Skocz do zawartości

Zdjęcie

[O] Crenshaw Mafia Gangster Bloods

107 odpowiedzi w tym temacie

#81 TIW

TIW

Stary wyjadacz

• Gracz
  • 250 postów
  • Nick SA-MP:Duane_Wilkinson

Napisano 06 listopad 2018 - 17:53

Popyskujcie do KO jeszcze, a na pewno prędko dostaniecie tego slota.

No dobrze, pyskowanie pyskowaniem; Ale w regulaminie jest jasno napisane Krates - TYDZIEN gry, a my zaraz bedziemy mieli drugi tydzien, to jest cos nie tak.

• Fifsorinio lubi to

#82 NLE stepel

NLE stepel

• Gracz
  • 462 postów
  • Nick SA-MP:Zack, Matheus, Bobby

Napisano 06 listopad 2018 - 18:29

Popyskujcie do KO jeszcze, a na pewno prędko dostaniecie tego slota.

no to po co myksiu wgl dodaje taki komentarz? jednemu zalezy na slocie jednemu nie, gdyby nie chcieli slota to by grali miedzy soba nie dajac tego na forum i tyle.

#83 Krates

Krates

Sprytny Eskimos

• Gracz
  • 2493 postów
  • Nick SA-MP:.

Napisano 06 listopad 2018 - 18:43

No dobrze, pyskowanie pyskowaniem; Ale w regulaminie jest jasno napisane Krates - TYDZIEN gry, a my zaraz bedziemy mieli drugi tydzien, to jest cos nie tak.

Gdzie to jest niby napisane? Każda aplikacja traktowana jest indywidualnie.

no to po co myksiu wgl dodaje taki komentarz? jednemu zalezy na slocie jednemu nie, gdyby nie chcieli slota to by grali miedzy soba nie dajac tego na forum i tyle.

Cierpliwość jest cnotą. Nie wiem, nie jestem myksiem.

#84 Milan

Milan

• Gracz
  • 7 postów

Napisano 06 listopad 2018 - 19:21

Aplikacje właśnie od tego są, żeby Was przetrzymać i zobaczyć, czy wytrwacie jako grono starające się o slota, gdyż nie raz tak było, że pewna grupa starała się o organizacje, a po kilku dniach gry rezygnowała bo kończył się słomiany zapał. Osobiście nic do Was nie mam i życzę z całego serca powodzonka, a czuje, że przyda się bo ostatnio wieje pustkami ze strony Jefferson. Nie pisze tego złośliwie, a wręcz przeciwnie. 

• Krates lubi to

#85 TIW

TIW

Stary wyjadacz

• Gracz
  • 250 postów

Napisano 06 listopad 2018 - 20:10

Aplikacje właśnie od tego są, żeby Was przetrzymać i zobaczyć, czy wytrwacie jako grono starające się o slota, gdyż nie raz tak było, że pewna grupa starała się o organizacje, a po kilku dniach gry rezygnowała bo kończył się słomiany zapał. Osobiście nic do Was nie mam i życzę z całego serca powodzonka, a czuje, że przyda się bo ostatnio wieje pustkami ze strony Jefferson. Nie pisze tego złośliwie, a wręcz przeciwnie. 

Zobacz sobie na aplikacje Anzac, co tam sie działo; A zobacz na nasz - Każdy mówi ze anzac nie ma do nas równych - A dostali akcepta po tygodniu.

• Fifsorinio lubi to

#86 Krates

Krates

Sprytny Eskimos

• Gracz
  • 2493 postów

Napisano 06 listopad 2018 - 21:38

Zobacz sobie na aplikacje Anzac, co tam sie działo; A zobacz na nasz - Każdy mówi ze anzac nie ma do nas równych - A dostali akcepta po tygodniu.

Każda aplikacja traktowana jest indywidualnie.

#87 bluefacebabyyoaight

bluefacebabyyoaight

NLE kutthroat ghost

• Komisja Organizacyjna
  • 932 postów
  • Nick SA-MP:Rashad_Northwood

Napisano 06 listopad 2018 - 21:40

KTO TAK MÓWI!? XD ssy codziennie, wygladajace czasami nawet po 2 razy, duza ekipa, ogarnieta ekipa.

klimat, co tu duzo mowic, Krates uznał jak uznał, nie mam do niego problemu i sam wolałbym grać bez panelu, bo to psuje klimat.

nie wiem co ty soba teraz prezentujesz, spinasz sie do ludzi od ktorych zależy czy dostaniecie akcepta czy nie, dlaczego Baju jako lider pokazuje jakis poziom a Ty pyskujesz jakbys byl jakis niewychowany, wyzywasz bogu ducha winne osoby, cisniesz po org, w ktorej czlonkowie prezentuja wyzszy poziom od ciebie, nie potrafisz nawet notki napisac, sam mowiles mi na ts, ze ktos ci ja pisal bo nie potraflies, a jak chciales robic jakas jamajke to wysylales mi jakies rzeczy z Marcepan Marks to najlepszy Admin!, zebym ci pomogl napisac notke, prosze cie.

zmien swoj tok rozumowania i zacznij szanowac innych ludzi bo zachowujesz sie jak kiddo

Użytkownik VanŚ edytował ten post 06 listopad 2018 - 21:52

• matthewproducent lubi to

#88 TIW

TIW

Stary wyjadacz

• Gracz
  • 250 postów

Napisano 06 listopad 2018 - 21:52

KTO TAK MÓWI!? XD ssy codziennie, wygladajace czasami nawet po 2 razy, duza ekipa, ogarnieta ekipa.

klimat, co tu duzo mowic, Krates uznał jak uznał, nie mam do niego problemu i sam wolałbym grać bez panelu, bo to psuje klimat.

No dziwne, bo z tyloma ludzmi gadałem, i z chlopakami z ganton, to jest marnie u was - A jak mielismy zrobic na was myk; Każdy z was zobaczyl ilu nas jest i ilu jest grove nagle każdy dał /q? Zbieg okolicznosci? Raczej mi sie nie wydaje. Powiedz mi kiedy to było? Poltora roku temu? Tak, bo miałem przerwe i wrocilem po Unblocku - A jestem osobą jaką jestem; Wiesz jakoś tylko ty piszesz jaki mam poziom bo naprzyklad z Ganton mi sie dobrze gra a z twoją organizacja to naprawde jest dramat, skonczylem, i wypad do Siebie nie zasmiecaj mi tutaj tematu - I jeszcze jedno, mowiles mi na /w ''chodz ci zalatwie inva do HA'' a sam lizales dupe zebys tam dolaczyl bo usunales organizacje bo nikt u Ciebie nie gral; A na forum udajesz jakiegoś kozaka co zna sie wielce na całym półswiatku przestępczym, a każdy na twój temat mówi same słowa które by Ci sie napewno sie spodobaly, nie bede mówił kto bo nie chce zebys komus truł na /w Dupsko i płakał czemu Cie wyzywa, zostawie to w tajemnicy - Najważniejsze jest to że dowiedziałem sie jakim jestes pojebanym człowiekiem, i to nie od jednej osoby - Cześć.

Użytkownik TIW edytował ten post 06 listopad 2018 - 22:13

• Fifsorinio lubi to

#89 TIW

TIW

Stary wyjadacz

• Gracz
  • 250 postów

Napisano 06 listopad 2018 - 22:48

Spoiler

• Fifsorinio lubi to

#90 Baju

Baju

weteran

• Gracz
  • 447 postów
  • Nick SA-MP:Dylan Brickley

Napisano 06 listopad 2018 - 23:42

Gdzie to jest niby napisane? Każda aplikacja traktowana jest indywidualnie.

Cierpliwość jest cnotą. Nie wiem, nie jestem myksiem.

Panie Krates, z całym szacunkiem, ale nigdzie w regulaminie nie jest napisane o tym, że Aplikacje są traktowane indywidualnie. Czyli kogoś traktujecie lepiej, a kogoś gorzej? Wszyscy zasługują na to, żeby być traktowani jednako. Nie dbam o ten panel, bo jedyne co daje, to spawn w tym samym miejscu, co ułatwia grę, nic poza tym. 
Nie ukrywam, że tutaj gra bez panelu wiąże się z tym, że ludzie rezygnują odchodząc do innych organizacji, są takie osoby. Traktowanie kogoś z góry nie polepszy gry w gangu. Sam kiedyś pisałeś Panie Krates jak usprawnić grę gangów, ale faworyzowaniem jednej organizacji w stosunku do drugiej sprawia, że ludzie nie chcą grać w gangu. Stworzenie tej Aplikacji przeze mnie miało na celu zachęcić ludzi do gry, biorąc pod uwagę niską aktywność wśród gangów. Tylko to syzyfowa praca z wami.
Prawda jest taka, że moje słowa nie są wyssane z palca. Regulamin jasno mówił, że ma zostać popełnione przestępstwo, aby aplikacja mogła zacząć funkcjonować jako organizacja. Aplikacja Aznack nie zrobiła tego dostając slot.
Zaczął się Pan zasłaniać regulaminem(który później został zmieniony) w punkcie:

UWAGA! Można ominąć niektóre zasady jeśli ładnie się uśmiechniecie do odpowiedniej osoby*! (prośba czy coś). * - (prywatna wiadomość do asystenta KO, który aktualnie sprawuje władzę nad półświatkiem przestępczym. Rozpiskę członków KO znajdziecie >tutaj<.)

Na moje pytanie, czy poprosili to, czy mogą ominąć nie odpowiedział Pan. Rozumiem, że nie zrobili tego. Skoro mówimy o cierpliwości, to poczekamy cierpliwie na ten slot, nigdzie się nam nie śpieszy.
"Nie akceptuje wasze aplikacji, póki nie stwierdzę, że zasłużyła"- Może nie zasłużyliśmy tym, że zgodnie z regulaminem aplikacji się kierowaliśmy grając aktywnie na osiedlu, wchodząc w interakcje z innymi grupami, robiąc wydarzenie, nawet z filmikiem, aby to trochę urozmaicić.
To tyle ode mnie, może w końcu sprawiedliwości stanie się zadość.
Gramy cały czas i dziękuję ludziom, którzy są lojalni wobec mnie i twardo ramię w ramię ze mną grają od początku stworzenia tej mizernej Aplikacji.
Chętnych jutro od godziny 16.00 zapraszam.

• barman, lil wojtuś i Fifsorinio lubią to

#91 bluefacebabyyoaight

bluefacebabyyoaight

NLE kutthroat ghost

• Komisja Organizacyjna
  • 932 postów

Napisano 07 listopad 2018 - 12:57

No dziwne, bo z tyloma ludzmi gadałem, i z chlopakami z ganton, to jest marnie u was - A jak mielismy zrobic na was myk; Każdy z was zobaczyl ilu nas jest i ilu jest grove nagle każdy dał /q? Zbieg okolicznosci? Raczej mi sie nie wydaje. Powiedz mi kiedy to było? Poltora roku temu? Tak, bo miałem przerwe i wrocilem po Unblocku - A jestem osobą jaką jestem; Wiesz jakoś tylko ty piszesz jaki mam poziom bo naprzyklad z Ganton mi sie dobrze gra a z twoją organizacja to naprawde jest dramat, skonczylem, i wypad do Siebie nie zasmiecaj mi tutaj tematu - I jeszcze jedno, mowiles mi na /w ''chodz ci zalatwie inva do HA'' a sam lizales dupe zebys tam dolaczyl bo usunales organizacje bo nikt u Ciebie nie gral; A na forum udajesz jakiegoś kozaka co zna sie wielce na całym półswiatku przestępczym, a każdy na twój temat mówi same słowa które by Ci sie napewno sie spodobaly, nie bede mówił kto bo nie chce zebys komus truł na /w Dupsko i płakał czemu Cie wyzywa, zostawie to w tajemnicy - Najważniejsze jest to że dowiedziałem sie jakim jestes pojebanym człowiekiem, i to nie od jednej osoby - Cześć.

kazdy dal /q no tak, tak bylo bo sie obraslismy w grze komputerowej, ze bedziemy mieli bw na 3 minuty! STARASZNE WEZ BO ZARAZ SIE ZESRAM W MAJTY, jestem pojebanym czlowiekiem, jak to mnie zabolalo slowa od takiego gracza jaki jest craig jenkins, kto niby ci pisal ze zalatwie ci inva do ha? XD prosze cie, raz nikt by cie tam nie dodal bo nie wiem czy ktos chce grac z graczem, ktory zalozyl https://mrucznik-rp....-compton-crips/ a nawet jesli by tak bylo to i tak nigdy nie traktowalem cie powaznie bo wiem jaka kurewka jestes, ile razy obrabiales mi dupe w catharine boyz albo swoim smiesznym koleżkom to jezuskowi sie nawet nie snilo.

grales z nami 2 razy z tego raz dostales w leb i sie splakales bo nie lubisz przegrywac w grze komputerowej, rozumiem obok ciebie byla jakas siksa ktora ic podrywales wiec musiales pokazac jakim jestes pro elo kozkakiem. gadales z chlopakami z ganton z kim z bongerem? a co on mial o mnie powiedziec jak sie nie lubimy, mial mnie pochwalic? gosciu pal gume, jestes niewychowany nie potrafisz przyjac krytki prujesz sie do ludzi i przez ciebie baju traci jakies tam szanse na akcept, ja na twoim miejscu eksterminowalbym cie z tego serwerka po twojej znakomitej org crips, ktorej nawet nie potrafiles prowadzic.

Użytkownik VanŚ edytował ten post 07 listopad 2018 - 12:58

#92 Baju

Baju

weteran

• Gracz
  • 447 postów

Napisano 07 listopad 2018 - 14:15

Dajcie już spokój. My nawet nie mamy BW..xD

#93 TIW

TIW

Stary wyjadacz

• Gracz
  • 250 postów

Napisano 07 listopad 2018 - 15:00

kazdy dal /q no tak, tak bylo bo sie obraslismy w grze komputerowej, ze bedziemy mieli bw na 3 minuty! STARASZNE WEZ BO ZARAZ SIE ZESRAM W MAJTY, jestem pojebanym czlowiekiem, jak to mnie zabolalo slowa od takiego gracza jaki jest craig jenkins, kto niby ci pisal ze zalatwie ci inva do ha? XD prosze cie, raz nikt by cie tam nie dodal bo nie wiem czy ktos chce grac z graczem, ktory zalozyl https://mrucznik-rp....-compton-crips/ a nawet jesli by tak bylo to i tak nigdy nie traktowalem cie powaznie bo wiem jaka kurewka jestes, ile razy obrabiales mi dupe w catharine boyz albo swoim smiesznym koleżkom to jezuskowi sie nawet nie snilo.

grales z nami 2 razy z tego raz dostales w leb i sie splakales bo nie lubisz przegrywac w grze komputerowej, rozumiem obok ciebie byla jakas siksa ktora ic podrywales wiec musiales pokazac jakim jestes pro elo kozkakiem. gadales z chlopakami z ganton z kim z bongerem? a co on mial o mnie powiedziec jak sie nie lubimy, mial mnie pochwalic? gosciu pal gume, jestes niewychowany nie potrafisz przyjac krytki prujesz sie do ludzi i przez ciebie baju traci jakies tam szanse na akcept, ja na twoim miejscu eksterminowalbym cie z tego serwerka po twojej znakomitej org crips, ktorej nawet nie potrafiles prowadzic.

Nie powiedziałem że tylko bonger XD Miałem namysli 3/4 serwisu mrucznika, każdy Cie cisnie od dzieciaka który udaje że wie cos o polswiatku XD Myslisz ze jestes tutaj kimś pisząc mi tutaj jakieś bzdety - A praktycznie polswiatek przestepczy jak i nie tylko przestepczy ma Cie za zwyklego lamusa co stworzył jakiś syf, i tez mówisz że baju cos przeze mnie traci xdddd Nic baju nie traci, po prostu nie bede grał z Anzac Shitown, bo kazdy ma was za garstke odwalaczy; I nie mówie tutaj o KO, tylko o wiekszosc ludzi na mruczniku, skonczylem wypierdalaj stąd.

Baju: Skończ już, Ty i Vanś. Przejdźcie sobie na priv najlepiej, bo obydwoje takimi kłótniami tutaj nie polepszycie nam drogi nieskończoności do slota :)

Użytkownik Baju edytował ten post 07 listopad 2018 - 16:22

#94 Krates

Krates

Sprytny Eskimos

• Gracz
  • 2493 postów

Napisano 07 listopad 2018 - 21:29

Panie Krates, z całym szacunkiem, ale nigdzie w regulaminie nie jest napisane o tym, że Aplikacje są traktowane indywidualnie. Czyli kogoś traktujecie lepiej, a kogoś gorzej? Wszyscy zasługują na to, żeby być traktowani jednako. Nie dbam o ten panel, bo jedyne co daje, to spawn w tym samym miejscu, co ułatwia grę, nic poza tym. 
Nie ukrywam, że tutaj gra bez panelu wiąże się z tym, że ludzie rezygnują odchodząc do innych organizacji, są takie osoby. Traktowanie kogoś z góry nie polepszy gry w gangu. Sam kiedyś pisałeś Panie Krates jak usprawnić grę gangów, ale faworyzowaniem jednej organizacji w stosunku do drugiej sprawia, że ludzie nie chcą grać w gangu. Stworzenie tej Aplikacji przeze mnie miało na celu zachęcić ludzi do gry, biorąc pod uwagę niską aktywność wśród gangów. Tylko to syzyfowa praca z wami.
Prawda jest taka, że moje słowa nie są wyssane z palca. Regulamin jasno mówił, że ma zostać popełnione przestępstwo, aby aplikacja mogła zacząć funkcjonować jako organizacja. Aplikacja Aznack nie zrobiła tego dostając slot.

Na moje pytanie, czy poprosili to, czy mogą ominąć nie odpowiedział Pan. Rozumiem, że nie zrobili tego. Skoro mówimy o cierpliwości, to poczekamy cierpliwie na ten slot, nigdzie się nam nie śpieszy.
"Nie akceptuje wasze aplikacji, póki nie stwierdzę, że zasłużyła"- Może nie zasłużyliśmy tym, że zgodnie z regulaminem aplikacji się kierowaliśmy grając aktywnie na osiedlu, wchodząc w interakcje z innymi grupami, robiąc wydarzenie, nawet z filmikiem, aby to trochę urozmaicić.
Gramy cały czas i dziękuję ludziom, którzy są lojalni wobec mnie i twardo ramię w ramię ze mną grają od początku stworzenia tej mizernej Aplikacji.

Naprawdę mam was traktować jak dzieci i pisać wszystkie powszechnie znane rzeczy? To jak najbardziej sprawiedliwe, że do każdej aplikacji i organizacji przestępczej podchodzimy indywidualnie. Doceniam każdą pracę lidera i graczy włożoną we frakcję, a Ty rzucasz bezpodstawnymi oskarżeniami jakbyś nie rozumiał o czym do Ciebie w tym temacie piszę, chociaż powinieneś to w pełni rozumieć biorąc pod uwagę Twój wiek i doświadczenie. Nie dbasz o panel, a jednak upominasz się o slot po raz x z rzędu, rzucając przy tym "no ogólnie to moja ekipa się upomina, a nie ja". Nie traktuję nikogo z góry, szczególnie w kwestii półświatka, jestem po prostu zdecydowany i opieram wszystkie działania (lub ich brak) na swoim własnym doświadczeniu, obserwacjach, przemyśleniach, a także zdaniu graczy i mojej zaufanej ekipy od przestępczych. Nie, nikogo nie faworyzuję, a Twoje słowa wyssane z palca. Napisałem Ci, że w starym regulaminie pewne punkty można było pominąć za zgodą KO, którą anzac w tej kwestii miało. Zwracam też uwagę, że przystałeś na pewne warunki, które między sobą uzgodniliśmy na Discordzie i mimo tego, że zaostrzyłem regulamin, wy nie znajdujecie się w odrzuconych. To znaczy o mojej dobrej woli i wesołej myśli, że jest w was spory potencjał. Według mnie jesteście na bardzo dobrej drodze do slota, ale takie powtarzane, monotonne dyskusje oraz podważanie działań mojej ekipy może naprawdę doprowadzić do mocnego zniechęcenia. Czy to Ci się podoba czy nie, ja decyduję o waszym losie i to nie wy będziecie oceniać czy powinniście dostać slot tydzień temu czy może jeszcze tydzień w przód. Grajcie dalej, a na pewno wasze starania zostaną docenione. Pozdrawiam ciepło.

• francis lubi to

#95 francis

francis

policja federalna

• Gracz
  • 1209 postów
  • Nick SA-MP:merle vineyard

Napisano 07 listopad 2018 - 22:06

po prostu wy jestescie jak ukraina, a gang vansa jak francja

• bluefacebabyyoaight lubi to

#96 Baju

Baju

weteran

• Gracz
  • 447 postów

Napisano 07 listopad 2018 - 22:11

po prostu wy jestescie jak ukraina, a gang vansa jak francja

comment_Bhf9W3QfGbL1btIQiymh9Atdc0DB4tLM

• matthewproducent i MLL lubią to

#97 bluefacebabyyoaight

bluefacebabyyoaight

NLE kutthroat ghost

• Komisja Organizacyjna
  • 932 postów

Napisano 08 listopad 2018 - 08:52

wszyscy sraja sie do mojej org, ktora niczym nie zawinila, spodobalo sie to k.o to akceptowali jezusku.

ja w crips mialem ponad 4 tyg aplikacji i jakos wytrzymalem.

poza tym chcialem z wami pograc juz od kilku dni i was nie widze kiedy jestescie w grze?

Użytkownik VanŚ edytował ten post 08 listopad 2018 - 08:54

#98 Titu

Titu

TMK

• Gracz
  • 72 postów
  • Nick SA-MP:Daquan Carter

Napisano 08 listopad 2018 - 19:33

w ktorych godzinach was zlapie ingame?

#99 mathewow_mrucznik

mathewow_mrucznik

Zbanowany

• Zbanowany
  • 224 postów
  • Nick SA-MP:Nathan Whitford

Napisano 08 listopad 2018 - 19:57

wy znacie jakies inne slowa oprocz czarnuchy? xd w ostatnich ss przy kazdym "opisie" screena jest conajmniej raz uzyte slowo czarnuch

czyli wedlug Ciebie aplikacje o gangi/mafie/szajki te oskryptowane czy nie powinny byc traktowane tak samo? czy może nwm powinny być jakieś normy, ze dana organizacja ma wrzucic tyle i tyle ss w ciagu takiego i takiego czasu aby dostac slota, bo patrzac na Twoja aplikacje, jej poziom i Twoje zachowanie względem KO wydaje mi się, że taki według Ciebie powinien byc system

co do waszego poziomu, jest on żałosny, przekładacie ilość na jakość, nie tylko jeżeli chodzi o graczy, ale też screeny, przez co krates ma racje pisząć, że musicie sobie zasłużyć,

oczy mnie bolą od tych Twoich wypocin, napisałeś takie bzdury, że nie wiem czy osoba Twojego pokroju powinna kiedykolwiek prowadzić jakąkolwiek organizacje 

Użytkownik Gość_ven0m_ edytował ten post 08 listopad 2018 - 20:13

• matthewproducent i ocelot lubią to

#100 ocelot

ocelot

Król Jefferson

• Gracz
  • 89 postów
  • Nick SA-MP:Alan Albert Orlowsky

Napisano 08 listopad 2018 - 20:05

Ja tylko chciałbym dodać, że to co tu się odjebało właśnie to jakiś żart panowie, kłócić się z KO, że czekacie na slot jest tak głupie, ja rozumiem, że czujecie się pokrzywdzeni bo jakaś tam w waszym mniemaniu słabsza organizacja dostała go wcześniej, to może zirytować ale z doświadczenia na wielu innych serwerach wiem, że KO ma racje nawet jak nie ma racji, ale w tym przypadku wy trochę przesadzacie, skoro Baju mówi, że ten slot to wam tylko do spawna potrzebny to po co się tak o niego spinacie tutaj? To co mówicie wyklucza drugie. Co do gry to 2/5 ss'ów pokazuje jak stoicie sobie przy autach i są wstawaine chyba tylko dlatego, że trzeba, pozostałem 3/5 są spoko, a IG was jeszcze nigdy nie spotkałem, może się nie wstrzeliłem, nie wiem, moja perspektywa. 

• Titu lubi to

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych