Skocz do zawartości

SA Bahamas


młody sasku

Rekomendowane odpowiedzi

ztTp2iF.png


**Charlie u boku czarnuchów z grove street porwał funkcjonariusza policji i zawiózł na farmę by tam żądać pieniędzy za życie**


rHDqgxN.png


**Funkcjonariusz po paru mocniejszych uderzeniach kolbą w głowę postanowił zapłacić za swoje życie**


j9d9zU4.png


**Charlie wraz z bambusem z grove pojechali wyciągnąć pieniądze funkcjonariusza z bankomatu, chwile później zabili funkcjonariusza**


LDV4Jmi.png


**Uczestnicy przestępczej akcji wybrali się do baru na grove by świętować udany zarobek**


  • Like 1
Odnośnik do komentarza

O tak, bogato rozwinięta w półświatku mafia, która wpływy ma dosłownie zewsząd, a więc kasy jak lodu porywa funkcjonariusza dla okupu, tym samym narażając się na ogromne ryzyko.

Do tego jakieś potężne sojusze z czarnuchami, gdzie w sprawie konfliktu z małą aplikacją reagować muszą nawet wysoko postawione rangi z amerykańskiej mafii.

 

W co wy się kurwa bawicie? Zróbcie tu porządek albo zajmę się tym za was.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza

O tak, bogato rozwinięta w półświatku mafia, która wpływy ma dosłownie zewsząd, a więc kasy jak lodu porywa funkcjonariusza dla okupu, tym samym narażając się na ogromne ryzyko.

Do tego jakieś potężne sojusze z czarnuchami, gdzie w sprawie konfliktu z małą aplikacją reagować muszą nawet wysoko postawione rangi z amerykańskiej mafii.

 

W co wy się kurwa bawicie? Zróbcie tu porządek albo zajmę się tym za was.

aktualnie kapitanowie IC ze względu na super rozwinięty świat Mrucznika mają budżecie przeliczając na realia słaby dom na South Central i kilka set tysięcy zabezpieczone na cięższe czasy..

 

ja nikogo nie będę ograniczał IC, każdy może robić co chce i nie zapomni że to jest mrucznik, czynnie biorą udział w akcjach co przyczynia się do tego, że ta frakcja cieszy się zainteresowaniem bo jest po 15 członków dziennie aktywnych (wysyłam regualrnie ss do Westa) i się nie nudzą - mówię o kapitanach.

 

jedyną bogatą osobą w mafii jest Paul Malanga, która jest jedną z bogatszych w LS, jeśli chodzi o wpływy to samo - jedyną osobą która ma większe wpływy w LS nie tylko w półświatku to Malanga i akurat to osoba która w żaden sposób nie bierze udziału w akcjach, bo ma kase i ma coś do stracenia.. inni nie mają w sumie nic do stracenia i zarabiają jak się da. Nie wymyślamy, że kapitan ma miliony tylko on IC ma kilkatysięcy i słaby dom i tak gra.

 

nie patrz przez pryzmat amerykańskiej mafii z NY, a jeśli chcesz do niej porównywać tylko generalnie "amerykańskiej mafii", to jeśli wiesz chyba coś nt. mafii w ameryce to wiesz, że nawet kapitanowie borykają się z problemami finansowymi, zdarza się to u samych bossów również - było tak w New Jersey, kiedy boss sprzedawał biznesy, bo nie mieli żadnych dochodów.. to samo sam under boss z New Jersey musiał sprzątnąć jakiegoś dilera dragów z małego gangu, gdyż dostał taki rozkaz, że ma to zrobić osobiście.. to nie mafia Al Capone, Krates.

 

 

Edytowane przez kamilson
  • Like 7
Odnośnik do komentarza

 

Napisano dziś, 11:13

O tak, bogato rozwinięta w półświatku mafia, która wpływy ma dosłownie zewsząd, a więc kasy jak lodu porywa funkcjonariusza dla okupu, tym samym narażając się na ogromne ryzyko.

Słuchaj chuj Ci do tego kto jakie podejmuje ryzyko, jego sprawa - wie jakie mogą być konsekwencje tego jak go przyłapią, spójrz na to z innej perspektywy też, porwaniem i zabiciem policjanta nakręcili rozgrywkę tylko, przecież na serwerze działają sądy, działa wszystko, więc czego się srasz do nas, że mamy sojusz z Grove i oni też nam pomagają? Sojusz ten już jest od dawien dawna, jeszcze za Chestera Perkinsa zawarty, czemu niby mieliby sobie nie pomagać skoro będzie tyle hajsu, że się wszyscy podzielą? 

 

Dodam, że mnie nie było na akcji z policjantem.

 

Nie mamy swoją drogą kasy jak lodu, niektórzy są nawet spłukani.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

tiaaah bieda @kamilson @bonger

 

https://i.imgur.com/EzEFtNX.png- zloty lancuch ta ta

https://i.imgur.com/TG3UNXi.png- Tańczy jak baletnica, nie pociągam tu sznurków jak Balenciaga
https://zapodaj.net/images/38ca5f5042ae2.jpg- versace versace versace versace 
https://i.imgur.com/XBteK33.png- zloty zegareczek mmm
https://zapodaj.net/images/d2e946b7b01a2.jpg- bardzo ciezko o kamizelke w tych czasach, o pyk tutaj kurwa mafia wydala caly budzet chyba zeby ubrac zolnierzy jak policjantow
https://i.imgur.com/1qAQzH1.jpgno i oczywiscie zloty zegareczek jest tez
 
/luccese

Edytowane przez TrapboyATL
  • Like 2
Odnośnik do komentarza

kiedyś to się lepiej prezentowało, gdy nie było tak wielu rdzenniaków, którzy popierdalają za modą jak prawdziwe hypebestie

 

ale nawet odkładając na bok jakieś rolexy, balenciagi i versace, to na forum te akcje wyglądają płytko i dennie, że ja się modlę, aby tak w rzeczywistości nie wyglądały

 

odnosząc się jeszcze do tych porwań funkcjonariuszy, to crates trochę racji ma - czuć hipokryzję, nawet jeśli zarobieni nie biorą udziału, a mniejsza część (czyt. no jakieś chłopy z [0], co popierdalają za tą wcześniej wspomnianą modą xD) uczestniczy w takiej szopce, bo to samo ze sobą nie trzyma się kupy w ir

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

dwa lata temu kupiłem sobie złoty zegarek diesla, żeby wyrywać laski ale nie jestem bogaty, a szkoda ;)

ja z miłą chęcią porozmawiam z każdym nt. mafii bo to lubię i to moje hobby

a co do członków, wiem - wiem że kilku członków na pewno nie dorównują do waszego RP, lecz często lubie przyjmować mniejszych ogarów, żeby trochę ich poduczyć gry *tylko osoby chętne i wykazujące zainteresowanie nauką, taka mini szkółka - po to są skargi na graczy, żeby mi pisać i ja zajmuje się sprawą. Wychowało się już tutaj kilku ludzi podczas moich frakcji jak ICC, LCN, Ballanca Crime Family czy teraz SA BAHAMAS, spokojnie mam nadzieję, że będziecie robić to samo, żeby ten serwer nie upadł ;)

Edytowane przez kamilson
  • Like 3
Odnośnik do komentarza

 

tiaaah bieda @kamilson @bonger

 

https://i.imgur.com/EzEFtNX.png- zloty lancuch ta ta

https://i.imgur.com/TG3UNXi.png- Tańczy jak baletnica, nie pociągam tu sznurków jak Balenciaga
https://zapodaj.net/images/38ca5f5042ae2.jpg- versace versace versace versace 
https://i.imgur.com/XBteK33.png- zloty zegareczek mmm
https://zapodaj.net/images/d2e946b7b01a2.jpg- bardzo ciezko o kamizelke w tych czasach, o pyk tutaj kurwa mafia wydala caly budzet chyba zeby ubrac zolnierzy jak policjantow
https://i.imgur.com/1qAQzH1.jpgno i oczywiscie zloty zegareczek jest tez
 
/luccese

 

 

Dobre, dodałeś kilka screenów z czego dwa są dobre - bo dotyczą dwóch osób w których jestem ja. Ubieram się jak chce, skradzione = zarobione. To nie oznacza, że mam  nie wiadomą ilość pieniędzy i nie wiadomo jak się z tym odnoszę. Ale cóż, mrucznikowe realia - każdy nosacz wpycha nos w sprawy jednej z najlepszej organizacji na mruczniku doczepiając się oczywiście detali bo nie ma grubszej sprawy do której możecie się przyczepić. A i dodam, kto mnie zna IC to wie, że mieszkam w starym domu, jeżdżę starą  terenówką ale ciuchy mam pierwszego rzędu. No cóż, trolle łykają.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza


z2N9McB.png6gt56wx.pngVvutn3L.pngWb8qoJt.png9ohJXfU.pngnxSGC7b.jpgOMGQ9TA.png29mwT1p.jpgtS1VeXm.pngz2DQaO4.pngWHNd6ZC.pngAQ0N3mW.jpg0Ht80wq.jpg


NTKyUoo.jpgCvkc6s8.pngl0OmJ4R.jpgVn99ni6.pngqxywCit.jpg6FEXs0b.png2URcEbz.jpg


IWWUMKg.pngcaESJM3.png


eGsS8NQ.png


0n7fbRy.pngQug5SVD.jpgs1W2xmN.jpgCGAj7BH.pngl2Hb802.png3sWSJqQ.png


rk4SdU3.pnghfdMqn9.pnghMYYkUG.png5kSmSQ1.png


 


 


wiadomo same bezsensowne mordowania strzelaniny, rolexy, złote łańcuchy, samoloty shamale, a dla rozrywki porywamy lspd


 


do tego te płytkie i denne akcje które kleją bez problemu nowi gracze na east beach, specjalnie dla was jak zwykle zresztą oryginalny chat macie na ssach ;)


 


(jeszcze mam 2x więcej ssów, ale wiele z nich może zostać wykorzystanych do MG, jak na czasie znajde znowu czas na robienie z nimi to tu wstawie, no chyba, że krates nas wyrzuci, co będzie zrozumiałe po powyższych ssach i wypowiedziach, przecież mamy tutaj quality serwer rp, nie jest w założeniach nauka nowych graczy rp, tylko granie w swoim hermetycznym sprawdzonym gronie, a kto jest słabszy, no to niech wypierdala na baze mechazordów strzelać później do nas by dostać maks 20 minut AJota ;) zajmij się krates pierw lepiej regulaminami i innymi sprawami organizacyjnymi, które mogłyby umilić tutaj grę, a skończ pierdolić, bo ktoś się brandzluje na forum, że kilka osób od nas ma w /opis rolexa na łapie czy tam pachnie sobie perfumami, tak czy siak nie dostaliśmy żadnej skargi na organizacje, nie złamaliśmy regulaminu jakiegokolwiek, nawet jakby był jakkolwiek chujowy, pozdrawiam ;) )


Edytowane przez Bonger
  • Like 9
Odnośnik do komentarza

 

 

oDqeiEs.png

 

osobiście nigdy nie robiłem wjazdu 2x wam, ani nawet razu właściwie nie strzelałem się przeciwko da nangom, jak było w reszcie przypadków nie wiem - ale jeśli kogoś o cokolwiek oskarżamy, to wypadałoby przedstawić jakieś dowody w tej sprawie, a nie bazować tylko i wyłącznie na słowie

 

myślę, że nikt logicznie rozumujący nie ma tutaj wątpliwości, że są ludzie uznani za szkodników,  którzy tak naprawdę wiele pomogli temu serwisowi, a poziomem zjadali niejednego gościa z niby lepszych konkurencji, a bagatela wielu nawet z nich zostało zbanowanych niesłusznie, gdyż walczyli w słusznych sprawach tego serwisu mając niejednokrotnie racje.

 

I nie wiem kto i gdzie Ci się tutaj przechwala, ale jeśli masz na myśli to, co napisał kamilson to to jest prawda, nauczył on wielu graczy jak grać prowadząc własne organizacje, wiem, bo to nie jest pierwszy raz jak gram w jego mafii, a także często w przeszłości dane były krzyżować się drogi organizacjom w których graliśmy, zarówno czy to były relacje pozytywne czy negatywne IC. 

Odnośnik do komentarza

O tak, bogato rozwinięta w półświatku mafia, która wpływy ma dosłownie zewsząd, a więc kasy jak lodu porywa funkcjonariusza dla okupu, tym samym narażając się na ogromne ryzyko.

Do tego jakieś potężne sojusze z czarnuchami, gdzie w sprawie konfliktu z małą aplikacją reagować muszą nawet wysoko postawione rangi z amerykańskiej mafii.

 

W co wy się kurwa bawicie? Zróbcie tu porządek albo zajmę się tym za was.

 

Od kiedy cudowny Asystent Komisji Organizacyjnej zaczął interesować się półświatkiem przestępczym?

Osobiście uważam że jesteś dnem, nic nie robisz aby napędzić rozgrywkę PRZESTĘPCZYM, eventów czy co kolwiek. Regulaminy które zezwalają Porządkowym więcej niż nam, a kiedy rozgrywka IC popędzi dalej niż regulamin to płacz. Zacznij przyglądać się rozgrywce na SERWERZE, a nie poprzez screeny bo jest to tylko śmieszne. Od kiedy to Mafia nie może porywać dla okupu? Wytłumacz mi to. Każdy zna ryzyko i wie jaka będzie kara za nie udany skok, lecz widzę że ingerujesz nawet OOC w ich życie IC.

Wyczyściłeś Verwestowi dobrze pupe za stołek, a prawda jest taka że jesteś marny... Razem ze swoją ekipą; np. VanŚ który Ciągle łże jak kundel :)

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Chłopaki piękna gierka, piękne screeny! Aktywność największa na serwerze, czuć klimat! Takich organizacji tylko więcej. Buziaki wariaty!

Edytowane przez Este
  • Like 8
Odnośnik do komentarza

taka potezna mafia ze napada na 24/7 X D

 

Skoro jesteś taki mądry, rozwiń pluginy, skrypty dla przestępczych, zmień regulamin Przestępczych oraz zmień myślenie Porządkowych którzy przez KASK widzą twarz i są wstanie opisać owego twarz.

 

Wszystko jest przyczyną ograniczenia serwera :)

Odnośnik do komentarza

Od kiedy cudowny Asystent Komisji Organizacyjnej zaczął interesować się półświatkiem przestępczym?

Osobiście uważam że jesteś dnem, nic nie robisz aby napędzić rozgrywkę PRZESTĘPCZYM, eventów czy co kolwiek. Regulaminy które zezwalają Porządkowym więcej niż nam, a kiedy rozgrywka IC popędzi dalej niż regulamin to płacz. Zacznij przyglądać się rozgrywce na SERWERZE, a nie poprzez screeny bo jest to tylko śmieszne. Od kiedy to Mafia nie może porywać dla okupu? Wytłumacz mi to. Każdy zna ryzyko i wie jaka będzie kara za nie udany skok, lecz widzę że ingerujesz nawet OOC w ich życie IC.

Wyczyściłeś Verwestowi dobrze pupe za stołek, a prawda jest taka że jesteś marny... Razem ze swoją ekipą; np. VanŚ który Ciągle łże jak kundel :)

 

Jak już zacząłeś zjadać wszystkie rozumy to możesz wziąć trochę ode mnie. Eventami zajmuje się KPI, a nie KO. Niestety przestałeś się rozwijać około 2015 roku i tak Ci zostało. Regulaminy były do mówienia przez 2 miesiące w dziale KO. Wypowiadali się liderzy, zwykli gracze, ale Ty wolisz się wypowiedzieć dopiero po ich zatwierdzeniu. Jeszcze niecały miesiąc temu byłeś grzeczniutki bo liczyłeś, że Cię przyjmę do KO. Co do lizania dupy Verwestowi to podobno byłeś w tym dobry to może zmienisz forum i będziesz to kontynuował gdzieś indziej ;) Z Kamilsonem mam kontakt, więc plujcie jadem gdzieś indziej, bo robi dobrą robotę.

 

Wybaczcie, że pojawia się tu u Was w temacie, ale nie mogę już czytać wypocin tego dzbana.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza

Od kiedy cudowny Asystent Komisji Organizacyjnej zaczął interesować się półświatkiem przestępczym?

Osobiście uważam że jesteś dnem, nic nie robisz aby napędzić rozgrywkę PRZESTĘPCZYM, eventów czy co kolwiek. Regulaminy które zezwalają Porządkowym więcej niż nam, a kiedy rozgrywka IC popędzi dalej niż regulamin to płacz. Zacznij przyglądać się rozgrywce na SERWERZE, a nie poprzez screeny bo jest to tylko śmieszne. Od kiedy to Mafia nie może porywać dla okupu? Wytłumacz mi to. Każdy zna ryzyko i wie jaka będzie kara za nie udany skok, lecz widzę że ingerujesz nawet OOC w ich życie IC.

Wyczyściłeś Verwestowi dobrze pupe za stołek, a prawda jest taka że jesteś marny... Razem ze swoją ekipą; np. VanŚ który Ciągle łże jak kundel :)

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Chłopaki piękna gierka, piękne screeny! Aktywność największa na serwerze, czuć klimat! Takich organizacji tylko więcej. Buziaki wariaty!

Skoro jesteś taki mądry, rozwiń pluginy, skrypty dla przestępczych, zmień regulamin Przestępczych oraz zmień myślenie Porządkowych którzy przez KASK widzą twarz i są wstanie opisać owego twarz.

 

Wszystko jest przyczyną ograniczenia serwera :)

 

 

Ale gościu ty się lepiej zajmij swoją organizacją bo to co macie w tej waszej to jest istny syf, gościu podjeżdża na mechy i zakłada trójkąta 200kg grubasowi do tego przenosicie relacje ooc do ic z czego się śmieją sami wasi członkowie. Gdyby nie ten kierownik i asystent to by To dawno w śmieciach było.

 

Przepraszam za spam, no i piękna giereczka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Skoro jesteś taki mądry, rozwiń pluginy, skrypty dla przestępczych, zmień regulamin Przestępczych oraz zmień myślenie Porządkowych którzy przez KASK widzą twarz i są wstanie opisać owego twarz.

 

Wszystko jest przyczyną ograniczenia serwera :)

mrucznik ma opory przed aktualizacjami ktore moga poprawic gre na serwerze, nawet gdyby zrobil to by tego nie wgral xD

 

ty tam este grales przez ponad 6 miesiecy swoje smieciowe ballas, ktore tydzien po akcepcie jedyne co robilo to gralo hg albo od czasu do czasu robilo db na inne gangi, wiec o czyimkolwiek poziomie nie masz prawa sie wypowiadac w momencie gdy sam grasz gowno

Odnośnik do komentarza

Jak już zacząłeś zjadać wszystkie rozumy to możesz wziąć trochę ode mnie. Eventami zajmuje się KPI, a nie KO. Niestety przestałeś się rozwijać około 2015 roku i tak Ci zostało. Regulaminy były do mówienia przez 2 miesiące w dziale KO. Wypowiadali się liderzy, zwykli gracze, ale Ty wolisz się wypowiedzieć dopiero po ich zatwierdzeniu. Jeszcze niecały miesiąc temu byłeś grzeczniutki bo liczyłeś, że Cię przyjmę do KO. Co do lizania dupy Verwestowi to podobno byłeś w tym dobry to może zmienisz forum i będziesz to kontynuował gdzieś indziej ;) Z Kamilsonem mam kontakt, więc plujcie jadem gdzieś indziej, bo robi dobrą robotę.

 

Wybaczcie, że pojawia się tu u Was w temacie, ale nie mogę już czytać wypocin tego dzbana.

Jezeli chcesz dalej prowadzić tą konwersacje zapraszam Cię na PW lub Discord, a od dzbanow wyzywaj swojego kundla, Kratesa :)

Odnośnik do komentarza

oDqeiEs.png

 

Mmmm, jakie to piękne bo najlepiej jest nawciskać kłamstwa, żeby się dowartościować. Mówisz, że czekacie godzinkę i wbijacie? Po jednym z grubszych akcji na Willo gdzie po prostu zostaliście zrównani z ziemią nie zdążyliśmy dobrze wrócić na Jetty a już byliście i porwaliście tuż po wbitym MK, masowe robienie RK pasuje właśnie do nas - więc nie narzucajcie NAM waszych BŁĘDÓW, dostajecie w pizdę i swój ból dupy wylewacie w naszym dziale, bo IC gówno możecie, essa..

 

 

 

Odnośnik do komentarza

osobiście nigdy nie robiłem wjazdu 2x wam, ani nawet razu właściwie nie strzelałem się przeciwko da nangom, jak było w reszcie przypadków nie wiem - ale jeśli kogoś o cokolwiek oskarżamy, to wypadałoby przedstawić jakieś dowody w tej sprawie, a nie bazować tylko i wyłącznie na słowie

 

myślę, że nikt logicznie rozumujący nie ma tutaj wątpliwości, że są ludzie uznani za szkodników, którzy tak naprawdę wiele pomogli temu serwisowi, a poziomem zjadali niejednego gościa z niby lepszych konkurencji, a bagatela wielu nawet z nich zostało zbanowanych niesłusznie, gdyż walczyli w słusznych sprawach tego serwisu mając niejednokrotnie racje.

 

I nie wiem kto i gdzie Ci się tutaj przechwala, ale jeśli masz na myśli to, co napisał kamilson to to jest prawda, nauczył on wielu graczy jak grać prowadząc własne organizacje, wiem, bo to nie jest pierwszy raz jak gram w jego mafii, a także często w przeszłości dane były krzyżować się drogi organizacjom w których graliśmy, zarówno czy to były relacje pozytywne czy negatywne IC.

jak coś to bartek luccese nie gra w da nang boys, pisał to z perspektywy gry w 4 Reich czy coś takiego.

 

a ty jaszczur weź przestań postowac bo ci od tej gierki styki popalilo

Edytowane przez TrapboyATL
Odnośnik do komentarza

a ty jaszczur weź przestań postowac bo ci od tej gierki styki popalilo

 

 

 

a ty jaszczur weź przestań postowac bo ci od tej gierki styki popalilo

po prostu jak ktoś powie jak jest naprawdę, to takie idą odpowiedzi. Pozdro :>

Odnośnik do komentarza

aktualnie kapitanowie IC ze względu na super rozwinięty świat Mrucznika mają budżecie przeliczając na realia słaby dom na South Central i kilka set tysięcy zabezpieczone na cięższe czasy..

 

ja nikogo nie będę ograniczał IC, każdy może robić co chce i nie zapomni że to jest mrucznik, czynnie biorą udział w akcjach co przyczynia się do tego, że ta frakcja cieszy się zainteresowaniem bo jest po 15 członków dziennie aktywnych (wysyłam regualrnie ss do Westa) i się nie nudzą - mówię o kapitanach.

 

jedyną bogatą osobą w mafii jest Paul Malanga, która jest jedną z bogatszych w LS, jeśli chodzi o wpływy to samo - jedyną osobą która ma większe wpływy w LS nie tylko w półświatku to Malanga i akurat to osoba która w żaden sposób nie bierze udziału w akcjach, bo ma kase i ma coś do stracenia.. inni nie mają w sumie nic do stracenia i zarabiają jak się da. Nie wymyślamy, że kapitan ma miliony tylko on IC ma kilkatysięcy i słaby dom i tak gra.

 

nie patrz przez pryzmat amerykańskiej mafii z NY, a jeśli chcesz do niej porównywać tylko generalnie "amerykańskiej mafii", to jeśli wiesz chyba coś nt. mafii w ameryce to wiesz, że nawet kapitanowie borykają się z problemami finansowymi, zdarza się to u samych bossów również - było tak w New Jersey, kiedy boss sprzedawał biznesy, bo nie mieli żadnych dochodów.. to samo sam under boss z New Jersey musiał sprzątnąć jakiegoś dilera dragów z małego gangu, gdyż dostał taki rozkaz, że ma to zrobić osobiście.. to nie mafia Al Capone, Krates.

I takie oto wytłumaczenie sprawy jak najbardziej do mnie przemawia. Faktycznie trochę za ostro was potraktowałem, dzięki za merytoryczną wypowiedź.  ;)

 

Słuchaj chuj Ci do tego kto jakie podejmuje ryzyko, jego sprawa - wie jakie mogą być konsekwencje tego jak go przyłapią, spójrz na to z innej perspektywy też, porwaniem i zabiciem policjanta nakręcili rozgrywkę tylko, przecież na serwerze działają sądy, działa wszystko, więc czego się srasz do nas, że mamy sojusz z Grove i oni też nam pomagają? Sojusz ten już jest od dawien dawna, jeszcze za Chestera Perkinsa zawarty, czemu niby mieliby sobie nie pomagać skoro będzie tyle hajsu, że się wszyscy podzielą? 

 

Dodam, że mnie nie było na akcji z policjantem.

 

Nie mamy swoją drogą kasy jak lodu, niektórzy są nawet spłukani.

Po prostu dla mnie wyglądało to co najmniej śmiesznie, że do małego konfliktu gangu z aplikacją miesza się jedna z najpotężniejszych organizacji przestępczych na tym serwerze.

Zabiliście czymś takim cały urok tej potyczki, co potwierdzić mogły obie strony konfliktu. No, ale [memberid=178] zgrabnym i rozsądnym zdaniem wytłumaczył mi co jest grane, więc się nie czepiam.

Nigdy nie lubiłem sojuszy między organizacjami, ale to już moja własna i subiektywna opinia.

 

dwa lata temu kupiłem sobie złoty zegarek diesla, żeby wyrywać laski ale nie jestem bogaty, a szkoda ;)

 

ja z miłą chęcią porozmawiam z każdym nt. mafii bo to lubię i to moje hobby

 

a co do członków, wiem - wiem że kilku członków na pewno nie dorównują do waszego RP, lecz często lubie przyjmować mniejszych ogarów, żeby trochę ich poduczyć gry *tylko osoby chętne i wykazujące zainteresowanie nauką, taka mini szkółka - po to są skargi na graczy, żeby mi pisać i ja zajmuje się sprawą. Wychowało się już tutaj kilku ludzi podczas moich frakcji jak ICC, LCN, Ballanca Crime Family czy teraz SA BAHAMAS, spokojnie mam nadzieję, że będziecie robić to samo, żeby ten serwer nie upadł ;)

Miło, że jest jeszcze na tym serwisie ktoś, kto podejmuje się nauczania innych graczy. Przeważnie organizacje o tym zapominają, a to przecież podstawy. Doskonale widzę i doceniam takie działania.

 

wiadomo same bezsensowne mordowania strzelaniny, rolexy, złote łańcuchy, samoloty shamale, a dla rozrywki porywamy lspd

 

do tego te płytkie i denne akcje które kleją bez problemu nowi gracze na east beach, specjalnie dla was jak zwykle zresztą oryginalny chat macie na ssach ;)

 

(jeszcze mam 2x więcej ssów, ale wiele z nich może zostać wykorzystanych do MG, jak na czasie znajde znowu czas na robienie z nimi to tu wstawie, no chyba, że krates nas wyrzuci, co będzie zrozumiałe po powyższych ssach i wypowiedziach, przecież mamy tutaj quality serwer rp, nie jest w założeniach nauka nowych graczy rp, tylko granie w swoim hermetycznym sprawdzonym gronie, a kto jest słabszy, no to niech wypierdala na baze mechazordów strzelać później do nas by dostać maks 20 minut AJota ;) zajmij się krates pierw lepiej regulaminami i innymi sprawami organizacyjnymi, które mogłyby umilić tutaj grę, a skończ pierdolić, bo ktoś się brandzluje na forum, że kilka osób od nas ma w /opis rolexa na łapie czy tam pachnie sobie perfumami, tak czy siak nie dostaliśmy żadnej skargi na organizacje, nie złamaliśmy regulaminu jakiegokolwiek, nawet jakby był jakkolwiek chujowy, pozdrawiam ;) )

 

Daruj sobie ten sarkazm. Popełniłem błąd wypowiadając się w taki sposób i zdaję sobie z tego sprawę. Nie będę was wyrzucał, bo nie mam ku temu żadnych większych powodów, a chaotyczne działania pojedynczych członków frakcji wliczają się pod skargę na graczy, a nie organizację. Regulaminem zajmuję się cały czas razem z resztą KO i jestem otwarty na propozycje z zewnątrz, więc jeśli ktoś chciałby dołożyć swoją cegiełkę do jego poprawy i rozbudowania - moja skrzynka odbiorcza pozostaje otwarta na zdanie każdego. To samo tyczy się spraw organizacyjnych, wiele pomysłów idzie do [memberid=1064], który ma największe uprawnienia/możliwości w tym zakresie i jest w stanie faktycznie załatwić coś nowego. Jeśli chcesz nadal narzekać na regulamin to masz pełne pole do popisu, ale myślę, że rozsądniej by było o nim po prostu porozmawiać, chętnie wysłucham co gracz z tak długim stażem jak Ty ma w tej kwestii do powiedzenia.

 

Od kiedy cudowny Asystent Komisji Organizacyjnej zaczął interesować się półświatkiem przestępczym?

Osobiście uważam że jesteś dnem, nic nie robisz aby napędzić rozgrywkę PRZESTĘPCZYM, eventów czy co kolwiek. Regulaminy które zezwalają Porządkowym więcej niż nam, a kiedy rozgrywka IC popędzi dalej niż regulamin to płacz. Zacznij przyglądać się rozgrywce na SERWERZE, a nie poprzez screeny bo jest to tylko śmieszne. Od kiedy to Mafia nie może porywać dla okupu? Wytłumacz mi to. Każdy zna ryzyko i wie jaka będzie kara za nie udany skok, lecz widzę że ingerujesz nawet OOC w ich życie IC.

Wyczyściłeś Verwestowi dobrze pupe za stołek, a prawda jest taka że jesteś marny... Razem ze swoją ekipą; np. VanŚ który Ciągle łże jak kundel.

Hmm, jak tak pomyślę to dochodzę do wniosku, że od zawsze (?).

Sprawę eventów objaśnił Ci [memberid=1064], a co do regulaminów wypowiedziałem się wyżej, odpowiadając na post [memberid=453]a. Pozwolisz, że przekopiuję Ci to jedno zdanie: jeśli chcesz nadal narzekać na regulamin to masz pełne pole do popisu, ale myślę, że rozsądniej by było o nim po prostu porozmawiać, chętnie wysłucham co gracz z tak długim stażem jak Ty ma w tej kwestii do powiedzenia. Co do rozgrywki - przyglądam się jej zarówno od strony serwera jak i forum, co jest wydaje mi się naturalne? Nie masz zielonego pojęcia co robię, więc przestań być wyznawcą ultrakrepidarianizmu (szybki link dla tych co nie wiedzą), bo to co mówisz jest naprawdę żałosne. Nie lepiej współpracować niż pluć na siebie jadem?

 

Nigdzie nie powiedziałem, iż mafia nie ma takiego prawa, a że w moich oczach wygląda to niezwykle komicznie. Znowu jesteś w błędzie, bo ja z Verwestem nigdy się nie lubiłem, co było dosyć jasne biorąc pod uwagę konflikty, których między nami było wiele. Jednakowoż, co do pewnej sprawy zgadzaliśmy się obaj w stu procentach. Lepiej jest odłożyć topór wojenny na bok i skupić się na rozwijaniu serwera niż na użeraniu się między sobą i pokazywaniu jak bardzo druga strona nie ma racji. I to właśnie zachowanie pozwoliło nam współpracować raz lepiej, raz gorzej. Skończ z tymi swoimi dziecinnymi odzywkami i spróbuj poprowadzić dyskusję na jakimś sensownym poziomie, dobrze? Przynajmniej spróbuj, trzymam kciuki.

 

Skoro jesteś taki mądry, rozwiń pluginy, skrypty dla przestępczych, zmień regulamin Przestępczych oraz zmień myślenie Porządkowych którzy przez KASK widzą twarz i są wstanie opisać owego twarz.

 

Wszystko jest przyczyną ograniczenia serwera.

No pewnie, bo przecież jakbyś Ty był asystentem/kierownikiem to zrobiłbyś to na pstryknięcie palca, co? Chociaż chwila, momencik. Przecież Ty byłeś kiedyś asystentem! I jak Ci poszło?

(tak, to pytanie retoryczne)

Jak zwykle najlepiej jest kłapać dziobem, ale zabrać się za działanie już ciężej, co? Nie martw się, doskonale zdaję sobie z tego sprawę i dlatego nie traktuję Twoich słów jakoś zbyt poważnie.

Na Mruczniku trzeba mieć spory opór co do tego i dlatego wiele osób bardzo szybko rezygnuje zakładając, że to i tak do niczego nie doprowadzi. Mniejszy odsetek to jednak osoby takie jak Ty, które potem jedyne co potrafią to wytykać palcami rzeczy, których sami nie byli w stanie zmienić/dokonać. Jak mi miło!

 

 Jak już zacząłeś zjadać wszystkie rozumy to możesz wziąć trochę ode mnie. Eventami zajmuje się KPI, a nie KO. Niestety przestałeś się rozwijać około 2015 roku i tak Ci zostało. Regulaminy były do mówienia przez 2 miesiące w dziale KO. Wypowiadali się liderzy, zwykli gracze, ale Ty wolisz się wypowiedzieć dopiero po ich zatwierdzeniu. Jeszcze niecały miesiąc temu byłeś grzeczniutki bo liczyłeś, że Cię przyjmę do KO. Co do lizania dupy Verwestowi to podobno byłeś w tym dobry to może zmienisz forum i będziesz to kontynuował gdzieś indziej. Z Kamilsonem mam kontakt, więc plujcie jadem gdzieś indziej, bo robi dobrą robotę.

 

Wybaczcie, że pojawia się tu u Was w temacie, ale nie mogę już czytać wypocin tego dzbana.

O, hejka! Nie spodziewałem się Ciebie tutaj. Sporo racji tutaj zawarłeś, dzięki Ci bardzo.

 

Jezeli chcesz dalej prowadzić tą konwersacje zapraszam Cię na PW lub Discord, a od dzbanow wyzywaj swojego kundla, Kratesa

O właśnie, skoro o tym mowa. Krates#5481 - oto mój Discord. Możesz mnie dodać, wyżalić się jak bardzo Ci źle z moją personą i jak dużo rzeczy można by robić, a ich nie robię, aj! Ba, masz możliwość swobodnego wypowiadania się na takim komunikatorze i nie musisz szczędzić w słowach w stosunku do mnie (widziałem Twoją rozmowę z Pawłem i wiem jak bardzo lubisz używać pewnych słówek czy sformułowań). Z drugiej strony propozycja, którą podałem wyżej wciąż jest aktualna i myślę, że w praktyce sprawdziłaby się o wiele lepiej niż to jak działasz teraz. No dobra, nazywajmy rzeczy po imieniu, lament, bo tak właśnie wyglądają Twoje posty.

 

 

Ktoś jeszcze ma jakieś uprzedzenia? Żeby nie zanieczyszczać tematu - zapraszam serdecznie do prywatnej wiadomości. Chętnie włączę się do dyskusji.  :P

  • Like 5
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...