Skocz do zawartości

[K]DM na serwerze


CRUSADER

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, chciałbym pogadać o popularnym zjawisku dm na serwerze, luźne dywgacje, dyskusje, miłe i konstruktywne rozmowy(NIE MYLIĆ TEGO Z DYSKUSJA ŻE TRZEBA TO ZMIENIC PODNIESC KARY ITD), jak sądzicie, dlaczego gracze chcą u nas siedzieć osiem godzin żeby nabić drugi lvl, a potem w ciągu 15 minut dostać bana za massive dm? Jak sądzicie? Co przyciąga dmiarzy i dlaczego dm na serwerze rp jest tak fajny? No i czy pisanie skargi na dmiarza ma sens? Czy dla 10 minut aj warto męczyć palce? 

Odnośnik do komentarza

Szczerze? Nie wiem czy sam bym nie przestał grać gdyby zlikwidowano DM2, nie to że jestem tego zwolennikiem, aczkolwiek patrząc na to z drugiej strony ten serwer przestałby funkcjonować, główna gospodarka opiera się właśnie na broniach, materiałach. A dmiarzy przyciąga luzny klimat rozgrywki który też nie może zostać napięty, to jest właśnie urok tego serwera :D

Odnośnik do komentarza

Jedyna słuszna odpowiedź w tym temacie. Brak kobity, ojć przepraszam dla niektórych kobita to komputer :D

 

Powiedział bym w druga stronę. Osoby które najbardziej spinają się o RP, mają nieciekawe życie ooc. Wszystkie swe niepowodzenia życiowe i miłosne rekompensują sobie poprzez "rygorystyczne" rp. 

"kobita to komputer" to własnie dla tych zagorzałych zwolenników rp. ile razy dla beki robiąc konta transa, byłem podrywyany ic a potem próbowali przekształcić to w znajomość ooc.

Mrucznik jest dla nich drugi życiem gdyż pierwsze jest "ch****we"

moze dlatego ze nie maja nic innego do roboty w zyciu bo i tak siedza 10h dziennie przed kompem

 

Zapomniałes o pewnych adminstratorach, którzy potrafią przebywać ponad 10h na serwerze, znajdzie się także gro osób które nie mają nic poza @ w gierce o murzynie który ukradł bmxa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

odpowiedź jest prosta, a większość nadal nie zna odpowiedzi na to pytanie XDD same surowsze kary nie wystarczą, a po za tym w 100 procentach nigdy nie będzie tak, że zniwelujecie dmiarzy; dobry przykład dev

Edytowane przez Anarchia
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...