Skocz do zawartości

SA Bahamas


młody sasku

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Wkońcu mam czas wolny wi c mogę tu napisać że do niedzieli powinny pojawić się ssy.

Miałeś już swoją szansę, szanowny użytkowniku. Teraz do akcji wkracza komisja organizacyjna. Temat tymczasowo zamykam, więcej informacji niebawem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

No hej, cześć, witajcie. Mamy godzinę siedemnastą, więc pora na najświeższe wiadomości. Pewnie chcecie wiedzieć jaka decyzja finalnie zapadła. Przeczytacie ją poniżej. Miłej lektury!

 

Moje skromne podsumowanie:

- ukryłem właśnie jakieś 70 postów, które tyczyły się pośrednio lub bezpośrednio [memberid=1720]a jako nowego lidera (masowa krytyka, że się krótko mówiąc nie nadaje),

- doczytałem się również jak oceniony został przez społeczność aktualny całokształt organizacji (no i wypadło to bardzo źle - frakcja zdecydowanie potrzebuje zmian),

- rozmawiałem z [memberid=178]em i nie jest on na dzień dzisiejszy zainteresowany panelem głównego lidera (co jest całkiem naturalne przy takim stanie serwera jaki jest teraz, I get it),

- przez jakieś dwie/trzy godziny przeglądałem dzisiaj (dosłownie chwilę temu skończyłem) cały temat SA Bahamas, by móc dobrze się zapoznać z kilkoma aspektami, a są to m.in.:

  • bogata historia organizacji i postaci w niej zawartych, która ciągnie się od ponad 2 lat - chciałem się dowiedzieć na jakim gruncie fabularnym w tym momencie stoimy,
  • gra poszczególnych użytkowników na przestrzeni 30 stron w temacie  - nie ukrywam, że chciałbym zobaczyć kogoś ze starej ekipy z powrotem na starych śmieciach. Zamierzam napisać do paru osób z którymi mam jeszcze kontakt i spróbować pościągać niektórych z powrotem; nawet na chwilę. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Ja trzymam kciuki, bo to by było jednak coś!
  • kierunek w którym potoczyła się frakcja - zmienił się on w dużej mierze od pierwotnego klimatu. Z klasycznej mafii italiano-americano na miarę dzisiejszych czasów zrobiło się coś, co mógłbym nazwać zorganizowaną grupą przestępczą, ale za cholerę nie wiem o jakim charakterze. Coś się ewidentnie zepsuło, chociaż pewnie kieruje mną również trochę sentyment do starej gwardii. Wypaliła się pewna zajawka, którą chciałbym przywrócić na nowo albo przynajmniej rozpalić nowy ogień, który wzniesie SA Bahamas z powrotem w Mrucznikowe łaski.
  • "suche fakty" dotyczące gry klimatycznego mobstera - tylko o co mi właściwie chodzi z tymi "suchymi faktami"? Otóż mam na myśli źródła takie jak filmy, gry, seriale, książki czy nawet piosenki (!) mogące pomóc graczom lepiej wcielić się w postać, którą odgrywają lub planują odgrywać na serwerze. Dużą część takich rzeczy można wyłapać przez 30 stron tego tematu na spokojnie (linki, gify, sygnatury, screeny, nawiązania i tak dalej), trzeba jedynie zagłębić się w to tak jak ja. Niedługo (za jakieś parę dni, bo chcę się do tego odpowiednio przygotować) w dziale organizacji bahamas powinny pojawić się z 2/3 nowe poradniki, które przysłużą się tym, co chcieliby pograć klimatycznego gangstera, ale nie wiedzą jak się za to zabrać albo zwyczajnie szukają dodatkowego materiału, by zajebiście wczuć się w rozgrywkę.

Domyślacie się pewnie co za tym idzie. Pamiętacie organizację, którą 4 lata temu prowadziłem wspólnie z Kamilem? Jeśli nie to zapraszam was serdecznie do tego właśnie linku. Miałem w tamtym momencie 14/15 lat ( :lol:), więc zależało mi wtedy jeszcze w jakiś sposób na swojej postaci IG. Dlatego zamiast kreatywnej rozgrywki prowadziłem tzw. "bezpieczny roleplay"... I bardzo szybko mi się to zwyczajnie znudziło! Ograniczała mnie również szkoła, którą totalnie zaniedbałem, a później otrząsnąłem się, że mam przejebane i trzeba nadrabiać xD Stąd właśnie w głównej mierze brały się te moje krótkie aktywności zarówno na serwerze jak i forum - bo albo miałem wyjebane albo za bardzo mi zależało (więc jeśli znajdzie się ktoś, kto jest właśnie w podobnym wieku i czyta mój post, to pamiętaj mój drogi - nie bierz Mrucznika za dwa Bogi)  :ph34r: Trzeba znać umiar, a uzależnić się od pewnych rzeczy jest naprawdę łatwo. Sami sprawdźcie czy nie jesteście przypadkiem "za blisko" czegoś. No nieważne, bo odbiegam od tematu, a raczej tego co już oczywiste.

 

Na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć, że jestem nieco mądrzejszy (ha), nieco sprytniejszy (haha) i nieco lepiej potrafię zarządzać swoim czasem (hahaha!) - dlatego też przejmuję głównego lidera w Bahamas. Dzieje się to zarówno na mocy OOC (bardzo subiektywnie powiem, że mam w tym klimacie spore doświadczenie  :love:) jak i fabularnie, przez historię IC (moja postać jest stricte powiązania z Paulem Malangą). Tak prezentuje się krótka historia:

 

UVCJlYi.png

 

2018/1: Po latach organizacja jest rozpoznawalna jako największa i najniebezpieczniejsza Mafia w całym stanie San Andreas pod przywództwem Rosario Lettiere i Paul Malanga.

2018/2: Jeden z bossów grupy zostaje postrzelony tuż przed swoim domem i zapada w śpiączkę. Dalsza przyszłość organizacji staje pod dużym znakiem zapytania.

2019/1: Brutalne morderstwo Rosario Lettiere w mafijnych porachunkach oraz obszerne śledztwo prowadzone przez Federal Bureau of Investigation doprowadza do ogromnego rozpadu grupy, a ich wpływy w Los Santos maleją z każdym dniem. To właśnie tutaj nastąpił największy upadek świetności znanej, gangsterskiej ferajny.

2019/2: Ralph Baccalieri jako wielce poważany cwaniak w strukturach organizacji zostaje nowym streetbossem w rodzinie Lettiere. Grupa powoli odrywa się od dna.

2019/3: Malanga wkręca się w politykę na dobre i zostaje nowym burmistrzem stanu San Andreas, przez co zmuszony jest odsunąć się od nielegalnych interesów bandy z Mariny.

2020/nowy początek: Do gangsterskiej gry powraca znany z Big Boys Crime przyjaciel Malangi; mafijny capo, który bardzo szybko obejmuje dowodzenie w szeregach grupy i zadomawia się tam na stałe. Na dzień dzisiejszy to on stoi na czele organizacji i trzyma nad wszystkim pieczę. A przynajmniej próbuje odzyskać kontrolę jak za dawnych lat...

 

Jeżeli chcesz dołączyć do organizacji wystarczy że zapoznasz się z tym tematem!

https://mrucznik-rp....restaurant-pub/

 

W organizacji została zrobiona czystka. Jeśli chciałbyś wrócić w szeregi Bahamas - dodaj mnie na Discord! (Krates#5481). Jeśli jednak totalnie Cię to nie obchodzi - nie wracaj. Zrobiłem sobie screeny osób, które wyrzuciłem, więc spokojnie rozpoznam was po nickach IC. Jednakowoż - będziemy musieli spotkać się w grze face to face, bo będę chciał sprawdzić wasze umiejętności w roleplayingu zanim dodam was z powrotem. Dlatego strzeżcie się! I takie tam inne.

Edytowane przez Krates
  • Like 12
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Gram tam, propsuje. Sporo ostatnio spraw organizacyjnych związanych ze zbieraniem pieprzonego  kawałka tortu, organizacja przechodzi głębokie zmiany wewnętrzne przez co gramy w mały gronie trzymając się z dala od zwykłych mrucznikowych śmiertelników. Po przejściu transformacji na Super Saiyan Bahamas powrócimy z podwójną mocą. Stay tuned.

 

 

Pozdrawiam Mateusz. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

co jak co ale bahamas teraz praktycznie nie zyje, nie widac ich w gierce w ogole, to juz za vetza bahamas lepiej funkcjonowało xD

Szitsu ma dużo racji nie żebyś coś ale każdy się mnie tak dopierdalal a bahamas lepiej żyło jak prowadziłem je niż obecnie Krates, nie oszukujmy się ale wieje tu pustkami, są raz na 2-3 tygodnie żadnych wydarzeń u mnie mało mogło być ss dużo wydarzeń POZDRAWIAM vettz.

Od początku tego tygodnia gramy praktycznie codziennie (tylko w środę mnie nie było to nie wiem), gramy sami ze sobą i z innymi graczami. Ssów nie ma bo ja nie lubię obrabiać więc czekamy aż Krates je ogarnie (ssów mam cały folder do obróbki, a nie z każdą akcję skrinujemy bo gramy dla siebie a nie pod ssy). Jest godzina 1:35, a my dzisiaj już 2 akcje odegraliśmy więc proszę nie oczerniać. Edytowane przez Erak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Ok wstawiłeś parę czystych screenów z trójką graczy, których widuję po godzinach gry u Was na dachu Idlewood, a gdzie GLD Krates?

Ssy czyste bo jakbym miał czat obrabiać to by dłużej zajęło, a jak wspominałem nie lubię obrabiać, więc obróbka minimalna żeby nie było że nie gramy (to i tak nie są wszystkie akcje jakie graliśmy). GLD musi być obecny na ss bo inaczej frakcja nie gra? Twierdziłeś że organizacja nie gra więc udowodniłem że to nieprawda, nie wspominałem nic o GLD.

 

Wszystko spoko, poza Salvatore Raven ktory był najpierw Smugglersem, potem dolaczyl do LSMC/ERS, a teraz jest w Bahamas, czyli ze szmuglera stal sie medykiem, z medyka potężnym mobsterem, szapo ba xd

Nijaczenie postaci to standard na mruku, ile już było sytuacji że gangster zostawał policjantem albo na odwrót? (pomijając już przeskakiwanie pomiędzy FD/MC/FBI/PD). Jak komuś to przeszkadza to niech zgłosi to do gld żeby wymusił /zn czy coś ¯\_(ツ)\_/¯

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

co jak co ale bahamas teraz praktycznie nie zyje, nie widac ich w gierce w ogole, to juz za vetza bahamas lepiej funkcjonowało xD

gramy, więc nie pierdol

 

Szitsu ma dużo racji nie żebyś coś ale każdy się mnie tak dopierdalal a bahamas lepiej żyło jak prowadziłem je niż obecnie Krates, nie oszukujmy się ale wieje tu pustkami, są raz na 2-3 tygodnie żadnych wydarzeń u mnie mało mogło być ss dużo wydarzeń POZDRAWIAM vettz.

za twojej liderki bahamas było martwe i na kiepskim poziomie, co potwierdziło dwóch liderów pomocniczych, których sam wybrałeś - ja lecę do roboty, a wy ogarniajcie wszystko za mnie x-D

 

dopoki big jimmy syrop nie odda mojego pierdolonego kawalka tortu nie wpadnie tu zaden ss, kumacie

XD dokladnie tak

 

Heh Krates ładnie rozegrał najpierw usunął parę postów, potem zostawił mój jedyny, który jak najbardziej dotyczy organizacji i lidera, więc w żadnym wypadku nie powinien być usuwany:

 

Nic dziwnego, że organizacja nie gra skoro Krates się zdeklarował, że to dalej pociągnie jak ze wszystkim się nie wywiązał. To również pokazuje, że jest niekompetentny stanowiska w KO.
 
 
 
Tak samo jak jego wielkie projekty KO:
 
 
 
 
 
 
Wystarczy powchodzić w tematy i zobaczyć co więcej się pokazało z jego strony, niż napisanie tematu (nie wliczając pajacowania w komentarzach). Na pewno znalazły by się znalazły lepsze osoby za niego.

ile razy mam powtarzać, żebyś mi stąd paszoł won: jak Ci się nie podoba moja persona to masz wnioski do komisji organizacyjnej, a nie robisz burdel w temacie pięknej organizacji

 

Ok wstawiłeś parę czystych screenów z trójką graczy, których widuję po godzinach gry u Was na dachu Idlewood, a gdzie GLD Krates?

XD streetboss będzie na każdą akcję latał, brawo ellington. Jak jest potrzeba to bywam na serwerze, co potwierdzą gracze, którym pomagam w wolnej chwili na /adminduty i osoby, z którym pykam ładny roleplay w organizacji ; - ) także n @ r @

 

Wszystko spoko, poza Salvatore Raven ktory był najpierw Smugglersem, potem dolaczyl do LSMC/ERS, a teraz jest w Bahamas, czyli ze szmuglera stal sie medykiem, z medyka potężnym mobsterem, szapo ba xd

o kurczę, nie wiedziałem o takim fakcie! będę kogoś bił po mordzie dzisiaj ingame w takim wypadku

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...