Skocz do zawartości

[R][Skarga] Hitman Agency


HSKI

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa organizacji, którą oskarżasz: Criminality Organization Of Hitmans
Nick lidera oskarżonej organizacji: Jeffrey McKean
Przewinienie organizacji: Groźby OOC, przenoszenie informacji oraz "uczuć" z OOC do gry IC, MG, Wymuszanie informacji IC drogą OOC poprzez zastraszenie wręcz, rozbijanie akcji RP poprzez niejednokrotne wejście po to by tylko wbić BW i popisać 30 min OOC przez co uniemożliwiają nam grę RP, odwalanie i również utrudnianie gry na innych postaciach (przez główny zarząd frakcji - Hailee McKean), nijaczenie postaci oraz odgrywanie terminatorów. Obrazy OOC z innych kont używanych przez zarząd frakcji HA. Niszczenie gry RP innym graczom.
Twój nick InGame: Heinrich Braun
Organizacja w której obecnie grasz: White Power Skinheads
 
Uzasadnienie skargi wraz z dowodami na organizacje:

 

A więc słowem wstępu odkładałem to i odkładałem długie tygodnie, zwyczajnie mam dużo spraw na głowie i szkoda mi czasu na takie osóbki jak wy, jesteście żałośni w tym co robicie i mam nadzieję, że w końcu przejrzycie na te oczki jeśli tylko będziecie potrafili odkleić je od monitorka.

 

1. https://imgur.com/a/U6AKWFm

 

1.1 - Wpada grupka HAMC oraz HA do baru, robią to co robią i za chwilę leże na BW natomiast oni zamiast cokolwiek odgrywać wolą pisać sobie na czacie OOC więc ja biorąc pod wagę ostatni temat KO dotyczący BW niestety musiałem uśmiercić nie dobrowolnie swoją postać gdyż w trakcie 15 minut nie otrzymałem żadnej pomocy medycznej ze strony napastników czy też medyków. Na ss'ie numer pięć w linku powyżej można zauważyć jak Hailee McKean (VLD HA) grozi mi na czacie OOC, że zaraz tak czy siak znowu wpadną by rozwalić nam akcję tylko z większą ekipą - no przedszkole, dobrze że starszego brata nie wzięła chociaż. Ostatni ss przedstawia, że dotrzymała słowa i znowu wpadli (nie miałem zegarka w ręce tak więc nie jestem pewien w jakim czasie).

 

PODSUMOWANIE: No nic bym do tego nie miał gdyby tylko ta akcja coś wniosła, a nie utrudniała nam grę i uprzykrzała, nudne już jest to że się wbijacie, nabijacie BW i zaczyna się pisanie na czacie OOC bo po co czat IC przecie, kto to słyszał by tego używać. Dochodzi do tego wszystkiego również groźba OOC i zastraszanie, ze tak czy siak jeszcze raz przyjdą i jest to jednoznaczne z robieniem MG przez nią i przenoszenia emocji OOC do gry IC (przypomnę, że nasze postacie widziały się pare tygodni wcześniej i było to spotkanie przyjacielskie gdyż sama pisała IC "Ja o przyjaciołach nie zapominach" i ogólnie miło było, logi są dostępne i jestem za pełnym ich udostępnieniem z każdej akcji jeśli sytuacja tego będzie wymagała, ja mam ss'y i nie boje się logów gdyż wtedy okaże się kto mówi prawdę.

 

2. https://imgur.com/a/atXVKmj

 

2.1 - Po całej akcji w barze (tej opisanej u góry) gdy wbili po raz chyba trzeci uciekłem im z buta dosłownie, dałem /togtel i następnie siedziałem sobie w miejscu. Po chwili na /w piszę do mnie Hailee McKean i próbuje wyłudzić informację IC przez czat OOC co jest karygodne na stanowisku VLD FRAKCJI, jaki ona przykład daje? Również próbuje mnie zastraszyć OOC bym w końcu jej uległ u wyjawił informację IC oraz zmuszenie mnie do złamania LKiZ (cały czas jest wulgarna, teksty w stylu "powiedz albo wpierdol")

 

PODSUMOWANIE: Groźby OOC, Wymuszanie informacji IC na czacie OOC, "zmuszanie" do łamania LKiZ oraz najzwyczajniejsze w świecie chamstwo.

3. https://imgur.com/a/c7MehZ0

 

3.1 - Na pierwszym ss'ie widać gdy dostaje BW i siedzę na nim, na drugim zaś po jakiejś strzelaninie na Willowfield pomiedzy napastnikami (i nie wiem kim dokładnie ponieważ kamera na BW jest zablokowana) widać gdzie jeden z napastników daje /q podczas akcji w panicznej ucieczce, jest jasny i wyraźny komunikat /Q.  Następnie widać gdy nie mam BW i zwyczajnie w świecie nie będę odgrywał terminatora, który po 15 strzałach z m4 dalej stoi i może chodzić tylko zgodnie z nowym tematem KO dot. BW musiałem zagrać MK gdyż nie dostałem jakiejkolwiek pomocy ze strony medyków czy napastników. Na ostatnich ss'ach widać za to jak dostaje PONOWNIE BW bo jest również zakazane, czyż nie? 

 

PODSUMOWANIE: 2x BW podczas jednej akcji do tego drugi raz wbijanie BW zwłoką i usiłowanie wymuszanie na mnie gry IC gdy już wcześniej mnie uśmiercili poprzez rozstrzelanie i nie udzielenie żadnej, ale to ŻADNEJ pomocy.

 

4. https://imgur.com/a/Gf801Op

 

4.1 - No tutaj widzimy niecodzienne ss'y gdyż jak można rzec na pierwszy rzut oka, ale gdzie tu HA? A no właśnie HA kiedy nie ma ludzi online lubi sobie poodwalać na serwerku na takich nickach jak chociaż Halina Trawka używany przez Hailee McKean. Na pierwszych dwóch ss'ach widać jak Halina Trawka (czyt. Hailee McKean) unika akcji RP oraz nie odpowiada zupełnie na pisanie w jej stronę akcje. Na trzecim oraz czwartym SS widnieje nie jedna obraza OOC jak chociażby "szmaty" "jebać was" czy nawet "jebany debilu" następnie daje /q podczas akcji i jak sama napisała tak zrobiła (tylko, że do akcji nie wróciła już) weszła na swoje główne konto i potwierdziła swoją tożsamość (ostatni ss)

 

4.1.1 https://imgur.com/a/HKBoZAj

 

4.1.1 - no tutaj widać jak Halina Trawka jednak postanowiła wrócić do gry niestety tylko nie do tej akcji z której uciekła i do tego przyprowadziła sobie kolegów do odwalania (swoją drogą jestem bardzo ciekaw któż to może być, Jeffrey wiesz coś na ten temat? ^^) zaczęli nas deemić bez podstawnie oraz niszczyć najzwyczaniej w świecie akcję RP poprzez ten DM.

 

4.1.2 https://imgur.com/a/XrVjZNt

 

4.1.2 Widać ich bieganie po naszym hoodzie i niszczenie wszystkiego co można tylko zniszczyć, również BU ze strony gracza Halina Trawka (czyt. Hailee McKean) poprzez wejście na motor frakcyjny nie będąc we frakcji i siedzenie na nim (jak każdy wie żeby tak zrobić trzeba w idealnym momencie nacisnąć ESC by postać na nim siedziała więc było to działanie w stu procentach umyślne i zaplanowane, a nie przypadkowe.)

 

PODSUMOWANIE 4/4.1/4.1.1/4.1.2:

Ja rozumiem, że to nie jest główne konto itd, ale to nie jest pierwsza ich sytuacja, nie można dopuszczać do sytuacji takich, że jak ktoś jest na posadzie tak ważnej jak VLD frakcji to może sobie bezkarnie wejść na drugie konto by po uprzykrzać nam grę, co to ma być? Równie dobrze ja mogę sobie zrobić zaraz dziesięć kont i chodzić obok nich, deemić i wyzywać OOC, do tego zwołam paru mechów i na pewno byliby zachwyceni. Nie można w ten sposób myśleć ponieważ jest to zgubne i prowadzi do czystego chaosu, jest to dalej TA SAMA OSOBA i będąc na takim stanowisku jakie posiada powinna wiedzieć jakie wiążą się z tym konsekwencje, jest to skandaliczne zachowanie i pokazała się z jak najgorszej strony, taki ktoś skoro tak daje przykład swoim ludziom to ja już pozdrawiam. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza

Muszę wykorzystać content Magdy, bo nie mogę z tych skarg na HA z twojej strony XDD

 

Z mojej strony to jest tylko i wyłącznie ta skarga, w której właśnie się wypowiedziałeś, no mówiłem żeby lepiej od monitora odpocząć bo dwoi się w oczach już. Gdybyś chociaż przeczytał PIERWSZE zdanie w skardze to wiedziałbyś, że nie chciałem jej pisać gdyż mieliśmy pewnego czasu dobry kontakt IC jak i OOC więc nie chciałem być chamski oraz wolałem mieć do was neutralny stosunek z wzajemnością niestety wy tego nie umieliście uszanować i dalej psujecie nam rozgrywkę swoją grą OOC jak i nieprzemyślanymi w ogóle akcjami, ale miło że pokazałeś jak się potrafisz wypowiadać i na jakim poziomie, dziękuję dobranoc.

Edytowane przez HSKI
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Niech mi ktoś wytłumaczy albo powie co te SS'y wnoszą. Błagam was, ja nie rozumiem ;/ TAM PRZECIEŻ NIC NIE MA

 

To jest już podsrywanie i kopanie dołków. 

 

/me łapie się za głowę

Edytowane przez Valar Morghulis
  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Z mojej strony to jest tylko i wyłącznie ta skarga, w której właśnie się wypowiedziałeś, no mówiłem żeby lepiej od monitora odpocząć bo dwoi się w oczach już. Gdybyś chociaż przeczytał PIERWSZE zdanie w skardze to wiedziałbyś, że nie chciałem jej pisać gdyż mieliśmy pewnego czasu dobry kontakt IC jak i OOC więc nie chciałem być chamski oraz wolałem mieć do was neutralny stosunek z wzajemnością niestety wy tego nie umieliście uszanować i dalej psujecie nam rozgrywkę swoją grą OOC jak i nieprzemyślanymi w ogóle akcjami

Słuchaj, próbujesz udupić mnie od jakichś kilkunastu tygodni, ciekawe czy gdybym zesrał się na Twoim hoodzie to też byś ją napisał, daruj sobie - wypowiedziałem się w tej skardze i zareagowałem śmiechem, dowody są marne, skąd je ściągnąłeś z powiatówki? Nie widzę tu żadnego łamania LKiZ, wszystko zawsze jest wyjaśniane a Twoje ciągłe MK tylko zniechęca do jakichkolwiek interakcji z WPS, nie życzę Wam tego - ale sądzę, że umrzecie śmiercią naturalną ze względu na brak jakichkolwiek interakcji z przestępczymi.

 

@edit

a co do tych SS - https://imgur.com/a/U6AKWFm

Zachowujesz się jak prostak, przeczytaj sobie co Ty wypisujesz a potem dopiero się zastanów czy warto wstawiać takie żałosne SS.

Edytowane przez rappa
Odnośnik do komentarza

Słuchaj, próbujesz udupić mnie od jakichś kilkunastu tygodni, ciekawe czy gdybym zesrał się na Twoim hoodzie to też byś ją napisał, daruj sobie - wypowiedziałem się w tej skardze i zareagowałem śmiechem, dowody są marne, skąd je ściągnąłeś z powiatówki? Nie widzę tu żadnego łamania LKiZ, wszystko zawsze jest wyjaśniane a Twoje ciągłe MK tylko zniechęca do jakichkolwiek interakcji z WPS, nie życzę Wam tego - ale sądzę, że umrzecie śmiercią naturalną ze względu na brak jakichkolwiek interakcji z przestępczymi.

 

@edit

a co do tych SS - https://imgur.com/a/U6AKWFm

Zachowujesz się jak prostak, przeczytaj sobie co Ty wypisujesz a potem dopiero się zastanów czy warto wstawiać takie żałosne SS.

 

Do prostych ludzi trzeba mówić prostym językiem i wiesz co? Zadziałało! no nie wiarygodne! Nie ma tam żadnej, ale to żadnej obrazy OOC tylko i wyłącznie moja co prawda to prawda nie za prawidłowa reakcja, lecz jeśli wchodzicie do nas kilka razy dziennie i każda interakcja z wami kończy się na /b bo nie ogarniacie nic ani nic nie przemyślicie to każdego by szlak trafił prędzej czy później, ale brawo robisz postępy! Na razie ustosunkowałeś się jednym zdaniem do paru ss'ów, gratulację raz jeszcze! A i gdybym chciał was "udupić" od kilkunastu tygodni jak Ty to mówisz to już dawno bym napisał nie jedną skargę, jeśli bardzo tego pragniesz przegrzebie te 2k ss'ów i wygrzebie wszystkie brudy i pokaże je na światło dzienne jaki z Ciebie pro gejmer, ale z resztą.. przepraszam was za moją nieprawidłową reakcję OOC ponieważ rzeczywiście taka była lecz moja reakcja i błąd nie może wytłumaczyć waszego zachowania.

Edytowane przez HSKI
Odnośnik do komentarza

Pozwolę sobie skomentować ten post używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem.

Po za tym samemu unikasz gry ic, nie odgrywając i pisząc ooc, a później tylko "10 minut bw minęło MK" brawo za postawe.

tenor.gif?itemid=9364882

  • Like 3
Odnośnik do komentarza

za sam dm hailee mckean i jeffrey mckean na drugich postaciach aby zniszczyc rozgrywke innej ORG z powodow OOC powinni wyleciec.

 

Już nie wspominając o obrazach OOC, utrudnianiu gry RP nie jednokrotnie czy dwukrotnie tylko masę razy, robienie MG, przenoszenie informacji OOC do gry IC, wymuszaniu informacji IC na czatach OOC i tak by można wymieniać pół nocy jeszcze :)

Odnośnik do komentarza

Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że zamiast ogarnąć swoją organizacje i postawić wreszcie ją na nogi. Pograć coś lepiej, nawet z innymi org. To ty wolisz napisać skargę na inną całą frakcje, z premedytacją do jednej osoby. (Tak po za tym czekam na ss'ki z gry, ostatnie były z 24 lipca a jest już 22 sierpnia heloł)

Odnośnik do komentarza

Nie rycz mała, nie rycz..

 

Dobra, zacznę od początku, Hitman Agency... - "DMIARZE, GRAJĄ NONRP, CIPY, CHUJE, SMIECIE, NIE UMIEJĄ GRAĆ, GRAJĄ OOC" gówno prawda, odkad jestem w Hitman Agency, każdy jest że tak brzydko powiem "jebany za grę OOC" jeżeli trafi się jakiś idiota, który utrudnia innym rozgrywkę, to z tego co wiem, to od razu dostaje CK, i już były tutaj dwa takie przypadki.

Zaczne od początku, dawno Hitman Agency nie było tak dobrze prowadzone tak jak jest teraz, czyli przez Jeffrey'a @rappa i Hailee a no i jeszcze Luis Bonitto który jest takim małym móżdżkiem i on zazwyczaj najwięcej myśli i On także jest uczulony na pierdoły, które robią niektórzy ludzie

 

Grając w FBI gdy odszedł Davis Haysen, tylko Oni chceili ciągle z nami grać cokolwiek, ciągle nakręcali rozgrywkę nam i sobie, ciągłe napady, porwania, mówiąc szczerze, to graliśmy 3 vs 15 osób, i nikt nie płakał, że porywają Nas spod FBI, czy spod Banku, czy spod psiego gówna -,- - HSKI, zapominasz o jednym, to jest gra IC, jeżeli ktoś Cie porywa OOC, to mówisz mu, "NIE, NIE NIE MOŻESZ MNIE STĄD PORWAĆ BO JA TU SIĘ URODZIŁEM I TU SIĘ ZAZWYCZAJ KRĘCĘ I TU MIESZKAM" w koncu Hitman Agnecy jest prowadzone tak jak być prowadzone powinno, ciągłe Akcje, ciągłe nakręcanie rozgrywki Organizacją porządkowym, ciągle się z nami strzelacie, CIĄGLE możecie nas złapać, co chwile coś się dzieje, jest akcja, jest nakręcenie rozgrywki, naprawde nie rozumiem Waszego hejtu na liderów frakcji, tak ciągle mamy jakieś akcje, ciągle coś się u Nas dzieje. 

 

HSKI, apropo Skinów, powiedz mi, czy w Twoim przypadku ciągłe granie MK jest normalne? Płaczesz, że "EEEEE NIE WOLNO PORYWAĆ Z HOODA, HEHE IKSDE, YAYECZKA" a jeżeli już coś jest, to odgrywasz MK :D - Wracając do pewnej sytuacji, gdzie ja wraz z Charlim Halilwellem, podbiliśmy do Was do baru jako FBI, i typ od Was sobie normalnie wyjał AK-47 z dupy, i wycelował w Nas + to był nawet chyba VLD, but im not sure, a Ty stałeś i się patrzyłeś, jak typ sobie wycelował do Nas w Twoim barze :D więc nie rób z nikogo najgorszej frakcji, skoro w Twojej NADAL coś nie gra jak widać, skoro SS nawet nic nie przedstawiają, co wychodzi na to, że skarga jest napisana na siłę aby udupić ową organizacje. 

 

 

 

 

SSY wyciągnięte z kontekstu także napisane, aby udupić na siłę, gówno przedstawiają.

 

 

 

Valar Morghulis mimo tego, że przesadziła z obrazą, ale została za to ukarana warnem, więc proszę już nie szukać dziury w całym.

 

W każdym razie skarga jest do śmieci, bo jest napisana na siłę i gówno z niej wynika.

 

 


 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

boze jak patrze na te smieszne skargi to nie moge powstrzymac sie od smiechu

 

1~ zacznijmy od tego, ze HA to najaktywniejsza org przestepcza a wiesz z reszta jak jest u ciebie HSKI ;)

2~ maja oni wiele ciekawych projektow

3~ prowadza ciekawa rozgrywke z gangami, warsztatami itp

4~ maja liderow z ciekawymi pomyslami na rozgrywke od wielu osob slyszalem, ze gra u nich jest swietna.

 

 

ooo, jeszcze wlecial hipokryta gosciu nie raz widzialem jak podbijales na catharine i bawiles sie swietnie na /do, nie badz hipokryta prosze.

 

a i jeszcze EliQTsT.png

bo ogolnie ona za obrazy zostala ukarana jak cos misiu

Edytowane przez VanŚ
Odnośnik do komentarza

Nie rycz mała, nie rycz..

 

Dobra, zacznę od początku, Hitman Agency... - "DMIARZE, GRAJĄ NONRP, CIPY, CHUJE, SMIECIE, NIE UMIEJĄ GRAĆ, GRAJĄ OOC" gówno prawda, odkad jestem w Hitman Agency, każdy jest że tak brzydko powiem "jebany za grę OOC" jeżeli trafi się jakiś idiota, który utrudnia innym rozgrywkę, to z tego co wiem, to od razu dostaje CK, i już były tutaj dwa takie przypadki.

Zaczne od początku, dawno Hitman Agency nie było tak dobrze prowadzone tak jak jest teraz, czyli przez Jeffrey'a @rappa i Hailee a no i jeszcze Luis Bonitto który jest takim małym móżdżkiem i on zazwyczaj najwięcej myśli i On także jest uczulony na pierdoły, które robią niektórzy ludzie

 

Grając w FBI gdy odszedł Davis Haysen, tylko Oni chceili ciągle z nami grać cokolwiek, ciągle nakręcali rozgrywkę nam i sobie, ciągłe napady, porwania, mówiąc szczerze, to graliśmy 3 vs 15 osób, i nikt nie płakał, że porywają Nas spod FBI, czy spod Banku, czy spod psiego gówna -,- - HSKI, zapominasz o jednym, to jest gra IC, jeżeli ktoś Cie porywa OOC, to mówisz mu, "NIE, NIE NIE MOŻESZ MNIE STĄD PORWAĆ BO JA TU SIĘ URODZIŁEM I TU SIĘ ZAZWYCZAJ KRĘCĘ I TU MIESZKAM" w koncu Hitman Agnecy jest prowadzone tak jak być prowadzone powinno, ciągłe Akcje, ciągłe nakręcanie rozgrywki Organizacją porządkowym, ciągle się z nami strzelacie, CIĄGLE możecie nas złapać, co chwile coś się dzieje, jest akcja, jest nakręcenie rozgrywki, naprawde nie rozumiem Waszego hejtu na liderów frakcji, tak ciągle mamy jakieś akcje, ciągle coś się u Nas dzieje. 

 

HSKI, apropo Skinów, powiedz mi, czy w Twoim przypadku ciągłe granie MK jest normalne? Płaczesz, że "EEEEE NIE WOLNO PORYWAĆ Z HOODA, HEHE IKSDE, YAYECZKA" a jeżeli już coś jest, to odgrywasz MK :D - Wracając do pewnej sytuacji, gdzie ja wraz z Charlim Halilwellem, podbiliśmy do Was do baru jako FBI, i typ od Was sobie normalnie wyjał AK-47 z dupy, i wycelował w Nas + to był nawet chyba VLD, but im not sure, a Ty stałeś i się patrzyłeś, jak typ sobie wycelował do Nas w Twoim barze :D więc nie rób z nikogo najgorszej frakcji, skoro w Twojej NADAL coś nie gra jak widać, skoro SS nawet nic nie przedstawiają, co wychodzi na to, że skarga jest napisana na siłę aby udupić ową organizacje. 

 

 

 

 

SSY wyciągnięte z kontekstu także napisane, aby udupić na siłę, gówno przedstawiają.

 

 

 

Valar Morghulis mimo tego, że przesadziła z obrazą, ale została za to ukarana warnem, więc proszę już nie szukać dziury w całym.

 

W każdym razie skarga jest do śmieci, bo jest napisana na siłę i gówno z niej wynika.

 

 


 

 

,, [...] Ja znam te wasze numery, Twoje łzy lecą mi na koszulę z napisem..." - No piękna piosenka, ale są bardziej adekwatne do tej sytuacji :) Dlaczego nikt nie odpowiada na zarzuty przedstawione w skardze tylko odwraca kota ogonem i wypisuje zupełnie niepotrzebne rzeczy, które nie są w żaden sposób związane ze skargą. Nie miło, że tak szkalujesz mój wizerunek - mam nadzieję że masz dowody na to gdy mówię Ci wprost na czacie OOC, że nie możesz mnie porywać z hood'u ponieważ jeśli nie to kolejne puste słowa z waszej strony wyssane z mojego małego paluszka u stopy, jak chcesz mogę Ci dać duży może coś więcej wyciągniesz. Natomiast już skoro się tak uparliście na moją frakcję to aż żałuje, że screena wczoraj nie zrobiłem gdyż u mnie jest non stop 3/4 osoby online, wczoraj graliśmy w sześciu lecz skoro wpadacie co chwilę i każda akcja kończy się na /b to nikomu się nawet nie chce wejść na ten serwer bo utrudniacie nam grę najzwyczajniej w świecie i swoimi nieogarniętymi akcjami tylko irytujecie graczy. A co do screenów to Ci którzy powinni wiedzieć o co chodzi to wiedzą.

 

Edit: no zapomniałem dodać Ci cytat piosenki, który myślę że bardziej pasuje do zaistniałej sytuacji (tu oczywiście nie do Ciebie, ten do kogo to jest już się sam domyśli)

 

,,Wiem, że liczyłeś na to, że się nie podniosę 

Wiem, że cię boli wiesz, że nigdy nie przeproszę

Jesteś dla mnie martwy nie wielbię cię co niedzielę

Myślałem, że jesteś moim przyjacielem."

 

boze jak patrze na te smieszne skargi to nie moge powstrzymac sie od smiechu

 

1~ zacznijmy od tego, ze HA to najaktywniejsza org przestepcza a wiesz z reszta jak jest u ciebie HSKI ;)

2~ maja oni wiele ciekawych projektow

3~ prowadza ciekawa rozgrywke z gangami, warsztatami itp

4~ maja liderow z ciekawymi pomyslami na rozgrywke od wielu osob slyszalem, ze gra u nich jest swietna.

 

 

ooo, jeszcze wlecial hipokryta gosciu nie raz widzialem jak podbijales na catharine i bawiles sie swietnie na /do, nie badz hipokryta prosze.

 

a i jeszcze EliQTsT.png

bo ogolnie ona za obrazy zostala ukarana jak cos misiu

 

Ale pięknie pieszczotliwie do mnie mówisz! Normalnie koteczku dziękuję Ci ślicznie za kolejny brak jakiejkolwiek wypowiedzi na temat skargi i kolejny post, który jest odwracaniem kota ogonem, nie będę komentował Twojego postu tylko dodam, ze Hailee McKean wczoraj przez Admina Raymond'a Coleman'a została zwarnowana za INNĄ OBRAZĘ - nie wiem.. chyba czwarty raz wam już to powtarzam, powoli zaczyna się to robić nudne, ale no cóż zrobić skoro dalej nie dociera, tak czy siak jeśli Cię rozczarowałem jakimś zachowaniem to przykro mi niemiłosiernie i obiecuję poprawę, ale dobrze że chociaż Ty nie napomniałem o naszych ss'ów w dziale. Tak czy siak kończę tą wypowiedź bo do odwracanego kota ogonem nie chce mi się ustosunkowywać więcej, baj baj.

Edytowane przez HSKI
Odnośnik do komentarza

Dobrze to może sam się wypowiem na temat Hitmanów. Jak dla mnie organizacja działa świetnie, a nawet wiele razy im dziękowałem za wspólna grę. Rozumieją też kiedy ktoś nie ma za bardzo ochoty/czasu na granie (wtedy można się nawet z nimi umówić co jest super z ich strony). Co do Twoich powodów (mowa do HSKI) na pisanie skargi to widzę parę niedociągnięć.

 

pkt 1. Widać tam grę IC aż do momentu Twojego /do MK - wykrwawił się, a następnie na /b "dowidzenia".  Wtedy rozpocząłeś grę OOC - po co ten komentarz? Zagrałeś MK i żegnam. W dodatku Hailee poinformowała Was, że wpadną za 15 min. Można skroić sobie ekipke, prawda? Albo się przenieść. Ewentualnie możecie gadać o ss'ach jak wyważają Wam tą stalową kratę i drzwi (jeśli sami macie ss, że zamykacie. Jeśli nie to lokal jest normalnie otwarty skoro tam siedzicie).

 

pkt 2. Mogła prosić Cię o lokalizację. Informacje oraz uzasadnienie znajdziesz tutaj: https://mrucznik-rp.pl/topic/56138-aktualizacja-2584/

 

pkt 3. A co tutaj takie zamazane? https://i.imgur.com/5jHtSwS.jpg

 

Widać też Twoje złe /do.. BW mogło też zostać wbite bo chciałeś uciec od dalszej rozgrywki - MK nie zwalnia Cię dalej z grania, IC dalej zostaje Twoje ciało, z którym wtedy robią sobie co chcą (i tak to nie przechodzi na Twoją postać po MK bo w tamtym momencie jesteś martwy). Polecam też pierw pytać się na /b Czy możesz odejść bo masz MK. Ewentualnie informuj o tym, że odchodzisz bo nie chcesz robić RK itp.

 

Pkt 4. Fakt tu Hailee odwalała, jednak od akcji nie uciekła. Czemu? Sami się na to zgodziliście: https://i.imgur.com/u4i244d.jpg"No to loguj". Pamiętaj, że jest też zasada "/do 10 sec = tak" jeśli ktoś utrudnia celowo rozgrywkę. Ewentualnie wołasz admina, który zastosuje odpowiednią karę dla tej osoby.

 

Pkt 4.1.1. Nie wróciła do tamtej akcji bo pozwoliliście Jej wylogować się i przejść na inne konto. Sami tutaj zrąbaliście akcje. :)

 

Pkt 4.1.2 Niszczy Wam pojazdy itp? To wbijcie BW i zagrajcie IC, a nie dajecie sobie w kaszę dmuchać i patrzycie.. Jedynie za co można tu ukarać to faktycznie za te BU.

 

Podsumowanie:

Nie widzę tu większych przewinień, a jedynie BU, DM2 na drugiej postaci (mowa o Hailee). Reszta organizacji nic złego nie zrobiła. Przypuszczam, że organizacja maksymalnie dostanie upomnienie słowne lub samo upomnienie (jeśli wgl skarga zostanie zaakceptowana).

 

Co do Hailee i Jej obrońców itp: Prosiłbym o przytemperowanie swoich zapędów. Mimo wszystko to ma być kulturalna dyskusja, jeśli chcecie się wyzywać to róbcie gdzie indziej. Sama Hailee proponowałbym mniej odwalania i bugowania, a tak to nie mam zastrzeżeń.

 

Mimo, że za Hitmanami delikatnie nie przepadam (Bonitko wiesz czemu xD) to i tak nie można się przyczepić ich grze, która jest mocno rozbudowana i napędza grę innym osobom/frakcjom.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Dobrze to może sam się wypowiem na temat Hitmanów. Jak dla mnie organizacja działa świetnie, a nawet wiele razy im dziękowałem za wspólna grę. Rozumieją też kiedy ktoś nie ma za bardzo ochoty/czasu na granie (wtedy można się nawet z nimi umówić co jest super z ich strony). Co do Twoich powodów (mowa do HSKI) na pisanie skargi to widzę parę niedociągnięć.

 

pkt 1. Widać tam grę IC aż do momentu Twojego /do MK - wykrwawił się, a następnie na /b "dowidzenia".  Wtedy rozpocząłeś grę OOC - po co ten komentarz? Zagrałeś MK i żegnam. W dodatku Hailee poinformowała Was, że wpadną za 15 min. Można skroić sobie ekipke, prawda? Albo się przenieść. Ewentualnie możecie gadać o ss'ach jak wyważają Wam tą stalową kratę i drzwi (jeśli sami macie ss, że zamykacie. Jeśli nie to lokal jest normalnie otwarty skoro tam siedzicie).

 

pkt 2. Mogła prosić Cię o lokalizację. Informacje oraz uzasadnienie znajdziesz tutaj: https://mrucznik-rp.pl/topic/56138-aktualizacja-2584/

 

pkt 3. A co tutaj takie zamazane? https://i.imgur.com/5jHtSwS.jpg

 

Widać też Twoje złe /do.. BW mogło też zostać wbite bo chciałeś uciec od dalszej rozgrywki - MK nie zwalnia Cię dalej z grania, IC dalej zostaje Twoje ciało, z którym wtedy robią sobie co chcą (i tak to nie przechodzi na Twoją postać po MK bo w tamtym momencie jesteś martwy). Polecam też pierw pytać się na /b Czy możesz odejść bo masz MK. Ewentualnie informuj o tym, że odchodzisz bo nie chcesz robić RK itp.

 

Pkt 4. Fakt tu Hailee odwalała, jednak od akcji nie uciekła. Czemu? Sami się na to zgodziliście: https://i.imgur.com/u4i244d.jpg"No to loguj". Pamiętaj, że jest też zasada "/do 10 sec = tak" jeśli ktoś utrudnia celowo rozgrywkę. Ewentualnie wołasz admina, który zastosuje odpowiednią karę dla tej osoby.

 

Pkt 4.1.1. Nie wróciła do tamtej akcji bo pozwoliliście Jej wylogować się i przejść na inne konto. Sami tutaj zrąbaliście akcje. :)

 

Pkt 4.1.2 Niszczy Wam pojazdy itp? To wbijcie BW i zagrajcie IC, a nie dajecie sobie w kaszę dmuchać i patrzycie.. Jedynie za co można tu ukarać to faktycznie za te BU.

 

Podsumowanie:

Nie widzę tu większych przewinień, a jedynie BU, DM2 na drugiej postaci (mowa o Hailee). Reszta organizacji nic złego nie zrobiła. Przypuszczam, że organizacja maksymalnie dostanie upomnienie słowne lub samo upomnienie (jeśli wgl skarga zostanie zaakceptowana).

 

Co do Hailee i Jej obrońców itp: Prosiłbym o przytemperowanie swoich zapędów. Mimo wszystko to ma być kulturalna dyskusja, jeśli chcecie się wyzywać to róbcie gdzie indziej. Sama Hailee proponowałbym mniej odwalania i bugowania, a tak to nie mam zastrzeżeń.

 

Mimo, że za Hitmanami delikatnie nie przepadam (Bonitko wiesz czemu xD) to i tak nie można się przyczepić ich grze, która jest mocno rozbudowana i napędza grę innym osobom/frakcjom.

 

Ale paradoks, jedyna sensowna wypowiedź w skardze, która odnosi się do samej skargi, a napisana jest przez kogoś.. spoza HA! no śmiechłem jeszcze bardziej. To teraz tak:

 

pkt. 1. "zagrałeś MK i żegnam" no dokładnie, słowo "dowidzenia :)" raczej nie powinno nikogo urazić czy żeby poczuł się dotknięty tym, a to że Hailee musiała ciągnąć rozmowę OOC i łamać regulamin gdyż zwykły gracz nie ma prawa do gry OOC przecież, jedynie sam administrator, ale pomijając to - tak czy siak toksyczna akcja była co widać na ss'ach i do tego sama oskarżona zaczęła wygrażać się OOC, ze tak czy siak w końcu przyjdzie znowu i będą uprzykrzać nam grę :)

 

pkt 2. Nie może wymuszać na mnie poprzez czat OOC informacji dot. gry IC gdyż jeśli by takie informacje wyłudziła i ich użyła byłoby to najzwyczajniejsze w świecie łamanie zasad LKiZ.

 

pkt 3. rozmawiamy o sprawach prywatnych, nie muszę się wam z tego tłumaczyć wystarczy, że jest widoczne iż to czat frakcyjny więc tyle w temacie.

 

pkt 4. Ja jej nie zezwoliłem na ucieknięcie od akcji RP gdyż to właśnie JA podejmowałem z oskarżoną osobą interakcję. Jeśli masz pościg i przyjedzie mech obok Ciebie, który powie "możesz iść" albo Twój kolega to też już jest to wystarczający powód do dania /q podczas akcji? Nonsens.

 

pkt 4.1.1 To samo co napisałem w punkcie wyżej.

 

pkt 4.1.2 Taak genialny pomysł, piszesz tak jakbyś nigdy nie grał na Mruczniku. Po co mam odpowiadać ogniem do osoby, która mnie zabijała kilkukrotnie w przeciągu pięciu minut do tego nagminnie łamała LKiZ, jeśli bym to tylko zrobił jestem w stu procentach przekonany, że skarga by wisiała od ładnych paru dni gdyż naciśnięcie F8 nikogo nie zaboli.

 

Miło, że wypowiedziałeś się na jakimś poziomie ponieważ jak widać HA tego nie potrafi więc sugeruję Ci jeśli masz na tyle dobre serce żebyś nieco ich podszkolił w tej kwestii, tak czy siak niestety nie byłeś przy jakiejkolwiek z tych akcji więc nie znasz szczegółów jedyne co to możesz przeglądać ss'y oraz je interpretować na swój sposób - każdy widzi zazwyczaj to co chcę, ale nie zrozum mnie źle gdyż szanuję Twoje zdanie i nie mam na celu jakoś obrazić Cię tymi ostatnimi słowami. Muszę również dodać gdyż zapomniałem tego zrobić przed editem, ja w żadnym stopniu nie ujmuje im umiejętności jak i pomysłowości, ale czara goryczy w końcu się przelała i gówno musiało się wylać. Na samym początku skargi pisałem iż zwlekałem z tym jak tylko długo mogłem natomiast jeśli nie możemy spokojnie pograć któryś dzień z rzędu to zaczyna mnie szlak trafiać i jest to zwyczajne uprzykrzanie gry innym graczom oraz nadużywanie powierzonej władzy liderom organizacji. Notorycznie przenoszą odczucia OOC do gry IC (przypomnę raz jeszcze co pisałem już nie raz nie dwa - moja postać wraz z postacią Hailee McKean ostatni raz widziała się parę tygodni wcześniej i to spotkanie było na tle mocno przyjacielskim - logi są do dyspozycji proszę sprawdzić jak chcecie :)) To nie jest zachowanie godne liderów już nie wspominając o cudownych zmartwychwstaniach ponieważ to jest już cyrk na kółkach, nie chce mi się więcej razy powtarzać gdyż robię to cały czas, wystarczy że przeczytacie wszystkie wypowiedzi raz jeszcze.

 

PS. Wnioskuję o dodanie ss'ów przedstawionych przez użytkownika Gimenez gdyż doskonale pokazują jak dobrze się bawią niektórzy ludzie niszcząc niektórym grę. Wrzucam raz jeszcze ss'y, które mają być dodane do skargi:

 

 

Edytowane przez HSKI
Odnośnik do komentarza

Ale paradoks, jedyna sensowna wypowiedź w skardze, która odnosi się do samej skargi, a napisana jest przez kogoś.. spoza HA! no śmiechłem jeszcze bardziej. To teraz tak:

 

pkt. 1. "zagrałeś MK i żegnam" no dokładnie, słowo "dowidzenia :)" raczej nie powinno nikogo urazić czy żeby poczuł się dotknięty tym, a to że Hailee musiała ciągnąć rozmowę OOC i łamać regulamin gdyż zwykły gracz nie ma prawa do gry OOC przecież, jedynie sam administrator, ale pomijając to - tak czy siak toksyczna akcja była co widać na ss'ach i do tego sama oskarżona zaczęła wygrażać się OOC, ze tak czy siak w końcu przyjdzie znowu i będą uprzykrzać nam grę :)

 

pkt 2. Nie może wymuszać na mnie poprzez czat OOC informacji dot. gry IC gdyż jeśli by takie informacje wyłudziła i ich użyła byłoby to najzwyczajniejsze w świecie łamanie zasad LKiZ.

 

pkt 3. rozmawiamy o sprawach prywatnych, nie muszę się wam z tego tłumaczyć wystarczy, że jest widoczne iż to czat frakcyjny więc tyle w temacie.

 

pkt 4. Ja jej nie zezwoliłem na ucieknięcie od akcji RP gdyż to właśnie JA podejmowałem z oskarżoną osobą interakcję. Jeśli masz pościg i przyjedzie mech obok Ciebie, który powie "możesz iść" albo Twój kolega to też już jest to wystarczający powód do dania /q podczas akcji? Nonsens.

 

pkt 4.1.1 To samo co napisałem w punkcie wyżej.

 

pkt 4.1.2 Taak genialny pomysł, piszesz tak jakbyś nigdy nie grał na Mruczniku. Po co mam odpowiadać ogniem do osoby, która mnie zabijała kilkukrotnie w przeciągu pięciu minut do tego nagminnie łamała LKiZ, jeśli bym to tylko zrobił jestem w stu procentach przekonany, że skarga by wisiała od ładnych paru dni gdyż naciśnięcie F8 nikogo nie zaboli.

 

Miło, że wypowiedziałeś się na jakimś poziomie ponieważ jak widać HA tego nie potrafi więc sugeruję Ci jeśli masz na tyle dobre serce żebyś nieco ich podszkolił w tej kwestii, tak czy siak niestety nie byłeś przy jakiejkolwiek z tych akcji więc nie znasz szczegółów jedyne co to możesz przeglądać ss'y oraz je interpretować na swój sposób - każdy widzi zazwyczaj to co chcę, ale nie zrozum mnie źle gdyż szanuję Twoje zdanie i nie mam na celu jakoś obrazić Cię tymi ostatnimi słowami.

 

W HA trochę siedziałem i widziałem co się dzieje. Samego powodu do śmiechu nie widzę, ale fakt że członkowie nie ukazują chęci do wyjaśnienia spraw, a jedynie co tu widzę to rzucanie w siebie mięsem. Przykre. Wracając jednak do samej skargi:

 

Pkt 1. "Dowidzenia" już samo w sobie rozpoczęło zabawę OOC. Napisałeś, inna osoba odpowiedziała, Ty odpowiedziałeś i tak to leci, ale żadna osoba nie napisze "STOP OOC, Grajcie IC". Tu dla mnie wina po obu stronach. Co do samej akcji - fakt nie wiem jak było prócz tego, że wbito Wam BW (czemu przeważnie jest ucieczka tylko do DM2? Eh).

 

Pkt 2. Prosiłbym jednak o przeczytanie linku, który jest zamieszczony, a nawet Ci wrzucę drogi użytkowniku:

 

- /namierz działa przy wyłączonym telefonie, uzasadnienie:

 

Wyłączenie telefonu nie niesie za sobą żadnych negatywnych konsekwencji, dlatego jest to zbyt łatwy sposób na uniknięcie pościgu - każdy gracz wyłącza telefon gdy dostanie informację, że ścigają go łowcy co utrudnia tą pracę jeszcze bardziej. Można rozważyć powrót tej opcji tylko wtedy gdy z brakiem możliwości namierzenia będą szły w parze także negatywne konsekwencje wyłączenia telefonu (np. całkowite odcięcie od wszystkich form komunikacji na odległość)

Namierzania gracza nie należy traktować dosłownie, jest to efekt umownego śledztwa IC które zostaje przeprowadzone w celu ustalenia pozycji a które nie może być odegrane ze względu na ograniczenia gry i samą dynamikę akcji.

 

 

Fakt, że Hailee mogła zrobić zwykłe /namierz i nie wiem czemu tego nie zrobiła. Może liczyła na Twoje dobre serce, jak dla mnie kwestia do wyjaśnienia.

 

Pkt 3. Każdy tak może powiedzieć. SS mimo wszystko nie może być edytowany, nie ważne co zasłania (Adminów to nie dotyczy jeśli chodzi o warningi). Taki regulamin.

 

Pkt 4. Zacytuję całą rozmowę:

Hailee na /do: "Mam Ci się zalogować na konto" - Już po informacji, że to Hailee

Heinrich Braun na czacie OOC: "No zaloguj". - z tego co ogarniam to Twoje konto sugerując się też nickiem SA-MP na forum: http://prntscr.com/klkj0z

 

Patrząc na to co jest w screenie i co zacytowałem - zgodziłeś się na to by opuściła miejsce akcji poprzez /q. Innymi słowy, akcja skończona.

 

Pkt 4.1.1 Podobnie. Też  to co wyżej. Pozwolenie - /q - info - /q - powrót na drugą postać - inna akcja.

 

Pkt. 4.1.2 Gram od bardzo dawna na Mruczniku. W dodatku skoro i tak masz ss'y też na obronę to zapewne nie miałbyś kary bo powód IC był - random niszczy ci IC pojazdy itp i nie czuje strachu przez gangusami = wpierdol.

 

"Miło, że wypowiedziałeś się na jakimś poziomie ponieważ jak widać HA tego nie potrafi więc sugeruję Ci jeśli masz na tyle dobre serce żebyś nieco ich podszkolił w tej kwestii" - Nie jestem niczyim nauczycielem, a to co oni robią to o nich świadczy. Ja jedynie piszę to co widzę na screenach jak osoba rozpatrująca skargę, a także przez swoje doświadczenia z tą organizacją. Znajomości w tym przypadku odchodzą na bok.

 

"tak czy siak niestety nie byłeś przy jakiejkolwiek z tych akcji więc nie znasz szczegółów jedyne co to możesz przeglądać ss'y oraz je interpretować na swój sposób" - nie inaczej będzie to widziała osoba rozpatrująca skargę. Jednak trzeba patrzeć na to wszystko obiektywnie, a nie przez znajomości.

 

"każdy widzi zazwyczaj to co chcę, ale nie zrozum mnie źle gdyż szanuję Twoje zdanie i nie mam na celu jakoś obrazić Cię tymi ostatnimi słowami." - nie czuje się urażony/obrażony. Każdy ma swoje zdanie i ma prawo je głosić. Ja swoje napisałem odnośnie tej skargi, a także co przewiduję. Szanuję osoby, które potrafią pisać normalnie bez sypania "idiotami", "kurwami", "spierdolinami". Sam życzę miłego dnia i prosiłbym od obu stron o większą zabawę z rozgrywki (dla obu stron), a nie uprzykrzanie. :)

Edytowane przez Telehama
Odnośnik do komentarza

Do samej skargi chciałbym dodać zachowanie liderów w przeciągu ostatnich kilku godzin, jest to skandaliczne jak się zachowują i jak lekceważą całą sytuację. Dodatkowo GLD wraz ze swoim VLD szydzą i oczerniają mój wizerunek, szukają po prostu guza i widać jak mają gdzieś to wszystko, jest to zachowanie nie godne liderów tak ważnej organizacji i żadna dobra gra RP tego nie wynagrodzi, do niektórych funkcji człowiek musi niekiedy dorosnąć i tak jest również w tym przypadku. https://imgur.com/a/ATpQneJNa ss'ach widać szydzenie z mojej osoby oraz ubliżanie mi, nie wiem jak to skomentować bo chyba brak komentarza będzie tu najtrafniejszy.

Odnośnik do komentarza

Do samej skargi chciałbym dodać zachowanie liderów w przeciągu ostatnich kilku godzin, jest to skandaliczne jak się zachowują i jak lekceważą całą sytuację. Dodatkowo GLD wraz ze swoim VLD szydzą i oczerniają mój wizerunek, szukają po prostu guza i widać jak mają gdzieś to wszystko, jest to zachowanie nie godne liderów tak ważnej organizacji i żadna dobra gra RP tego nie wynagrodzi, do niektórych funkcji człowiek musi niekiedy dorosnąć i tak jest również w tym przypadku. https://imgur.com/a/ATpQneJNa ss'ach widać szydzenie z mojej osoby oraz ubliżanie mi, nie wiem jak to skomentować bo chyba brak komentarza będzie tu najtrafniejszy.

 

@edit

jak chcesz to mogę nawet fikołka zajebać za przeprosiny

@edit2

@Budyń sprawiedliwy może potwierdzić, że fikoł był jebany

Edytowane przez rappa
  • Like 2
Odnośnik do komentarza

image.jpg
Ja widziałam cały czas to wlasnie jak na ssach.

Później dodam ssy twojego kolegi z innego konta, który przyznaje się ze jest od skinow i proponuje mi seks na /w czy również sprośne tekściki o wylizaniu mojego krocza.

Czemu nie przedstawisz jak naprawdę było z Halinką? Próbujesz mnie oczernić, ale z marnym skutkiem chcąc zagrac pod siebie HA. Jesteś dwulicowym zwierzakiem, który podsrywa każda organizacje na PW u Kratesika. Może niech każdy się dowie jak zaczęła się gownoburza ;) czy mam ja wyjaśnić i wstawić sski?

 

//edit  MOŻE W KOŃCU PRZYZNAJ SIĘ KTO ZACZĄŁ BO KAŻDY MNIE ZNA  I WIE, ŻE BEZ POWODU NIE PLUJE NA NIEGO JADEM

Edytowane przez Valar Morghulis
Odnośnik do komentarza

 

@edit2

@Budyń sprawiedliwy może potwierdzić, że fikoł był jebany

 

ta byl fikoł robiony, nawet trzy byly robione.

 

Co do samej skargi, jest ona lekko śmieszna. Telehama wyjaśnił wszystko u góry więc nie mam zamiaru się wypowiadać. Jeżeli wywalicie liderów HA to możecie zapomnieć o elitarnej rozgrywce Role Play. Sam liderowalem HA i wiem jak to jest trudno znaleźć dobre osoby do gry we frakcji, bez odwalania etc. Jestem pełny podziwu dla liderów, że mają tak fajną zgraną ekipę do gry i mają pomysły nadal.

Edytowane przez Budyń sprawiedliwy
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...