Skocz do zawartości

SA Bahamas


młody sasku

Rekomendowane odpowiedzi

-apka przechodzi wszyscy sie jaraja
-graja na dobrym poziomie max pol roku albo nawet rok

-liderowi odechciewa sie grac daje liderke jakiemus typowi co tydzien wczesniej jeszcze na zmywaku gral
-ekipa sie rozpada nowy lider z desperacji przyjmuje byle kogo
-fala hejtu ze w org graja raki
-kolejny upchany lider na sile przejmuje organizacje

 

i tak w kolko sie karuzela kreci kazdej organizacji na slocie lcn xD

Edytowane przez mckk
  • Like 3
Odnośnik do komentarza

uguem to są są pisane chyba z głowy bo rozmowy są inne nie zabili mnie odrazu tylko postrzelili i gadałem jeszcze "ostatkami" + pewnie dostanę unblokade a o to się postaram.

No oczywiście, że robi czyste screeny, po czym dopisuje swoją historię na lsrp+ używając slangu z jego poradnika "mobstera" haha

Odnośnik do komentarza

Macie z chatem i przestańcie narzekać xD

 

 

uguem to są są pisane chyba z głowy bo rozmowy są inne nie zabili mnie odrazu tylko postrzelili i gadałem jeszcze "ostatkami" + pewnie dostanę unblokade a o to się postaram.

Ty też do ssów dawałeś sobie tekst z głowy w lsrp ziomek, spójrz na stronę wstecz xd

Edytowane przez Erak
Odnośnik do komentarza

podziwiam mocno

Dziękuweczka!

 

Polecam.

Również polecam.

 

uguem to są są pisane chyba z głowy bo rozmowy są inne nie zabili mnie odrazu tylko postrzelili i gadałem jeszcze "ostatkami" + pewnie dostanę unblokade a o to się postaram.

Wbiliśmy Ci zwyczajnie BW pakując dwie kulki w korpus, a potem dobiłem Cię strzelając w głowę. Po zablokowaniu Twojego konta odegraliśmy tą właśnie akcję, która przedstawiona jest na screenach. Jedyne korekty jakie zostały zastosowane to poprawienie błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Reszta jest jak najbardziej na miejscu. A na unblocka raczej nie licz. Jesteś martwy i pogódź się z tym oraz zaprzestań lamentu w moim temacie, bo próbujesz się odegrać, a cholernie kiepsko Ci to wychodzi.

 

No oczywiście, że robi czyste screeny, po czym dopisuje swoją historię na lsrp+ używając slangu z jego poradnika "mobstera" haha

Naturalnie, jasne, pewnie. Prosiłem Cię grzecznie, byś stąd spadał. Teraz mówię wypierdalaj, bo naprawdę nie mam ochoty pakować Ci 2 ostrzeżeń za off-topic. Jeszcze znowu będziesz się pultał, że robię to niesłusznie, niezgodnie z regulaminem i brak mi jakichkolwiek powodów oraz dowodów x-D mam taki piękny temacik, więc nie wciskaj tu swojej facjaty, bo nie pasuje do całokształtu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Macie z chatem i przestańcie narzekać xD

Mój serdeczny kapitan zawsze znajdzie rozwiązanie na każdy problem <3

 

Nie dawałem tekstu z głowy pozdrawiam

Dawałeś bo na tych ssach praktycznie żadna moja wypowiedź nie pokrywa się z tym co pisałem ig xD Mam poszukać ssów i wrzucić porównanie?

Zabawna sytuacja.

 

Ogólnie to zapraszam bardzo serdecznie wszystkich chętnych do West Eagle na Rodeo!: Przesiadujemy sobie w barze/restauracji zazwyczaj w godzinach wieczornych: głównie w weekendy. Najłatwiej się zgadać z nami na gierkę dodając Krates#5481 lub User#1484 na Discordzie. Przyjmujemy graczy (praktycznie) każdej narodowości w swoje szeregi, którzy choć trochę ogarniają podstawowe zasady roleplayingu. Reszty nauczymy Cię w trakcie gry, więc spokojna głowa. O ile będziesz oczywiście na taką wiedzę otwarty. Zakute łby zazwyczaj nie są wśród nas długo i prędzej czy później na światło dzienne wychodzi, kto jest takim typem człowieka. Wiedzcie również, że bez nicku I-A (amerykańskie imię i włoskie nazwisko) nie będziecie w stanie wejść w hierarchii wyżej niż associate. Wyjątkami są osoby, które naprawdę przysłużą się organizacji SA Bahamas w interesach. W takim wypadku, po dłuższym czasie pobytu u nas i ogarnianiu dobrej gierki, możecie spodziewać się rangi takiej jak /familyfriend/, która jest czymś na zasadzie soldiera. Stajecie się wtedy nietykalni i dostajecie przywileje podobne do klasycznego mobstera, który dostał się w struktury rodziny mafijnej za sprawą swoich korzeni i mocnego łba na karku. Atmosferka jest naprawdę solidna i przyjemna: na Discordzie staram się nie krawacić jak tutaj, czasami na off-topie mamy pięknie wyglądającą tyralnię, a sam klimacik IC jest utrzymany, moim skromnym zdaniem, w należytym porządeczku. Jeśli szukasz więc dobrej, zorganizowanej grupy przestępczej, bo naprawdę nudzisz się w życiu i nie masz nic lepszego do roboty niż granie na komputerku to serdecznie zapraszam! Jest nas z dnia na dzień coraz więcej!  :dawidpij:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

** do miasta wrócił niejaki Vielegard Costanzi, stara gruba szycha półświatka Los Santos, powiązanego głównie z SA Bahamas **


 


 


d8yeeNO.png


 


**Vielegard wziął się za remont restauracji Jetty Lounge (dawnej dumy amerykanów włoskiego pochodzenia z Los Santos) i rozpoczął zatrudnianie pracowników**


 


|| info rekrutacyjne ||


 


tworzę własny odłam SA Bahamas (osobny crew)


szukam ludzi do gry, zapraszam na rekrutacje wyłącznie drogą IC (wypada zadzwonić do Vielegard_Costanzi lub Salvatore_Raven, gdy są akurat w grze)


rekrutacja odbywa sie prosto do mafii, nie ma bawienia sie w kucharzy i stricte kelnerki, planuje z czasem tworzyć Jetty Lounge, ale do tego długa droga,


obecnie po prostu rekrutujemy na rangę WannaBe [1]. Inv do frakcji dopiero, kiedy nowi gracze pokażą, że ładnie grają, nie odwalają i są dość aktywni IG.


wszelkie sprawy - zapraszam na PW forum Kielon


 


brakuje mi rozgarniętego typa na righthanda, który potrafiłby organizować innym z 'naszej ekipy' grę


 


Edytowane przez Kielon
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ogłoszenia parafialne :

Krates się nie ocknął, za to ja się przebudziłem i po rekrutacji wybrali mnie na GLD. W związku z tym każdy obecny członek organizacji jeśli chce w niej pozostać jest zobowiązany do końca niedzieli poinformować mnie na PW o chęci dalszej gry, w innym razie będzie lotka bez konsekwencji z organizacji.

 

Osoby, które grały w org w czasie kiedy ja grałem BOBO mają szansę powrotu do organizacji.

 

Wszyscy, którzy powrócą, bądź zostaną w organizacji - postaram się by zostało im to odpowiednio wynagrodzone.

 

Po researchu kto został/wrócił jeśli nie będzie odpowiedniej ilości ludzi na odpowiednie stanowiska to zostanie zrobiona odpowiednia rekrutacja.

 

Myślę, że już dzisiaj wieczorem zacznę powoli rozkręcać ponownie karuzelę Bahamas, jednak pierwsze efekty spodziewam się w przyszłym tygodniu gdy tak naprawdę będzie wiadomo na czym stoimy.

  • Like 11
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...