Skocz do zawartości

[A][A] Świadome sny


Dekalo

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepszym sposobem, aby świadomie śnić jest wyrobić w sobie jakiś odruch - np. patrz na zegarek, która jest teraz godzina - bez powodu. Powtarzaj to przez kilka dni, aż w końcu będziesz to robił nieświadomie - gdy będziesz we śnie i spojrzysz na zegarek, aby ogarnąć czas zobaczysz, że coś Ci się pojebało (we śnie, przynajmniej świadomym, nie działa czas. Powiedzmy, patrzysz na zegarek jest czternasta, a w śnie jest środek nocy. (To samo z lustrem, twoje odbicie będzie rozmazane, chuj wie jak to wytłumaczyć, sam musisz zobaczyć)). Co do zapamiętywania, człowiek śni około 5/4 sny na dobę, jednak ich nie pamięta. Najlepszym sposobem aby je zapamiętać jest nastawić sobie budzik na, powiedzmy, piątą/czwartą rano - gdy się obudzisz poleż w bezruchu, tak jak spałeś - łatwiej ci będzie przypomnieć każdy sen z kolei wtedy dopiero zapisz go na kartce. Ja mam tak, że nawet w środku dnia mnie coś pierdolnie i wtedy sobie o śnie przypomnę. Gdy będziesz miał swój PIERWSZY, WYMARZONY sen świadomy to tego nie spierdol, nie podjaraj się za bardzo, bo się wybudzisz z dusznościami (coś jakbyś się obudził po jakimś koszmarze). No i uważaj z tym, bo niby pierdolenie o Chopinie, ale można się od nich uzależnić, co nie. Ja praktykuję prawie półtora roku i nie zawsze udaje mi się wejść w stan świadomego snu, po za tym - idzie się przyzwyczaić, ja jakoś nigdy nie wolałem iść spać, aby śnić świadomie zamiast sobie nie wiem, zjeść papierosa w rzeczywistości czy po Dm'ić na kotniku.

 

A, mój ulubiony sen to był, jak oglądałem egzekucje na polakach w Katyniu, czasem się idzie uśmiechnąć, ogółem całe te.

Edytowane przez Szkolna17 Bialystok
Odnośnik do komentarza

ja jakoś nigdy nie wolałem iść spać, aby śnić świadomie zamiast sobie nie wiem, zjeść papierosa w rzeczywistości czy po Dm'ić na kotniku.

 

A, mój ulubiony sen to był, jak oglądałem egzekucje na polakach w Katyniu, czasem się idzie uśmiechnąć, ogółem całe te.

To tam w białymstoku zjadacie zamiast palić papierosy??

 

imo. lepsze jest wejście bezpośrednio świadomie w sen np. za pomocą wilda  po wykonaniu wbtb, niż losowe odzyskanie świadomości w śnie przez zrobienie TR

Odnośnik do komentarza

Całkiem dobrze mi idzie.

Zapamiętuje już sporo i sporo zapisałem xd.

Bardzo spodobał się mi sen w którym to spotkałem się z pewną dziewczyna która się podoba mi :P

Chyba się opłaca :)

z jakiej metody korzystasz do osiągniecia LD

Odnośnik do komentarza

Całkiem dobrze mi idzie.

Zapamiętuje już sporo i sporo zapisałem xd.

Bardzo spodobał się mi sen w którym to spotkałem się z pewną dziewczyna która się podoba mi :P

Chyba się opłaca :)

 

jakbys nie mogl jej ooc zaprosic

Odnośnik do komentarza

Przez wiele lat myślałem, że świadome sny to rzecz powszechna. Jako dzieciak przeczytałem kilka książek, i świat fantastyki tak mnie wciągnął, że we śnie tworzyłem własne historie. Później, dość naturalnie, wszedłem na wyższy poziom, bo nauczyłem się technik dziennych marzeń sennych. Jako zamknięty w sobie dzieciak, niepokorny chłopczyk zawiedziony ograniczeniami świata rzeczywistego ceniłem sobie samotność. Maladaptive daydreaming, zaburzenie. Zauważyłem to. Postanowiłem się zmienić. Teraz wyobraźnią wspomagam się w studiowaniu ludzi i systemów, w których pracują. Wciąż lekko sobie ważę życie i z zewnątrz wygląda ono dość chaotycznie, a ja po prostu potrzebuję tej magii. Porzucam znajomości i powoduję wokół siebie niejasności, bo postrzegam życie jako sen w którym mogę wszystko.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Mialem raz w zyciu ten sen xD straszne uczucie jak tak se spisz spisz a tu jeb caly dretwiejesz czujesz ze ktos na tobie lezy ( nie stary nie lezy na mnie XD ) i sie ruszyc nie mozesz i masz takie uczucie ze wychodzisz z ciala i se latasz nomanie, no ogolnie dziwne uczucie w sumie to mialem to 2 razy 

Odnośnik do komentarza

Mialem raz w zyciu ten sen xD straszne uczucie jak tak se spisz spisz a tu jeb caly dretwiejesz czujesz ze ktos na tobie lezy ( nie stary nie lezy na mnie XD ) i sie ruszyc nie mozesz i masz takie uczucie ze wychodzisz z ciala i se latasz nomanie, no ogolnie dziwne uczucie w sumie to mialem to 2 razy 

my gadamy o swiadomych snach a nie o paralize sennym

Edytowane przez kamien
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...