Skocz do zawartości

[Skarga] Kazimierz_Smith


Teach

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie AFK w samochodzie? Naprawiłem sobie policyjnego bulleta w spray'u, a Ty się we mnie celowo wrypałeś i uciekłeś, to mnie zdenerwowało w skutek czego napisałem do Ciebie taką wiadomość. I to nie jest jakaś brutalna obraza warn za takie coś to za dużo kolego. 

Edytowane przez Kaziuu
Odnośnik do komentarza

Niestety koledzy tacy gracze też są... ;c Mi by było szkoda czasu marnować, żeby koleś dostał tam 30 min AJ czy coś za taką obrazę, ale cóż z takimi też trzeba żyć. Sam prowokuje, a potem płacze i skargi pisze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Jak już mówiłem, sprawa jest do odrzucenia, byłem w tedy z Kazikiem na patrolu, więc chyba wiem kto w kogo wjechał. Nawet się pytałem ciebie na /w (wydaje mi sie, że to byłeś ty) co ty robisz, ty powiedziałeś, że w nas wjeżdżasz bo chcesz, żebyśmy ciebie gonili. (nie jestem pewnien z tym /w bo była z kimś taka akcja, ale koleś w nas wjechał i teraz coś odpierdziela)

Odnośnik do komentarza

Dobra skończ nie pisz tutaj, bo szkoda moich nerw na te bzdury co piszesz, że byłeś rzekomo AFK. Walnąłeś we mnie, to po Twoim zachowaniu stwierdziłem, że jesteś mechem to napisałem, tak do Ciebie - proste czekam na werdykt. 

Edytowane przez Kaziuu
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...