Skocz do zawartości

[O] Crenshaw Mafia Gangster Bloods


Baju

Rekomendowane odpowiedzi

KQxH9Yn.png

 

GANG NAME: CRENSHAW MAFIA GANGSTA BLOODS

FOUNDED: 2018

ETHNICITY: BLACK,WHITE

TERRITORY: BELVIEW STREET

CRIMINAL ACTIVITESDRUG TRAFFICKING, ROBBERY, EXTORTIONS

 

 

2mVALmT.png


 

CMGB- Nowo formująca się grupa przestępcza o charakterze gangu ulicznego, panująca na biedniej części Belview street związana z drastycznym wzrostem popełnianych wykroczeń w tym obszarze a jej hierarchia i członkowie na dłuższą metę nie są znani lokalnym organom władzy. Bandę zasila w całości czarnoskóra naiwna młodzież nieustannie kuszona pieniędzmi i względnym szacunkiem w wieku od 11 do 19 lat. Za główne źródło dochodu tutejsi przestępcy obierają sobie handel narkotykami wykorzystując do tego przy okazji najmłodszych chcących być jak ich starsze wzorce gotowych zrobić wszystko aby zyskać respekt wśród czarnuchów. Mimo tego, że handel nielegalnymi substancjami dominuje na South Central jak na okolicę przystało plądrowanie domów, wymuszenia i uliczne grabieże również spełniają swoją rolę w nieustannym wyścigu na wzbogacanie się. Mieszkańcy okolicy narzekają na głośną muzykę, wrzaski, a to wszystko przez małolatów zbierających się na ulicy. Co raz częstsze patroli departamentu i klepanie po szmatach, aby tylko zapełnić papiery. Wrzuty dotyczące kultury setu Crenshaw widnieją na wielu ścianach, murach, którzy w swoich latach panowali na tym terenie.  Gang na tle innych grup nie należy do najbrutalniejszych, a w okolicach kompleksu częściej dochodzi do pobić niż morderstw.

 

CFeWcwr.png


Belview-Okolica w ciągu dnia jest spokojna, spacerujące małżeństwa z dziećmi, spory ruch, gra w piłkę, w kosza. Gdy zapada zmrok ulica zmienia się nie do poznania. Osiedlowi dilerzy chcący sprzedać trochę towaru zajmują sobie cornery, abyś to Ty zakupił towar "najlepszy w okolicy". Codzienne libacje, zapach palonej trawki, przestępstwa, krążące five zero można spotkać każdego dnia.

 

OOC:

 

 

Siemanko, z tej strony @Baju. Robię gang specjalnie na prośby wielu osób, które zatęskniły za wspólną grą, a także osób nie związanych, które z nami grały.
Tutaj link do poprzedniego tematu:

https://mrucznik-rp.pl/topic/64959-denver-lane-gangsters-712-grove-street/page-7

Tym razem pociągniemy dłużej na pewno, a także postaramy się nagrywać kolejne klipy hood gaming, czy jakieś akcje.

Gramy okolice Jefferson, bo według mnie najbardziej pasuje to miejsce. Poprzednia odsłona gangu zielonków liczyła rekordowo 19 online, przy 100 graczach. Mam nadzieję, że i tym razem będzie to samo.
 Ekipa nie napisana, bo nie pamiętam nicków osób na forum więc edytuje to później, bo jest 5 rano. SIEMANO !

 

Ekipa:

@Baju

[memberid=_Sonika_]

+reszta osób. Dopiszę w południe.

Edytowane przez Baju
Dopisanie ekipy.
  • Like 9
Odnośnik do komentarza

Jak będę chciał pograć to jest miejsce dla mnie piesku aka przyjacwelu? <3

I mam też wielką nadzieje, że z tego gangu nie zrobosz mafii, tylko będzie porządny play gangusów rządzących pałacem biedy hah powodzonka z apką Bajek <333

Edytowane przez Deni
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

No VanS apke podsumował najlepiej jak można i dalej nie rozumiem dlaczego dopuściłeś się plagiatu, przecież to tylko parę zdań, które napisze się w dziesięć minut, nawet nie. Co do Baju Ciebie nic do Ciebie osobiście nie mam pomimo tego iż kiedyś tam mieliśmy ze sobą na pieńku - przeszłością nie żyje, a tak szczerze nawet nie pamiętam o co nam poszło, ale kurna no chłopie! Nie rzucaj słów na wiatr ,, Pisałem jakiś czas temu, że jest za dużo organizacji, przy takiej liczbie osób, to zdanie dalej podtrzymuje." Dojdź do Grove albo do innego frakcji skoro tak sądzisz, a nie pisz kolejną aplikacje, no chyba że jednak zmieniłeś zdanie ;p

 

edit: A jeśli chciałbyś kompletnie coś innego niż czarnuch pograć to osobiście Cię zapraszam w nasze skromne progi :D

Edytowane przez HSKI
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

 

Co do tego "plagiatu" to poprawie to, bo większość skopiowana jest z:

https://mrucznik-rp.pl/topic/64076-a-grove-street-families/

Tego tematu nie pisałem sam na starcie sam, a przeszedł i nigdy nie doszukiwałem się w tym czegoś.

Dzięki, że ktoś się zainteresował. Wolę, żeby to było "swoje" niżeli gdzieś jakieś zdania przewijające się z innym tematem.

Druga sprawa grafika dzielnicy jest zaczerpnięta z google, a nie z samej konkurencji, bo wiele takich jest wybrałem tą.

 

Aplikację edytowałem, bo wstyd, że jest gdzieś w jakiejś części przekopiowana, ale nie będę umywał od tego rąk, bo ja to napisałem i jest to moje.

 

 

...cytuje słowa Armina:

YyJ3gCg.png

Qnv6dby.png

 

To samo tyczy się tekstów, a specjalnie wszedłem na inny serwis, który podałeś, żeby sprawdzić coś.

Autor tamtego tekstu nie podpisał się pod nim, że jest twórcą, więc równie dobrze mógł skopiować też. Wzorując się na tym co napisał Armin oczywiście.

 

HsqK7mN.png

 

 


 

Nie widnieje tutaj podpis autora. Mimo tego, że ktoś się dopatrzył, to dziękuję, bo jak już pisałem skopiowałem to z Aplikacji, którą nie pisałem sam, gdy startowałem na mruczniku. Chcę, żeby to w całości było moje, więc poprawiłem to co się nie zgadzało. Wcześniej nikt nie dopatrzył się w Aplikacji tego, że coś było skopiowane, więc śmiało robiąc tą przekopiowałem informacje, lekko zmieniając je.

Grafikę także poszukaj w google, bo jest do znalezienia, ale też przerobiona i też nie miała podpisu, więc użyłem jej do własnych celów przerabiając.

Robię gang tylko po to, żeby podnieść trochę poziom rozgrywki i z racji tego, że wiele osób mnie prosiło.

 

Jestem w stanie przyjąć takie wytłumaczenie do wiadomości; dzisiaj po południu dyskutowaliśmy spory okres czasu wspólnie jako komisja w tej sprawie i uważamy, że warto dać autorowi szansę z tą oto aplikacją. Dziękuję dla [memberid=12246], że wgłębił się nieco bardziej w tekst ukazując nam straszliwe oblicze tego tematu i mam nadzieję, że ta sprawa będzie dla [memberid=7065] nauczką, aby teksty do aplikacji pisać samemu. Bądźcie czujni, bo następnym razem polecą głowy.

Edytowane przez Krates
Odnośnik do komentarza

KQxH9Yn.png


NzsquWR.jpg
—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–
CiKDnbq.jpg
—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–
hC9TsMY.jpg
—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–—–



 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

co te screeny przedstawiają bo nie do końca rozumiem

 

Grupę bambusów stojących, gadających z glinami, podziwiających sportową furkę, rozmawiających z jakąś kliką. Czat dopiero jutro jakiś wleci, bo dziś ekipa się zbierała elegancko, więc bez obaw. Dopiero co wchodzimy na rynek.

Te kłótnie ukrywam, bo jak chcecie sobie pogadać, to przejdźcie na priv.

Chętne osoby do gry zaprasza tutaj:

Rekrutacja oraz Informacje od liderów organizacji

 

Odnośnik do komentarza

jak będziesz chciał @@Baju, to wam udostępnię mój poradnik wewnętrzny dla fbi odnośnie obróbki szybkiej ssów w ps6.

@@lauren, ja osobiście korzystam z photoscape'a prostu w obsłudze i przerabia wszystkie zdjęcia na raz. Najszybszy sposób i masa kombinacji, więc można się ładnie pobawić.

Edytowane przez Baju
Odnośnik do komentarza

KQxH9Yn.png

**Dnia 26.10.2018 do ekipy z Belview podbiła grupa wietnamców, aby zacząć relacje w inny sposób, jak dzień wcześniej kiedy to wyciągnęli spory arsenał broni z bagażnika. Leader grupy nawinął gadkę z kliką, po czym przybili sobie eleganckiego handshake'a na pożegnanie. Shaquon dzięki tym kontaktom dostał swoją pierwszą giwerkę zyskując wśród swoich ziomali większy szacunek.

Godzinę później jeden z Crenshaw Family, Jermaine zakupił swoją pierwszą furmankę z okolicznego szrotu, na chodzie, ale wymagającą sporo roboty przy niej. Warkot silnika słychać było parę ulic dalej.
Chodzą pogłoski, że Shaquon zostanie ojcem, z Eleuterią podobno wpadli.**

 

eQD5ymf.pngFqLTUvO.png

dSODMkQ.png

WDk3GA2.png

5VENT1j.png

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...