Skocz do zawartości

GROVE STREET FAMILIES


Bonger

Rekomendowane odpowiedzi

Bongerek [×]

Liczymy na to, że Kellan z podniesioną głową i wielkim zapałem poprowadzi Grove Street, a Bahamas i Grove pozostaną w dobrych stosunkach; co przyniesie czas - zobaczymy!

 

Cieszę się, że mogłem grać świetny RP z Chesterem Perkinsem, O.G z prawdziwego zdarzenia i liczę, że usłyszymy o Bongerze jeszcze nie raz, czy to w roli lidera czy szeregowca szaraka, gdziekolwiek nie zagra.

 

Dobrej nocy!

  • Like 4
Odnośnik do komentarza

Dobra bo widzę, że KO bardzo się nami interesuje - mimo tego że i tak mają wyj.. Ale dobra.. Ssy stoją z powodu tego, że nie wiem czy będę mógł  być GLD czy nie. Napiszę dziś do Bongera by napisał wniosek - o ile to konieczne. Ssy pojawią się jak się dziś zbierzemy w gierce. Muszę pogadać z kimś z KO w sprawach zarobkowych, nie dziwie się że półświatek nie jest tak rozrośnięty jak inne frakcje. Jedynym sposobem na zarobienie to jest sellanie broni mechom. Sorry za brak ss elo benc.

 

a za vansiem juz tak niezbytnio przepadam ;*

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Dobra bo widzę, że KO bardzo się nami interesuje - mimo tego że i tak mają wyj.. Ale dobra.. Ssy stoją z powodu tego, że nie wiem czy będę mógł  być GLD czy nie. Napiszę dziś do Bongera by napisał wniosek - o ile to konieczne. Ssy pojawią się jak się dziś zbierzemy w gierce. Muszę pogadać z kimś z KO w sprawach zarobkowych, nie dziwie się że półświatek nie jest tak rozrośnięty jak inne frakcje. Jedynym sposobem na zarobienie to jest sellanie broni mechom. Sorry za brak ss elo benc.

 

a za vansiem juz tak niezbytnio przepadam ;*

ja sie bardzo wami przejmuje wiesz dlatego zalatwilem to tak, że jak mi na pw wyslesz ss, że bonger chce dać ci gld to dostaniesz panel

Odnośnik do komentarza

 

Napisano 20 minut temu

Więcej SSÓW PROSZĘ!

japa tam kurwa bo Cie kopne w głowe, chłopaki grają eleganckie RP ponad poziom tego serwisu, jak Krates wspomniał sprawdzona marka, mogą sobie raz nawet na tydzień wrzucić ssy jak powyżej bez chatu, a i tak będzie wiadome, że trzymają poziom, wystarczy zajrzeć do nich jak grają, a nie patrzeć tylko z klapkami na oczach tylko na forum niczym Vanś który próbuje coś mędrkować tylko poprzez pryzmat forum i tego co tu jest wrzucane, a nie rozgrywkę, a zapomniał jak go wykurwili z KO na zbity pysk za odwalanie, albo nie zapomniał i podlizał komuś dupsko wylizując resztki gówna ;) nie mniej jednak, taplajcie się tam dalej próbując coś ugrać w tych waszych zasranych komisjach, gdzie wielu brakuje nie tylko jaj aby coś zmienić ale i otwartych umysłów, pozdrawiam ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Bongerowski temperament zawsze zaszczyci temat z "Grove street" w tytule.

 

Co do gry, to możecie jedynie obciągnąć i prosić o więcej Korupnika, który tworzy coś z niczego na tym preczniku, z którego każdy odchodzi przez niedociągnięcia. Screeny są przemyślane i widać w nich sens. Dobrze, że przejął to godny następca, że nie ma jakiejś maniany.

 

A teraz wszyscy, którzy chcą screenów: podejdźcie i pograjcie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...