Skocz do zawartości

[K]genderyści


Howard

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym poruszyć z wami na owym forum temat płci. Chętnie poczytam opinie inne od mojej o ile będą poparte jakimikolwiek argumentami.

Zacznę może od tego, że moim zdaniem istnieją tylko dwie płci - męska i żeńska. To chore, że niektóre jednostki zapewne czując ogromną potrzebę podkreślenia swojej "inności"; tworzą organizacje "genderowskie" zrzeszające zagubionych ludzi często odstraszających swoim wyglądem i walczących o szacunek i powszechne uznanie dla ich fanaberii. Narodziliśmy się jako kobiety i mężczyźni i nie możemy pod wpływem własnego "widzimisię" uznawać siebie za innych niż takich jakimi stworzyła nas natura. To, że w dzieciństwie nakładałem na głowę kapelusz i bawiłem się w czarodzieja wierząc przy tym głęboko że na prawdę mam magiczne moce jak Merlin nie jest zaraz powodem bym wpisał to sobie do przyszłego CV w rubryczce z doświadczeniem zawodowym. Krew mnie zalewa gdy na zagranicznym YouTube trafię na filmik w którym jakaś kobieta z zafarbowanymi na różowo włosami rzuca się do Bogu ducha winnego gościa, że ten nie respektuje tego, że ta sobie nie życzy żeby mówił do niej w formie żeńskiej bo ona to jest "gender fluid". Czy to znaczy, że zasypiając nocą czuje się kobieco, a parząc poranną kawę już trochę bardziej jak mężczyzna? Społeczeństwo nie powinno uznawać tego za normalne i mam nadzieję że nigdy tak nie będzie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z tobą. Jeśli ktoś ubiera się i wysila się jak tylko może, żeby wyglądać nienaturalnie, żeby podkreślić swoją "inność" bez żadnego konkretnego powodu to zwyczajowym jest, że nie chcę mieć z kimś takim kontaktu. Nie interesuje mnie ich orientacja seksualna, w domu niech się każdy charakteryzuje i uważa się za kogo chce (włącznie z  helikopterem szturmowym AH-64), ale jeśli ktoś struga wariata na ulicy to jest właśnie niczym innym niż wariatem. Człowiek z członkiem to mężczyzna (ew. chłopiec), człowiek z waginą to kobieta (ew. dziewczyna). I tyle z mojej strony.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Co wam do tego?

 

Poza tym "gender" w języku polskim w liczbie pojedynczej nie podlega odmianie, a w mnogiej to "gendery". W języku angielskim zarówno w liczbie pojedynczej jak i mnogiej nie podlega odmianie.

Edytowane przez Andrzej
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

To jak się ktoś czuje zależy od wielu czynników. Wpływ środowiska ma decydujące, ostateczne znaczenie. Jednak genetycznie mamy dwie płci. Wyjątki (rzadkie mutacje) potwierdzają regułę. Gender moim zdaniem nie odnosi się do płci, lecz do seksualności. Orientacja seksualna może być ukierunkowana na bardzo bardzo dziwne koncepty. To już jest jednak sfera zaburzeń psychicznych. Ewolucja nam podpowiada ile many płci. Dwie. To, kogo ruchasz nie ma znaczenia. To kim się czujesz też, bo zazwyczaj da się to wyleczyć.

Odnośnik do komentarza

Noz cholera mnie trafia , brzydko powiem. Kutas TO kutas  , a pipa to pipa. Nic To CI nie da ze se smienisz jeden z drugim plec i ci utna dzyndzala To Jest Nie mozliwoscia !!! Kutas i tak zostaje , plec tez - ZMiana plci to oszustwo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

normalna rodzina to chłopak i dziewczyna :) tyle mam do powiedzenia, pozdrawiam cieplutko z rodzinką 

dokladnie , dziekuje bogu za te mordy co ida ta sama droga

pozdrow rodzinke od , adiego ( mnie ) synka adiego i corki adiego no i zonki hehe.

Odnośnik do komentarza

dokladnie , dziekuje bogu za te mordy co ida ta sama droga

pozdrow rodzinke od , adiego ( mnie ) synka adiego i corki adiego no i zonki hehe.

Widać są jeszcze na tym świecie normalni ludzie - płecie są dwie - chłopak i dziewczyna i nic więcej :) Pipka pasuje do siuraka a siurak do pipki - nie na odwrotnie

 

ps. Pozdrowienia od rodzinki z Płocka! :)

Edytowane przez głaz
Odnośnik do komentarza

Te wszystkie transy sa zalosne tak samo jak ludzie ktory ich akceptuja :) Takich to od razu bym rozstrzelal

Nie wiesz jakie czynniki doprowadziły ich do takiego stanu, że nie akceptują samych siebie. Stwierdzenie ,,żałosne" jest nie na miejscu. Takich ludzi nie można wysmiewac, ale starać sie im jakoś pomoc. Lub po prostu nie oczerniac ich, skoro czują się szczęśliwsi to dobrze.

 

Nie chce głębiej poruszać tak trudnego tematu. Bo nie zdajemy sobie sprawę przez co te osoby mogą przechodzić. Dlatego tak ciężko to ocenić.

Odnośnik do komentarza

Chlop to chlop a baba to baba - proste? Bóg wybrał ze ktos urodzi sie chlopem albo babka to tak ma byc a nie! Nie rozumiecie tego, ze Ci ludzie sa chorzy na psychice? Jeszcze pod oknem mi paradują cali goli, ehhh... Szkoda ze nie mamy wolnego dostepu do broni w Polsce, bo bym takich rozstrzelal z miejsca

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...