Skocz do zawartości

[R][Pochwała] San News


Duble

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa chwalonej organizacji: San News
Nick lidera chwalonej organizacji: Mat Drep @Dreptacz
Twój nick IG: James Duble
Powód: Ciągłe rozkręcanie rozgrywki na serwerze, częste organizowanie różnych fajnych eventów i wiele innych.
Uzasadnienie: Jak wiemy od dłuższego czasu San News organizuje dosyć fajne eventy co zgromadza dosyć sporą liczbę osób i wprowadza fajną atmosferę do gry, od kilku miesięcy San News angażuje się w życie serwera i robi co może by umilić graczom rozgrywkę i przy okazji dać komuś coś zarobić. Nie wiem jak to się stało, że do tej pory nie dostali żadnej większej pochwały ale moim zdaniem zasługują na pochwałę i nagrodę w postaci kk za super wykonywaną robotę i za chęć do tej roboty. Mam nadzieje, że komisja organizacyjna zobaczy, że San News odwala naprawdę robi spory kawał roboty i mogę powiedzieć, że to na ich eventy przychodzi najwięcej graczy i przebijamy bariere 100/110 graczy.

 

SSY jak będą potrzebne wstawie potem bo imgur mi coś nie działa :/

Edytowane przez Duble
  • Like 12
Odnośnik do komentarza

Dziękuję bardzo. Staramy się jak tylko możemy, aby umilić graczom rozgrywkę. Swoją drogą w LKiZ powinno być coś o kary za psucie eventów grając non rp - jesteśmy bezsilni, gdy przykładowo odwalacz daje @walek****a na scenie i nie możemy go choćby zkickować. Kto normalny robiłby takie akcje na scenie? Chciałbym tylko zwrócić na to uwagę, bo takie zachowania zniechęcają nas do gry. 

 

 

 

OCZYWIŚCIE DZIĘKUJĘ ZA POCHWAŁĘ!!!!! 

Edytowane przez Dreptacz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pochwała akceptowana!

 

Doceniam, liderzy bardzo angażują się w rozwój frakcji. Należy się dla nich mała niespodzianka, która mam nadzieje zmotywuje ich do dalszego działania!

10kk trafia do sejfu San News(po odbiór nagrody proszę zgłosić się do @Herato).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...