Skocz do zawartości

[Skarga] Rickey Haggerty


Miczel

Rekomendowane odpowiedzi

Ojejciu, napisałem Jebany i się obraziłeś to co ty byś zrobił jakbym napisał słowo na D poszedłbyś się pociąć (taka prawda)? Pisałem na /do DRZWI CLOSED, to wbijasz jak terminator przez zamknięte drzwi, a dlaczego ja wbiłem? Właśnie po to, żeby ci jeszcze kilka razy napisać na /do Że drzwi są zamkniętę, ale ty olewka i lecisz dalej...

 

Jeśli poczułeś się obrażony przez słowo jebany, to przepraszam.

Edytowane przez Herros
Odnośnik do komentarza

Nie mam twojego numeru IC - książka telefoniczna/Vinyl Club? Ja PG - ty wiesz co to znaczy? Powiedziała, ta która uciekała od RP:

- Walnąłem ci przedniego pita,

- Uderzyłaś o ścianę z prawej,

- Pojechałaś dalej jakby nigdy nic się nie stało.

 

Świadkowie:

- John Casey,

- Brooke Douson,

Edytowane przez Herros
Odnośnik do komentarza

O co ty płaczesz typie...

 

 

Nie mam twojego numeru IC - książka telefoniczna/Ibiza Club? Ja PG - ty wiesz co to znaczy? Powiedziała, ta która uciekała od RP:
- Walnąłem ci przedniego pita,
- Uderzyłaś o ścianę z prawej,
- Pojechałaś dalej jakby nigdy nic się nie stało.

 

Świadkowie:
- John Casey,
- Brooke Douson,


Potwierdzam, jechałem za nimi ;)
Odnośnik do komentarza

Jesteś zwykłym płaczkiem, płaczesz o byle gów*o. Diana nie bądź śmieszna proszę Cię :). Jechaliśmy z max. prędkością i tak jak kolega wyżej napisał dostałaś przedniego ''pitola'' i walnęłaś o Ścianę, gdy my piszemy na /do Co z autem.. to ty masz wyje*ane i jedziesz dalej. To co ty zrobiłaś to tak zwana ''Ucieczka od akcji'' więc nawet się nie wypowiadaj. :)

Odnośnik do komentarza

Bez sensu, to wasza org napierdala ciągłe /b gry OOC - napisał na /do DRZWI CLOSED to po fujara tam wchodziliście? Wchodziliście czyli, że otwarte więc weszliśmy. To jest skarga za obraze, a nie inną rzecz, jest to obraza i wnoszę o warna.  

 

// pierdolisz słowo jest obrażliwe, więc  kara warn jest dobra. Jeszcze z Draco Verone chyba można bylo pograć, ale z Tobą to masakra.

Edytowane przez Konradek
Odnośnik do komentarza

Bez sensu, to wasza org napierdala ciągłe /b gry OOC - napisał na /do DRZWI CLOSED to po fujara tam wchodziliście? Wchodziliście czyli, że otwarte więc weszliśmy. To jest skarga za obraze, a nie inną rzecz, jest to obraza i wnoszę o warna.  

 

// pi*******z słowo jest obrażliwe, więc  kara warn jest dobra. Jeszcze z Draco Verone chyba można bylo pograć, ale z Tobą to masakra.

OOC? To jak mam ci napisać? Na IC, żeby do ciebie to dotarło? (a przepraszam IC też pisałem /do) Po za tym zadam ci jedno pytanie:

- Dlaczego chwilkę potem mnie zDM'iłeś? (szkoda, że SS'ów nie zrobiłem i nie złożyłem skargi, co?)

 

A co do naszej "GRY OOC" to weź się proszę zastanów co ty piszesz - bo tak nie jest.

Edytowane przez Herros
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...