: Jaroslaw_Baobao
Nick oskarżającego: Kishion_Tsuhinaga
Powód: DM, RK, wyzwisko OOC
Kara (proponowana): Warn + 30 minut AJ
Wyjaśnienie: Przyjechał mi pod dom po czym zaczął mnie wyzywać, strzelił do mnie dwa razy, wsiadł do auta i poszedł afk. Po kilkunastu sekundach znowu przyszedł, wyszedł z auta, znów wyciągnął broń i zaczął strzelać. Więc go zabiłem - był jakiś lag serwera i padliśmy obaj. Z wcześniejszej akcji pod domem nie mam ssów bo na noobów na ogół nie zwracam uwagi...

Po kilku minutach podleciałem maverikiem na skate park, po czym on mnie zauważył i od razu zaczął strzelać, więc próbowałem znów go zabić aczkolwiek nie zdążyłem do niego dobiec (miałem piłę).

Ogólnie nie pisał bym skargi, gdyż nie jestem mściwym człowiekiem, ale głupota tego człowieka przerosła moje pojęcie i wg mnie tacy ludzie nie powinni grać na mruku. Aczkolwiek dałem karę proponowaną warn'a gdyż mam nadzieję iż się nauczy odpowiednio zachowywać. W końcu nie każdy urodził się idealny.

Screeny (obowiązkowe):

http://imgur.com/a/Z5O9G

SS'y moze nie przedstawiają żadnej akcji, jednak widać że sam się przyznał, że to on mnie zabił i ma prawo zabijać takich jak ja.

Odnośnik do komentarza

xD to troche inaczej wygladalo

mialem lagi, podjechalem sobie pod twoj dom z nadizeja ze cos pogramy (mialem an ciebie zlecenie) ty nic nie mowisz strzelilem W PLOT, nie w ciebie

wsiadlem w furke poszedlem w afk, ty z pila na mnie czekales,  bo ciales gablote caly czas, wysiadlem i mowie ogar gosciu

ty zaczales we mnie strzelac i mnie zabiles
potem wzialem na ciebie zleconko, ty wsiadles w helikopter, poleciales sobie na skate, ja za toba, zaczalem w ciebie napierniczac, ty wysiadles zamiast uciekac i chciales mnie zabic

sam uzywasz bugow i ogolnie nie jestes najlepszym graczem, nie wiem komu tu sie nalezy kara, bo ty prowokujesz

 

 

a i tu taki bonusik

 

http://mrucznik-rp.pl/topic/6081-skarga-kishion-tsuhinaga/

Edytowane przez bolas
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...