Skocz do zawartości

[R][SkargaMG] Baju


Stróż Prowa

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: Baju
Nick oskarżającego: Stróż Prowa
Powód: kolesiostwo
Wyjaśnienie: no właśnie sam nie wiem co zrobiłem, gdyż inni admini którzy powinni być wzorem dla innych zrobili to samo.

 

nic nie wnieśli do skargi https://mrucznik-rp.pl/topic/74302-skarga-stewart-west/przykładowo Richi pierwszym postem - czym on wniósł? powiedział coś sensownego? nie.

 

żądam ukarania administratorów (@Richi oraz @Duble) wypowiadających sie w tamtej skardze tak jak mnie, czyli dwoma warnami na forum. jest to jawne kolesiostwo i czysty przykład jak zwykły szary gracz jest opluwany na serwerze. domagam sie również screenów jako dowód ukarania już tychże dwóch administratorów

 

Richi wniósł offtop w pierwszym poście, a Duble w przedostatnim
Screeny (obowiązkowe):

 

tRWDEko.jpg

 

Edytowane przez Stróż Prowa
  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Opiekunowie Administracji zajmują się takimi skargami. My nie karamy Administracji. Co do mnie, to kara słuszna. Odwołasz się za dwa tygodnie i pomyślimy wtedy co tu zrobić.

Następnym razem proponuje nie patrzeć na to, że Administrator sobie pisze, to ja też tak zrobię. Masz zastrzeżenia do tego, to zgłoś to.

Takie przysłowie jest..

"Co wolno wojewodzie.." Pozdrawiam  :rolleyes:

 

 

KfhWae7.png

 

Odnośnik do komentarza

Opiekunowie Administracji zajmują się takimi skargami. My nie karamy Administracji. Co do mnie, to kara słuszna. Odwołasz się za dwa tygodnie i pomyślimy wtedy co tu zrobić.

Następnym razem proponuje nie patrzeć na to, że Administrator sobie pisze, to ja też tak zrobię. Masz zastrzeżenia do tego, to zgłoś to.

Takie przysłowie jest..

"Co wolno wojewodzie.." Pozdrawiam  :rolleyes:

 

 

KfhWae7.png

 

Wciąż możesz ukryć ich posty, które nie wnoszą nic do skargi oraz zgłosić to opiekunowi, ale po co skoro znajomi. Prawda?  ;)

Odnośnik do komentarza

Ty zrobiłeś to wcześniej, więc nie widzę powodów do tego, żeby pisać. Przyjmując posadę Moderatora Globalnego obiecałem sobie, żeby nie być stronniczym i nie sugerować się kto jest moim znajomym, a kto nie i tego twardo się trzymam- Jest to zasada, której nie złamie. Wszyscy odpowiadają za swoje czyny zgodnie z regulaminem. Admini, o których jest wzmianka akurat nie są moimi kolegami, to wszystko jest na neutralnym gruncie. 
Tak jak napisałem, masz możliwość odwołania się od nadanej kary za dwa tygodnie. Pozdrawiam  :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Ty zrobiłeś to wcześniej, więc nie widzę powodów do tego, żeby pisać. Przyjmując posadę Moderatora Globalnego obiecałem sobie, żeby nie być stronniczym i nie sugerować się kto jest moim znajomym, a kto nie i tego twardo się trzymam- Jest to zasada, której nie złamie. Wszyscy odpowiadają za swoje czyny zgodnie z regulaminem. Admini, o których jest wzmianka akurat nie są moimi kolegami, to wszystko jest na neutralnym gruncie. 

Tak jak napisałem, masz możliwość odwołania się od nadanej kary za dwa tygodnie. Pozdrawiam  :rolleyes:

wciąż nie ukryłeś ich postów tak jak mój, a możesz to zrobić.
Odnośnik do komentarza

§ 3. Prawa moderatora.

- Moderator ma prawo do ukarania użytkownika, jeśli ten dopatrzy się treści niezgodnych z regulaminem forum.

- Moderator ma prawo zamknąć temat, który jest zamieszczony w złym dziale, bądź jest niezgodny z regulaminem - moderator musi dopisać argument wykonywanego czynu.

- Typ kary, oraz czas zależy od moderatora, pamiętajmy, że kara nie może być zbyt surowa:

* możliwość apelowania od warnów możliwa jest po upływie dwóch dni od nadania kary przez moderatora.

* możliwość apelowania od blokady konta(ban) jest akceptowana po upływie 3 dni od nadania kary.

(czynności w/w nie dotyczą dni apelowania jeśli kara jest źle nadana)

 

InformacjaModerator jest to osoba, która wykonuje swoje obowiązki, sprawdza status przestrzegania regulaminu, reaguje na zgłoszenia oraz dba o treści zamieszczane publicznie na całym forum, jeśli uznał on, że dany użytkownik powinien otrzymać stosowną karę jest to w jego obowiązku.

 

 

Nie ma tutaj wzmianki o Administracji Serwera, więc się wstrzymam i zostawię sprawę Administracji Forum.

wIPyEMf.png

Tutaj masz informacje, w której 0Verte pisze, że Administrator oprócz tego, że coś wniósł, to przytoczył cytat z LKiZ.

 

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

3. Prawo do wypowiedzi w skardze mają jedynie: oskarżyciel, świadkowie oraz oskarżony.

6. Osoby, który nie wniosły żadnej sensownej informacji dotyczącej skargi będą karane ostrzeżeniem za złamanie regulaminu

 

 

Takie są zasady w regulaminie skarg, do których nie zastosowałeś się. Inna sprawa, jak napisał Akaexus, można się wypowiedzieć w skardze, o ile (jak podkreśla Akaexus) posiadasz ISTOTNE informacje.

 

https://mrucznik-rp.pl/statuses/user/3557-wale%C5%84/?status_id=233201

 

 

_____________________________________________________________________________________________________________________________

 

Edit: Osoba rozpatrująca może z miejsca Ci odrzucić skargę, więc jeśli chcesz, żeby została rozpatrzona jak należy, to zmień ten punkt:

 

Powód: kolesiostwo

 

 

I napisz poprawnie jaki jest powód. Warn na forum, niesłusznie nadane punkty, czy jak tam wolisz, aby było poprawnie, bo jak rozumiem apelujesz za warny, które Ci nadałem w skardze.

Byś nie czuł się urażony resztę postów w skardze ukryłem do czasu wyjaśnienia sprawy, w skargach, które napisałeś na Administracje.

Jeszcze raz pozdrawiam i życzę miłej nocy.

Edytowane przez Baju
Powód skargi
Odnośnik do komentarza

Edit: Osoba rozpatrująca może z miejsca Ci odrzucić skargę, więc jeśli chcesz, żeby została rozpatrzona jak należy, to zmień ten punkt:

 

 

I napisz poprawnie jaki jest powód. Warn na forum, niesłusznie nadane punkty, czy jak tam wolisz, aby było poprawnie, bo jak rozumiem apelujesz za warny, które Ci nadałem w skardze.

Byś nie czuł się urażony resztę postów w skardze ukryłem do czasu wyjaśnienia sprawy, w skargach, które napisałeś na Administracje.

Jeszcze raz pozdrawiam i życzę miłej nocy.

nie wiem w jakich laysach wygrałeś moderatora czy w karbowanych czy w zielonej cebulce, ale TO JEST SKARGA NA CIEBIE, A NIE APELACJA - HELLO KITTY XD

 

wiszą mi te warny skoro i tak wbijam na forum raz na tydzień lub częściej. zaapeluje sobie za miesiąc i może sie zdejmą, a może i nie

 

miło z twojej strony że raczyłeś ukryć te posty dopiero po skardze na ciebie, ale skoro mój post został ukryty i dowalono mi dwa warny, to dla nich również żądam dwóch warnów na forum lub degradacje o 1 stopień administratora - uczciwie :)

Edytowane przez Stróż Prowa
Odnośnik do komentarza

Swoją drogą - co wy bierzecie za moderatorów na stanowisko? xD chłop sobie sam robi linie co wychodzi mu dość komicznie. Bez kitu bierzecie moderatorów z pierwszej lepszej łapanki, skoro nawet podstaw BBCode na forum nie potrafią.

 

CmUby89.png

 

PROSZE PANIE BAJU - naucze cie jak zrobić linie czterema znakami.

 

  • Na swojej klawiaturze pod F9 F10 F11 F12 masz backspace. Schodząc jeszcze niżej masz klawisze [ { oraz ] }. Używasz tych kwadratowych nawiasów klikając najlepiej małym palcem shift, a serdecznym (ewentualnie możesz dwoma rękoma to robić, początkujący zawsze tak mają) ustawiasz kwadratowy nawias mający otwór po prawej stronie, a wygląda on tak: [
  • Następnie na swojej klawiaturze szukasz cyfr 3 4 5 6, a nad tymi cyframi masz takie znaki jak # $ % ^ - jeśli znalazłeś, to tak - to te klawisze. Zjeżdżasz palcami dwa rzędy w dół aż będziesz miał przyciski F G H J, naciskasz przycisk H. Następnie swoimi palcami kierujesz sie jeden rząd do góry i znajdujesz W E R T, gdzie naciskasz klawisz R.
  • Najtudniejsze, więc sie skup! Ponownie wracasz do punktu pierwszego, LECZ nawias musi być otwarty w lewą strone, robisz to tak samo jak wcześniej. Wychodzi ci [ hr ] (oczywiście bez spacji, NIE PANIKUJ - NICZEGO NIE POMINĄŁEŚ

Its a magic!

 

 

 

Jeśli dalej nie potrafisz - prosze. Zapisz sobie w zakładkach tą skarge i kopiuj do woli komende.

[hr]

 

 

Edytowane przez Stróż Prowa
Odnośnik do komentarza

Nigdzie nie jest napisane, że muszę stosować BBCode, żeby oddzielić sobie posty, a to, że utrudniam sobie pracę to tylko i wyłącznie mój czas, więc nie masz powodów, żeby się tym interesować tak bardzo. Chcesz to idź napisz o tym w innym dziale, a nie śmiecisz w skardze, co tylko zabierze czas rozpatrującemu ją, żeby to przeczytać.

Odnośnik do komentarza

Nigdzie nie jest napisane, że muszę stosować BBCode, żeby oddzielić sobie posty, a to, że utrudniam sobie pracę to tylko i wyłącznie mój czas, więc nie masz powodów, żeby się tym interesować tak bardzo. Chcesz to idź napisz o tym w innym dziale, a nie śmiecisz w skardze, co tylko zabierze czas rozpatrującemu ją, żeby to przeczytać.

Skoro jesteś moderatorem to twoje posty powinny być estetyczne. To tak jakby administrator online karał graczy przez pliki gry. Nie wymiguj sie że robisz to dlatego że tak chcesz, a po prostu jesteś nieobeznany w podstawowych zasadach BBCode na forum. Kiedyś tego wymagali, dziś chyba na ładne podanie biorą ludzi :(

 

Może gdyby skarga nie dotyczyła twoich zapędów do kolesiostwa to bym grzecznie na PW poinformował o hrce, ale moderator który boi sie karać ludzi wyżej od niego nie powinien mieć rangi moderatora na forum. Ukryłeś mój post w tamtej skardze, a swoich znajomych zostawiłeś. Co ciekawsze - dopiero po skardze raczyłeś ukryć. Ale to nie koniec! Sam sobie w skardze udowodniłeś jak bardzo jesteś niekompetentny do tej roli, gdyż jak sam przytoczyłeś

3. Prawo do wypowiedzi w skardze mają jedynie: oskarżyciel, świadkowie oraz oskarżony.

A ukryłeś jsdynie posty o które sie czepiałem.

 

Dalej uważasz sie za wzorowego moderatora? Nawet klemuś największy kra.. oj nie można tego słow wymawiać bo dla niego to obraza - najśmieszniejszy moderator zajrzał do skargi i nie zareagował. Dopiero ty zcząłeś karać.

Odnośnik do komentarza

Potrafię korzystać ze wszystkich narzędzi, które są dostępne powyżej pola, w którym pisze się treści, a to, że robię to tak, a nie inaczej nie świadczy o mojej nieznajomości. Skoro uważasz, że to jest tak bardo nieestetyczne, to następnym razem specjalnie dla Ciebie zastosuje inną opcję. Sam fakt, że próbujesz coś na siłę tutaj ugrać jest dla mnie słabą opcją. Możemy się doszukiwać u siebie różnych win, ale to do niczego nie doprowadzi, a tylko jak pisałem wyżej przedłuży rozpatrującemu czas na skargę, bo musi przeczytać wszystko od A do Z. Nigdzie nie powiedziałem o tym, że jestem idealnym moderatorem, ale uczę się jak wszyscy, a każdy popełnia błędy. Nie ma idealnych osób i nigdy nie uważałem się za taką.

Nie mam takich kompetencji, żeby karać Administrację, a ukryłem dopiero po konsultacji z nimi, a także z Administratorem forum, który jasno zaznaczył, że wszelkie złamania regulaminu ma być przekazywane do nich.

Jako moderator zainteresowałem się sprawą i zanim podjąłem jakiekolwiek kroki skonsultowałem się z osobami, które mają większe doświadczenie ode mnie. Informacje, które uzyskałem użyłem w skardze ukrywając te, które nic nie wnoszą, albo są offtopem. Powinienem przekazać sprawę dalej, ale Ty w międzyczasie napisałeś skargi na nich, więc już nie podejmowałem dalszych kroków i zostawiłem to dla osoby rozpatrującej.
Masz prawo czuć się urażony z tego powodu, że zostałeś ukarany, a Administracja, jak twierdzisz nie, ale to nie znaczy, że to jest moja wina. Wykonuje swoje obowiązki należycie, a przyjmując posadę Moderatora liczyłem się z tym, że nie będzie to łatwa praca. Powiem inaczej..- Funkcja moderatora forum, to niewdzięczna praca, z tego względu, że nie można kierować się tym kto jest przyjacielem a kto wrogiem i wszyscy ponoszą takie same kary, za co ktoś może mieć potem do nas żal, ale brałem to pod uwagę startując w rekrutacji.

I zaznaczę jeszcze raz, że nie sugerowałem się jakimś kolesiostwem, o którym piszesz, bo akurat tych Administratorów mam na neutralnym gruncie, ani z nimi nie rozmawiam, ani nie proszę ich o pomoc, gdy jest mi potrzebna, a inne osoby, których nie muszę i nie chce wymieniać tutaj.
Chcesz porozmawiać to przejdźmy na wiadomości, aby nie dokładać pracy osobie rozpatrującej skargę, bo już jak mniemam wyczerpałeś temat i będziesz zaraz wytykał najdrobniejsze rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...