Skocz do zawartości

[A][A]Hoffman vH@


Capella

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam lepsze pytanie, widzicie kogoś innego bardziej kompetentnego na to stanowisko?

Oczywiście, że tak. Pierwszym przykładem - Pan admin @1K2a3m4i Gość, który stara się pomóc i to widać na serwerze, ma liczne pochwały, gracze go doceniają. Jest widoczny na skalę całego serwera, a nie wyssany z palca Hoffman który jedynie co to siedzi na tsku, opowiada jaki to on nie jest supi albo 4um.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Ja proponuje żeby Hoffman się wykazał i ogarnął dla KU dostęp do wgrywania aktualizacji, no chyba że już mogą se od tak wrzucać mapki na serwer to ok. No ale póki co, to nadal wszyscy jesteśmy myśli (ChYBA ŻE NADAL TAK JEST) ze mrucznik wrzuca wszystko dopiero.

 

I skoro jest vH@ to niech załata dziury w LKIZ, lub napisze nowy.

Edytowane przez Korupnik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że tak. Pierwszym przykładem - Pan admin @1K2a3m4i Gość, który stara się pomóc i to widać na serwerze, ma liczne pochwały, gracze go doceniają. Jest widoczny na skalę całego serwera, a nie wyssany z palca Hoffman który jedynie co to siedzi na tsku, opowiada jaki to on nie jest supi albo 4um.

Czyli jeśli jesteś w szkole dobry z matmy to możesz już zostać nauczycielem, racja.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Aktualnie Hoffman to najbardziej odpowiednia osoba na to stanowisko. Ma duże doświadczenie na scenie Role Play no i jest można tak rzec jednym z stwórców serwisu Mrucznik Role Play. Hoffman był administratorem na innych serwisach i wie z czym to się wszystko je i wie jak tego dopilnować. Innej osoby na tym stanowisku aktualnie nie widzę, osoba bez konfliktowa, duże doświadczenie, wiedza, staż.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

@, ona się nadaje na vH@. Nominuje ją z takich względów jak:

-Czysta karta.
-Nigdy nie odwalała.
-Zna więcej dziur w LKiZ niż wszyscy macie w skarpetach.
-Solidny gracz i aktywny.

-Współpracuje z instytucją rządową ważniaków w garniturach(czyt. la puerta del sol puerto rico el ropierdollo)

-Ma wiele znajomości..na fejsbuku.

Tyle, mam nadzieję, że otworzycie oczy w końcu i wybierzecie dobrze. Pozdrawiam.
 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza

ja proponuje użytkownika Road na H@

Ty to się ciesz, że vH@ dalej jesteś. Jeszcze kilka przypadków DMienia z miniguna na evencie, a później kłamania, że nic takiego nie miało miejsca, i może się to zmieni.
  • Like 6
Odnośnik do komentarza

Na Chuu*** Wam jego zasługi. Może dużo robił a teraz jest taki zje**** że nie wchodzi i nic nie robi jak tak zwany Gardner & Road. Nie pozdrawiam Administratorów nic nie robią, nawet swoich obowiązków nie wypełniają.

xD Już 0Verte jest lepszy od tych "zasługujących na miano tych ludzi".

 

Ważne żeby coś robił jak to robił Russel? Czy jaki tam co kolejki rzucał co chwilu i to było gut gut.

 

 

 

@, ona się nadaje na vH@. Nominuje ją z takich względów jak:

-Czysta karta.
-Nigdy nie odwalała.
-Zna więcej dziur w LKiZ niż wszyscy macie w skarpetach.
-Solidny gracz i aktywny.

-Współpracuje z instytucją rządową ważniaków w garniturach(czyt. la puerta del sol puerto rico el ropierdollo)

-Ma wiele znajomości..na fejsbuku.

Tyle, mam nadzieję, że otworzycie oczy w końcu i wybierzecie dobrze. Pozdrawiam.
 

Chyba pisałeś jak byłeś pijany xDDDD

 

Ty to się ciesz, że vH@ dalej jesteś. Jeszcze kilka przypadków DMienia z miniguna na evencie, a później kłamania, że nic takiego nie miało miejsca, i może się to zmieni.

Road Ch*** robi na tym VH@ a ty chcesz go dać na H@. Chyba cię piecze coś pod przewodem moczowym.

Zajmuje się stratami a leżą ponad pół roku jak nie dłużej, już 0Verte to lepiej robił.

 

 

Znacie się na ludziach jak Pijak na robieniu brzuszków. Kolesiarze walone kartofle z pod lidla.

Edytowane przez Polak Janusz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Ty to się ciesz, że vH@ dalej jesteś. Jeszcze kilka przypadków DMienia z miniguna na evencie, a później kłamania, że nic takiego nie miało miejsca, i może się to zmieni.

 

No mówi to ziomek co robi DM i DD/CZ z mnóstwem apelacji na koncie.

Odnośnik do komentarza

trzeźwy to chyba był 10 lat temu  :lol:

Coś w tym jest xd

 


 

Obowiązki obowiązkami ale oni wszyscy, czy to admini, czy vH@ robią to (chyba) jako wolontariusze. Nie mają płacone za bycie "ważnymi" i robieniem wszystkiego na pstryk palca. Każdy wypełnia swoje obowiązki należycie a Hoffman pokaże swoją pracę i wtedy podejdziemy do oceny jego pracy... A ostatnie zdanie i tak będzie leżało po stronie Mrucznika i Verte.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Obowiązki obowiązkami ale oni wszyscy, czy to admini, czy vH@ robią to (chyba) jako wolontariusze. Nie mają płacone za bycie "ważnymi" i robieniem wszystkiego na pstryk palca. Każdy wypełnia swoje obowiązki należycie a Hoffman pokaże swoją pracę i wtedy podejdziemy do oceny jego pracy... A ostatnie zdanie i tak będzie leżało po stronie Mrucznika i Verte.

zarabiają, ale we własnym zakresie nie do końca legalnym. śmiało moge powiedzieć że 80% administracji handluje gotówką i to w bardzo prosty, ale niewykrywalny sposób. załatali sejfy, usuneli ha (oj jak łatwo sie tam hajs przelewało) ale jest jeszcze kilka innych sposobów na niewykrywalne przelewanie hajsu. posiadanie rangi zarząd ułatwia tylko robote :)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza

Weź mi ktoś wytłumacz ten fenomen, według was doświadczenie zdobywa się TYLKO na mruczniku? Jak ktoś kto spędził 10 lat na mruczniku może wiedzieć cokolwiek o tworzeniu nowych rzeczy i poprawianiu starych na scenie RP? To jak mieszkanie na śmietniku od początku życia i próba naprawy całego państwa w wieku 20 lat i patrzenie na świat przez klapki jak u konia xD

Wystarczy że nie grałeś całe życie na mruczniku i nie śmierdzisz już całym zepsutym społeczeństwem plus masz doświadczenie w graniu RP, kierowaniu organizacjami i różnymi projektami IC, czymś co nakręca rozgrywkę i jeżeli spełniałeś się w tym dobrze masz 75% szans, że zdziałasz coś na Mruczniku w vH@ bo nie jest to robienie wszystkiego tylko jak na vkierowniku KO wymyślasz coś, ekipa się zgadza i nakręca się na to, ocenia a wyższy szczebel to klepnie i po zabiegu, ty się tym zajmujesz do końca. Armin musiał sam decydować czy coś będzie dobre czy nie w kwestii rozgrywki i dużo ryzykował przy wprowadzaniu tego bo mógł dostać "spalenie na stosie" przez graczy, a tutaj jeżeli coś spierdzielisz to dostaniesz opierdziel od mrucznika/verte i w razie czego cię wydupczy. Może i znam go tylko z SASD przez krótki okres czasu ale jeżeli ktoś ma pomysł, poukładane w głowie, wie co z czym się je i posiada dobry kontakt z H@ to tego nie spierdzieli, przynajmniej postara się zrobić więcej niż zabawa w odgrzewanego kotleta, będzie myślał nad nowymi rzeczami a nie jak tu utrzymać vH@. Więc reasumując wiem, że dupa ściska z żalu jak przy dźwięku czujników parkowania nowego passata somsiada i najchętniej wywialibyście go na bruk aby tylko ta funkcja była pusta lub zaklepana przez jakiegoś kolegę ale uszanujcie kogoś decyzję, może akurat jako jedyny pokazał się z najlepszej strony - Z własnego doświadczenia wiem, że osoba która przychodzi z lsk czy dvw z jakiejś średniej rangi z LSPD ma większe szanse na uzyskanie LD na takim mruczniku w SASD/LSPD niż kadet, który kroczył po tych samych szczeblach co tamten i w tym samym czasie zdobyli ten stopień, tutaj macie idealny przykład tyle, że w administracji, tyle z mojej strony elo. sorry za chaotyczne pisanie

Edytowane przez Pan Hoover
Odnośnik do komentarza

Ogólnie w temacie moim zdaniem nie chodzi o jakieś januszowe podejście i zazdrośc chodzi tylko o słowa 0Verte w ważniejszych decyzjach, gdzie napisał że Hoffman bardzo dużo zrobił i gracz chciał się po prostu zapytać co to za zasługi bo może ich nie widzi i oczekuje klarownej jasnej odpowiedzi. Więc się dziwię że tworzą się tu jakieś fronty że jedni popierają Hoffmana drudzy nie, autor nie chce raczej kłótni tylko oczekuje odpowiedzi na nurtujące pytania więc postarajcie mu się jej udzielić.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza

No mówi to ziomek co robi DM i DD/CZ z mnóstwem apelacji na koncie.

1) Proszę patrzeć na daty tychże apelacji

2) Proszę w końcu napisać skargę, zamiast płakać wszędzie gdzie się da, że robię DM i DD/CZ, jednocześnie twierdząc, że ma się to głęboko w dupie XD

3) W ogóle Twój post jest bez sensu, bo ja nigdzie nie pisałem, że powinienem być H@. Reprezentujesz typ człowieka, według którego tylko piekarze mogą oceniać chleb.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...