Skocz do zawartości

[A][A]Hoffman vH@


Capella

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro tak uważasz może wymień tu jego zasługi żeby wszyscy wiedzieli jakim jest wspaniały administratorem

Osobiście nic do Hoffmana nie mam, ale mi on osobiście nie wadzi. Verte uznał, że jest on najlepszą osobą do zajmowania się administracją, ma pomysł na administrację i jestem ciekaw jak to będzie wyglądać. Funkcja ta jest trochę błędnie brana. Twierdzicie, że dostaje się ją za zasługi... Sama nazwa "Zasłużony" - wnioski wyciągnijcie sami skąd się wzięła. Stanowisko vH@ jest bardzo wymagającym stanowiskiem. Musisz kontrolować administrację i działasz pośrednio między graczami składającymi skargi, pochwały, a administratorami, którzy karają, pouczają graczy. Dostęp do wielu komend jest jakąś korzyścią z tego płynącą, ale mimo wszystko uważam, że jest to bardzo poważne stanowisko i takim skokiem w głęboką wodę. Jeżeli sobie poradzi no to spoko, nikt mu nic nie zarzuci, a jak nawali to zmieszacie Verte z błotem i tyle. Narazie nic nie zrobił (w kwestiach H@), więc dajcie mu działać, a potem narzekajcie.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza

No własnie o to mi chodzi, jeszcze nie tak dawno temu dostał p@ a teraz vH@.

 

Z mojego punktu widzenia jako zwykłego gracza nie wykazał się niczym czym mógł by zasługiwać na vH@ ale oby mu wyszło, może  poprawi jakoś serwer. Tylko mówię w moich oczach jako zwykłego gracza jedynie co zrobił to usunął HA i mieli zrobić z tego coś nowego, a zrobili z tego odgrzewanego kotleta 

Odnośnik do komentarza

Gość który siedzi na mruczniku 4 miesiące(takie mam wrażenie) nic totalnie nie wie o społeczności, jak prowadzić serwer,  dostaje z dupecki vh@, odebrał póładmina bo kiedyś podobno /był/ admineckiem. Nie wiem jak to opisać. Jak dla mnie to porażka, ale co zrobić. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza

Ja tam do niego nic nie mam, ale odpowiadając na pytanie do tematu to chyba za to dostał. "Podczas ostatnich kliku miesięcy wykonała ona sporą część pracy, którą zarząd planował zrealizować od wielu lat, jednak nigdy nie był w stanie doprowadzić swoich planów do końca. Hoffman swoją ciężką pracą i pomysłami, o których nie tylko mówi, ale także doprowadza je do realizacji, zyskał u nas kredyt zaufania."

I ja tam życzę mu powodzenia, a może będzie dobry, a wy narzekacie? No i jeszcze dodam że Hoffman nie taki świeży, to dawny @ serwera z kilku lat :).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Racja DejV. Nie ma osoby, która by się nadawała na vH@ z wszelkich powodów. Jednak co do samego Hoffmana to też nie bardzo mi się widzi przez fakt co miał zrobić z HA, a jak on sam to zrobił (samowolka wielką gębą). Może i ma wiele pomysłów oraz reform itp, ale sam dałbym mu vh@ na okres próbny, jak już, a nie na stałe. Jednak co H@ zrobili to ich werdykt.


Road, ty i h@? Nie rozśmieszaj nas. Patrząc na Twoje ostanie poczynania to raczej lotka z vH@ bo nie pokazywałeś najlepszego zachowania. ;)

Edytowane przez Telehama
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...