Skocz do zawartości

[Skarga] Bryan_Keith


Friedrich

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: Bryan_Keith

Nick oskarżającego: Friedrich_Hakenkreuz

Powód: Obrażanie OOC

Kara (proponowana): Warn

Wyjaśnienie: Oskarżony to policjant który mnie zatrzymał i odrazu zaczął strzelać bez żadnego powodu. Wysiadłem więc z pojazdu i zabiłem jego i jego kolege w samoobronie i nie było to dla mnie żadne wyzwanie gdyż oni nie potrafili posługiwać się bronią. Po tym wszystkim Bryan wbił mi WL za ucieczke i obraził mnie na /w.

Screeny (obowiązkowe): http://i.imgur.com/TNSxVsO.jpg

Odnośnik do komentarza

O prosze, to ja zacząłem strzelać bez powodu? Stary w grze robisz co innego a tutaj kłamiesz. Zatrzymaliśmy typa z Kazimierzem Suzuki, przeprowadzamy kontrole a ten do nas napierdala z daleka, podjechalismy do niego i nas 2 zabił. Jak sie mówiłem na /w ze robi DM to powiedział, że DM to jest bez powodu, a on nie robi DM bo miał powód, jaki? Powiedział, że powodem jest to, że chcieliśmy go wsadzić za ostrzał LSPD. Pytałem się  czy w realu jakby policjant go zatrzymał, to zaczął by w niego strzelać, odpowiedział, że to nie jest realne życie (to jest serwer role play, więc chyba jasne, że gramy tutaj prawdziwe życie) i w gta on by strzelał. Jak mnie zabił poraz 10 , a Kazika poraz 5 to mi nerwy puściły.

Odnośnik do komentarza

O prosze, to ja zacząłem strzelać bez powodu? Stary w grze robisz co innego a tutaj kłamiesz. Zatrzymaliśmy typa z Kazimierzem Suzuki, przeprowadzamy kontrole a ten do nas napierdala z daleka, podjechalismy do niego i nas 2 zabił. Jak sie mówiłem na /w ze robi DM to powiedział, że DM to jest bez powodu, a on nie robi DM bo miał powód, jaki? Powiedział, że powodem jest to, że chcieliśmy go wsadzić za ostrzał LSPD. Pytałem się  czy w realu jakby policjant go zatrzymał, to zaczął by w niego strzelać, odpowiedział, że to nie jest realne życie (to jest serwer role play, więc chyba jasne, że gramy tutaj prawdziwe życie) i w gta on by strzelał. Jak mnie zabił poraz 10 , a Kazika poraz 5 to mi nerwy puściły.

 

 

Miałem prawo was zabić, gdyż zatrzymaliście mojego przyjaciela Johna Edisona który miał przy sobie BC i gdybym was nie wyeliminował to on poszedłby do paki. To jest wystarczający powód biorąc pod uwagę  zasady panujące na serwerze

 

Cytat z LKiZ

Jednak na naszym podejściu panuje także tak zwane "Luźne RP". Oznacza to, że na naszym serwerze odgrywanie prawdziwego życia przystosowuje się do warunków jakie daje GTA SA i to, że nie musimy szanować życia swojej postaci jak własnego. W ten sposób aby odegrywać prawidłowo nie pytamy się siebie w myśli - "co bym zrobił gdybym był w prawdziwym życiu" - tylko - "co bym zrobił w prawdziwym życiu gdyby prawdziwe życie wyglądało tak jak sytuacja ogólna w grze".

Aby wczuć się w Role Play panujący na Mruczniku, prezentujemy krótki rys fabularny serwera:

Los Santos jest miastem opanowanym przez przestępców, nawet cywile chodzą po mieście uzbrojeni. Każdy walczy o swoje miejsce siłą a tych, którzy stoją na drodze do ich celu traktują serią z kałacha. Więc pamiętaj, Los Santos to nie el dorado pokoju gdzie ludzie żyją w zgodzie z Policją i wszyscy poświęcają się radosnej i owocnej współpracy. To miasto, w którym co drugi obywatel jest kryminalistą a na każdym zakręcie może czekać cię śmierć.

Tak czy siak, nawet gdybym posunął się do tak niecnego czynu jakim jest DM to nie masz prawa mnie obrażać. Nic cie do tego nie upoważnia.

Odnośnik do komentarza

Powiem ci tyle, jesteś zwykłym prowokantem... Na jednej połowie monitora masz LKiZ, a na drugiej odpalone GTA. Patrzysz w regulamin i zwyczajnie prowokujesz i psujesz innym gre. Chcesz dm'ić to sobie idź na serwer DM nie na RP.. Skończyłem dyskusje, nie czuje się w jakikolwiek sposób winny.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...