Skocz do zawartości

[A][pytanie] gdzie tu logika?


1A2r3e4k

Rekomendowane odpowiedzi

Wbijam sobie na serwerek, wszyskto spoko pytam czy ktos jest, dolaczylem do SN jakies 3 tygodnie temu.

Odpisuje mi jakiś gość, [6]. O ch.. chodzi myśle sobie.

Typ ma [6] a jestem 3 tygodnie w tej frakcji i nigdy goscia nie widzialem,

dowiaduje sie, ze trzeba czystke w SN zrobić

od goscia

ktory wbija raz na je... tydzien, a nawet rzadziej do gry

ON ZARZĄDZA, ŻEBY CZYSTKA BYŁA

XD

dziekuje

i pozdrawiam

milego dnia

///

poprzedni topic wpisalem do zlego dzialu prosze usunac

Zapomniałem dodać, że gość z KO

Edytowane przez Karmelek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Logika jest taka, że San News nie działa i dawno nie działało poprawnie, San News to tylko reporterzy którzy wyłudzają pieniądze od graczy nie dając nic w zamian, żadnych imprez i wydarzeń tylko SMS za 2000 dolarów i puste sejfy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Logika jest taka, że San News nie działa i dawno nie działało poprawnie, San News to tylko reporterzy którzy wyłudzają pieniądze od graczy nie dając nic w zamian, żadnych imprez i wydarzeń tylko SMS za 2000 dolarów i puste sejfy.

Jak ja ci w eventach pomagałem.


 

Przypominam że Dreptacz z powodu braku czasu zrezygnowal z gld. I trwa rekrutacja na te stanowisko. Sam niestety ostatnio nie mam zbytnio dużo czasu, a w San News zostali reporterzy którzy grają dla pieniędzy. Mam nadzieje ze nowy gld zrobi porządek.

Odnośnik do komentarza

Kto taki cie usunal? Kto tak powiedzial ze bedzie czystka?

Kevin,

 

Logika jest taka, że San News nie działa i dawno nie działało poprawnie, San News to tylko reporterzy którzy wyłudzają pieniądze od graczy nie dając nic w zamian, żadnych imprez i wydarzeń tylko SMS za 2000 dolarów i puste sejfy.

 

Jak ja ci w eventach pomagałem.


 

Przypominam że Dreptacz z powodu braku czasu zrezygnowal z gld. I trwa rekrutacja na te stanowisko. Sam niestety ostatnio nie mam zbytnio dużo czasu, a w San News zostali reporterzy którzy grają dla pieniędzy. Mam nadzieje ze nowy gld zrobi porządek.

Wy teraz udajecie, czy jesteście po prostu ... 

Jak mam na randze [1] bez powolenia GLD, lub wyższej rangi JAKĄKOLWIEK IMPREZE ZROBIĆ?

Niemam pozwolenia, a awansować wyżej?

Pff, jak nikogo wiecznie w grze niema. to jak?

Nie, nie zostałem wyrzucony.

Fajnie wyciąganie kasy. Gość opowiedział zajebisty dowcip dałem mu 300k. Reszta to smęty i tak straciłem 200k na dowcipach. To niezły biznes

 

 

ładnie się również czyta manipulacje Richarda,

wiecznie gość czasu niema, rok temu również byłem w SN i gracza wiecznie na serwerze nie było.

Ale teraz usprawiedliwia się brakiem czaus i reporterami grającymi dla kasy.

Wiadomo, lepiej zwalić na kogoś, niż przyjąć kare na siebie, myle się ?

 
 
//@Donnely: Łącze posty
Edytowane przez Donnely
Odnośnik do komentarza

Czystki we frakcji są zakazane. Popieram, że San News upadło na dno, po tym jak Parker zrezygnował z lidera, a liderował ponad rok bodajże. Brak żadnych imprez, eventów. Ostatnim czasem jedynie coś się działo w tej frakcji, pojawi się nowy lider to zobaczymy jak sobie poradzi.

Odnośnik do komentarza

Czystki we frakcji są zakazane. Popieram, że San News upadło na dno, po tym jak Parker zrezygnował z lidera, a liderował ponad rok bodajże. Brak żadnych imprez, eventów. Ostatnim czasem jedynie coś się działo w tej frakcji, pojawi się nowy lider to zobaczymy jak sobie poradzi.

Wypowiada się człowiek, który też zapoczątkował upadek frakcji.

Stuleja typowa która awansowała osobe, bo jest OOC kobietą.

Co mogę powiedzieć?

XD

Odnośnik do komentarza

Wypowiada się człowiek, który też zapoczątkował upadek frakcji.

Stuleja typowa która awansowała osobe, bo jest OOC kobietą.

Co mogę powiedzieć?

XD

Nie widzę sensu z Tobą prowadzić rozmowy, bo dodałem tylko odpowiedź do Twojego żenującego tematu. Upadek frakcji,jakiej frakcji? Mogę awansować kiedy chce, kogo chce i jak chcę, na pewno nie będzie mi o tym nie będzie mówiła taka osoba jak Ty.

Edytowane przez Donnely
Odnośnik do komentarza

Nie widzę sensu z Tobą prowadzić rozmowy, bo dodałem tylko odpowiedź do Twojego żenującego tematu. Upadek frakcji,jakiej frakcji? Mogę awansować kiedy chce, kogo chce i jak chcę, na pewno nie będzie mi o tym nie będzie mówiła taka osoba jak Ty.

Kto stwierdził, że prowadzę z tobą konwersację?

Znam cię dobrze za czasów SN,

i byłeś zwykłą szują która by sprzedała koleżków byle wejść stopień wyżej,

pamiętam jak wszedł nowy VLD, myślałem, że zaraz ci stulejke wy.....oli z zazdrości.

Aktualnie jesteś w KT i nie gadaj mi jakichs bzdur, ze dajesz kogos kogo uwazasz, ze na to zasluguje.

Jest to śmieszne.

Odnośnik do komentarza

Kto stwierdził, że prowadzę z tobą konwersację?

Znam cię dobrze za czasów SN,

i byłeś zwykłą szują która by sprzedała koleżków byle wejść stopień wyżej,

pamiętam jak wszedł nowy VLD, myślałem, że zaraz ci stulejke wy.....oli z zazdrości.

Aktualnie jesteś w KT i nie gadaj mi jakichs bzdur, ze dajesz kogos kogo uwazasz, ze na to zasluguje.

Jest to śmieszne.

Nie ważne czy zasługuje czy nie, mam do tego pełne prawo. Ja Cię również dobrze znam, odwalacz nie z tej Ziemi. Mam swoje zdanie i tyle, kto najlepiej prowadził tą frakcje i tyle. Byłem tam trzy razy liderem, więc nie wiem czy  komuś zazdrościłem czy nie. Może i jestem szują, co Ci do tego co robię i jak.

Edytowane przez Donnely
Odnośnik do komentarza

Czystki są ZAKAZANE, lider nie ma budować organizacji od nowa tylko kontynuować jej rozbudowę. Zgłoś tą sprawę KO, powinieneś zostać natychmiast przywrócony.

 

Jak organizacja ma dobrze działać, skoro lider bezmyślnie wyrzuca wszystkich pracowników?

 

Lucas Scott, który broni swojego prawa do czystki chyba zapomniał o tym, że zanim został trzy razy liderem SN sam padł ofiarą czystki w tej organizacji i również go broniłem. Możliwe, że gdybym wtedy tego nie zrobił nie poprowadziłby tej frakcji ku świetności.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...