Skocz do zawartości

Biuro Gubernatora szuka Brygadiera PSP ((GLD FD))


lauren

Rekomendowane odpowiedzi

**Na stronie Kancelarii Gubernatora dodano nową informację**

2yPMSug.png

 

Rekrutacja

Brygadier Państwowej Straży Pożarnej

 

W związku z odejściem po wielu latach służby ostatniego Brygadiera jednostki San Andreas Fire Department Kancelaria Gubernatora ogłasza nabór na jego następce. Swoje kandydatury składamy na oficjalnego maila Kancelarii ((PW do: @lauren, @ADAŚ)). Rekrutacja potrwa do wybrania odpowiedniego kandydata, dlatego pozwolę sobie przytoczyć mądrość ludową: "Kto pierwszy, ten lepszy"



 

Cześć. Wszyscy wiemy o co chodzi, jest poszukiwany ochotnik, który postawi frakcję na nogi i się nią dobrze zaopiekuję. Kładziemy nacisk na dyspozycyjność u lidera oraz jakąś znajomość odn. funkcjonowania jednostek pożarniczych ze stanów. Osoba przez nas wybrana będzie mogła oczywiście w pełni liczyć między innymi na pomoc i porady z mojej strony, ponieważ swoje też kiedyś w tych klimatach przegrałem. 

Swoje kandydatury wysyłacie jak wyżej na naszą prywatną wiadomość z tagiem [G-FD] Imie_Naziwsko. W treści wiadomości piszecie:

Ja Imie Naziwsko zgłaszam swoją kandydaturę na głównego brygadiera straży pożarnej w Los Santos.

My wysyłamy do was odpowiedź zwrotną z terminem spotkania w grze na rozmowę z kandydatem. Życzę powodzenia!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

**Na stronie Kancelarii Gubernatora dodano nowy wpis**


2yPMSug.png


Wyniki rekrutacji


Brygadier Państwowej Straży Pożarnej


 


W związku z prowadzonymi czynnościami poboru na Brygadiera Państwowej Straży Pożarnej z siedzibą na E.Vinewood, Los Santos, San Andreas komisji udało się wyłonić najlepszego kandydata. Gorące gratulację dla Pana Petera Wolfsa (@Jenczy). Jest to człowiek pełniący służbę w danej jednostce już od bardzo długiego czasu. Piastujący niegdyś wysoką pozycję w strukturach, a dziś samodzielnie zarządzający nią. Życzymy powodzenia i liczymy na wiele sukcesów razem z zespołem!


 


  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...