Skocz do zawartości

[K][dyskusja] Jak załagodzić konflikt HA vs FBI?


D E S T I N Y

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z tej strony lil Magdusia - Magda.

Borykam się z pewną sprawą już od paru miesięcy. Jak każdy wie chodzi o konflikt pomiędzy FBI i HA. Zaczyna mnie to drażnić i sądzę, że nie tylko mnie. Chce wysłuchać waszych propozycji bo ja już nie mam siły, nawet pomysłów żeby to jakoś zagasić. Szukam pomocy! Proszę o sensowne wypowiedzi, co o tym myślicie. Wyżalcie się i pomóżcie biednej Magdzie. 

 

Ja powiem ze swojej perspektywy jako że grałem z wami jak byłem w FBI jak i chwile po opuszczeniu to co widzę to po prostu duża nagła zmiana, której nie ogarnęło HA (szczerze piszę) powodem było liczne opuszczenie FBI i szukanie frakcji, większość ludzi poczuło luz i zaczęło szaleć a jako VLD SASD powiem troszkę w obronie Jeff jak i ciebie Magda GLD oraz VLD nie zawsze wszystko widzi niestety a ludzie są fałszywi i lubią za plecami coś odpierdalać ale tak wracając do sedna konfliktu 1. NIBY HA nasłało el rozpierdol na FBI - Nie miłe zachowanie 2. Ciągłe strzelanie się z porządkowymi, jako agencja Hitmanów powinniście wszystko potajemnie robić a nie dokonywać takiego rozpierdolu za przeproszeniem :/ Mówię tutaj o sytuacjach ciągłego biegania w stroju np. HRT - Aby biegać tak ubranym trzeba porwać osobę i zabrać jej ubranie aby móc jakoś to w ogóle posiadać bo momentami nadużywane jest /zmienskin powinniście odgrywać tego typu rzeczy co do FBI uwzięli się na was dlatego też teraz oni troszkę szaleją ale tak jak mówiłem tobie Jeff [mamber=lil rappa] od miesiąca widać że coś jest nie tak :/

 

Moim zdaniem aby to wszystko naprawić i powrócić do klasycznej gry RP na mruku FBI jak i HA muszą się uspokoić na jakiś czas ale patrząc na sytuacje, która zaszła IC już czyli procesy itp. to teraz HA po prostu musi uważać na siebie i oczekiwać aż wszystko uspokoi się oraz ucichnie a jeżeli chodzi o FBI to na spokojnie podejść do sprawy a nie tak z agresją i chęcią dojebania was.

 

Nie będę tutaj nikogo bronić możecie się ze mną nie zgodzić ale tak jak pisałem od miesiąca zaczęła się mała inba w HA i pociągnęła ona was na dół.

Odnośnik do komentarza

A to malo razy bylo porywanko hrt albo rozpierdalanko okazji do podwedzenia stroju hrt bylo milion

 

Tyle było okazji a nigdy nie było okazji by odegrać choć krótką akcję konfiskacji całego stroju HRT ;)

 

Chyba, że myślisz że jak postrzelisz agenta HRT i go porwiesz to już ukradłeś umundurowanie.

Odnośnik do komentarza

Tyle było okazji a nigdy nie było okazji by odegrać choć krótką akcję konfiskacji całego stroju HRT ;)

 

Chyba, że myślisz że jak postrzelisz agenta HRT i go porwiesz to już ukradłeś umundurowanie.

Przecież zawsze jak porywaliśmy was to pierwsze co robiliśmy to was rozbieraliśmy, urządzenia takie jak radio, jakiś gps czy cuś i telefon wyrzucaliśmy przez okno a zazwyczaj ubranie/strój hrt zostawialiśmy w aucie 

Odnośnik do komentarza

Witam z tej strony lil Magdusia - Magda.

Borykam się z pewną sprawą już od paru miesięcy. Jak każdy wie chodzi o konflikt pomiędzy FBI i HA. Zaczyna mnie to drażnić i sądzę, że nie tylko mnie. Chce wysłuchać waszych propozycji bo ja już nie mam siły, nawet pomysłów żeby to jakoś zagasić. Szukam pomocy! Proszę o sensowne wypowiedzi, co o tym myślicie. Wyżalcie się i pomóżcie biednej Magdzie. 

 

Temat już chyba nie jest aktualny. Jednak sam konflikt nie wiem czy dało się jakoś ogarnąć bo był mocno zakorzeniony. Obie strony strasznie sobie skakały do gardeł i jak tylko była okazja to leciał na forum co jest słabym rozwiązaniem. Było wtedy dogadać się z liderami i zakopać ten topór wojenny przynajmniej OOC, jednak zamiast tego to była ciągła walka na serwerze oraz forum.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...