Skocz do zawartości

SA Bahamas


młody sasku

Rekomendowane odpowiedzi


 


Mam dość spania u Volkova na podłodze, jestem mu kurwa wdzięczny za pomoc, jemu i Valentinowi ale nie przywykłem do kimania na jebaniej podłodze.


Trzeba było coś z tym zrobić, i tak mieliśmy ruszyć dupe z domu i schować mojego Pontiaca którego zostawiłem pod Cowboy barem.


Oczywiście nie łatwo było schować takie auto żeby pozostało nie zauważone, Valentin w końcu jednak wpadł na pomysł schować je za jakimś opuszczonym


magazynem na jakimś zadupiu którego nawet nie potrafię wymówić. Mam nadzieje tylko że pozostanie tam nie zauważone, szkoda było by mi tej fury mimo


że mam lepsze to do tego czerwonego gówna jest jakiś sentyment. Ale to moja wina, odjebałem i teraz musze to poskładać. Agencja pókico nie puściła


żadnych skurwieli żeby mnie sprzątneli ale to pewnie kwestia czasu. Musze się pilnować. A może by zmienić kolor włosów? Nie wiem kurwa odbija mi już.


Volkov miał nakręcić jakąś robotę, już sie kurwa nie mogę doczekać bo ukrywanie się w domu przyprawia mnie o kurwice serca...


 


dS93wvj.png


 


nZay5KR.png


 


VLUuuNs.png


 


60jRBXw.png


 


1Gy2SsS.png


Edytowane przez Slav Tоварищ Дамиан
  • Like 7
Odnośnik do komentarza

**Randolph Barnes na własnej skórze przekonał się, że zadzieranie z mafiozami spod dachu Jetty nie było dobrym pomysłem**


((trochę screenów z dzisiejszej gry hg :D))


unknown.png


unknown.png


unknown.png


**Po całym bólu Randolph Barnes ocknął się w szpitalu na oiomie**


  • Like 5
Odnośnik do komentarza

Ostatnią szansę dla Bahamas otrzymał Bonger, jednak ze względu na dalszą chęć gry w organizacji innych członków wybieram nowego GLD @kamilson.

 

Zawsze staram się o dobro gracza, a w przypadku Bahamas dobre będzie podtrzymanie organizacji przy życiu w półświatku.

Osoby, które były w Bahamas i nadal chcą grać proszę zgłosić się do Kamilsona.

Edytowane przez Smoker3S
  • Like 3
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...