Skocz do zawartości

[O][Zła akcja] Lester_Shapiro / Lares_Shapiro


Grabekx

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oszusta: Lester_Shapiro / Lares_Shapiro
Twój nick IC: John Gebbels 
Wartość straty: Licencja na bron MP5 I DE
Opis sytuacji: Stlaem przed brama komisariatu z Michealem Westem po czym w tyl Hotroda wjechal mi Sandking  . Dostalem dachowanie i wolam go o pomoc on mi napisal ze nie ma cmd mowie dobra wysiadam z auta a tu nagle wl 2 (spytalem dlaczego / BO STRZELALEM DO NICH )zostalem zakuty w kajdanki i wzieli mnie na komi w ktorym Zabrali mi licencje na bron mp5 i DE i wsadzili za kratki . na 600 sekund i cos kolo 30k.

Niestety nie mam screena ze napisali ooc ze strzelalem do nich ale Michael West moze potwierdzic ze napisali mu gdy spytal ze strzelalem do nich

Screeny: https://imgur.com/a/D4KV1LT

 

 

Odnośnik do komentarza

No no ciekawe. Strzelałeś do nas z DE kiedy byliśmy na parkingu dolnym, przestrzeliłeś nam dwie opony. Wychylałeś się zza ściany, oddawałeś strzał i się chowałeś. Co za tym idzie zrobiliśmy swoją robotę. Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza

Gościu z przyczajki strzelał sobie do nas na dolnym po czym uciekł i myślał że tego nie widzieliśmy, nie widzę podstaw do żadnej skargi. Nie widzę również żadnego błędu popełnionego z naszej strony, dziękuję za możliwość odpowiedzi. Miłego dnia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...