Skocz do zawartości

Zdjęcie

[s]Koleżeński wyrok w skardze na @

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Stróż Prowa

Stróż Prowa

nienawidze policji i diety

• Konto Premium
  • 352 postów
  • Nick SA-MP:Dante_Fallaci

Napisano 07 listopad 2018 - 20:59

ZAZNACZE, ŻE PISZE TO TUTAJ TYLKO DLATEGO, ŻE DZIAŁ Z ODWOŁANIAMI OD DECYZJI VH@ JEST ZABLOKOWANY DLA ZWYKŁEGO UŻYTKOWNIKA

Link do sprawy: https://mrucznik-rp....le/#entry836611

uchybienia jakich dopuściła się komisja wydając decyzję: Koleżeński wyrok. Gdy ja udzialałem sie zgodnie z tematem dostałem 2 warny, a gdy oni bawili sie na całego dostali jedynie ostrzeżenie słowne. Jaki w tym sens? Czyli jak sobie zostane adminem i będe wypisywał bzdury jak oni to będzie jedynie karany słownie? Troche sprawiedliwości na tym forum. Tym bardziej, że decyzje wydał Hoffman który jest ledwo 24h na stanowisku a już robi takie rzeczy - czas mu skrócić łańcuch aby nie bronił tak ziomeczków.

data wydania decyzji: 7 listopad 2018 roku

ŻĄDANIA (np. UB, uchylenie decyzji w całości itp.): Ukarania ich tak jak mnie, czyli 2 warnami na forum lub tak jak administratora upomnienie, ale nie słowne.

#2 Polak Janusz

Polak Janusz

• Konto Premium
  • 1800 postów
  • Nick SA-MP:Denis_Brandy

Napisano 07 listopad 2018 - 21:35

Przepraszam że się wypowiem, ale proponuję dać tak, iż administratorzy popełniający przestępstwo dostaną po 2 warny a osoba zwana Stróż Prowa upomnienie słowne.

Zobaczymy czy administratorzy będą zachwyceni swoją karą i na pewno nie będą widzieć sprzeciwu że wyżej wymieniony użytkownik dostał tylko upomnienie słowne.

• Stróż Prowa i Borker lubią to

#3 Julia

Julia

Detektyw

• vH@
  • 440 postów
  • Nick SA-MP:Marek_Jensen

Napisano 07 listopad 2018 - 21:47

Osobiście nie nadałabym Ci za to kary Dante, ale decyzja nie należała do mnie. W kwestii administratorów serwera decyzje podjął Hoffman po rozmowach ze mną. Rozumiem, że może Ci się nie podobać werdykt, jednak to już kwestia administracji forum. Skłaniałabym się bardziej w apelowaniu od kary naszych "żółtych" i "zielonych" kolegów niż Hoffmana w tej konkretnej sytuacji :)

• Hoffman lubi to

#4 Stróż Prowa

Stróż Prowa

• Konto Premium
  • 352 postów

Napisano 07 listopad 2018 - 21:55

Osobiście nie nadałabym Ci za to kary Dante, ale decyzja nie należała do mnie. W kwestii administratorów serwera decyzje podjął Hoffman po rozmowach ze mną. Rozumiem, że może Ci się nie podobać werdykt, jednak to już kwestia administracji forum. Skłaniałabym się bardziej w apelowaniu od kary naszych "żółtych" i "zielonych" kolegów niż Hoffmana w tej konkretnej sytuacji :)

Robiłem to co administracja, czyli łamałem regulamin. Bądźmy uczciwi i niech administracja, która jest traktowana - a raczej powinna być - jak zwykły użytkownik dostanie kare taką jak ja.

To jest nieuczciwe że ja 2 warny na forum a oni pogrożenie paluszkiem i to jeszcze po kilku tematach na forum.

Użytkownik Stróż Prowa edytował ten post 07 listopad 2018 - 23:46

• Hail to the Queen lubi to

#5 Baju

Baju

weteran

• Moderator Globalny
  • 446 postów
  • Nick SA-MP:Dylan Brickley

Napisano 09 listopad 2018 - 03:43

Ależ Pani jest żądna uwagi moderatora, który nadał karę temu graczowi  :rolleyes: 
Proszę odwołać się od swoich ostrzeżeń, będzie Pan miał czyste konto, a decyzja Hoffmana o niskim czynie jest w zasadzie słuszna. Rozumiem, że sprawiedliwość powinna dotykać każdego, też się z tym zgadzam, ale nadanie im tych ostrzeżeń nie wiele by zmieniło w zasadzie.Odwołają się, zostaną usunięte tak samo jak Panu.

#6 Stróż Prowa

Stróż Prowa

• Konto Premium
  • 352 postów

Napisano 10 listopad 2018 - 03:08

Ależ Pani jest żądna uwagi moderatora, który nadał karę temu graczowi  :rolleyes: 
Proszę odwołać się od swoich ostrzeżeń, będzie Pan miał czyste konto, a decyzja Hoffmana o niskim czynie jest w zasadzie słuszna. Rozumiem, że sprawiedliwość powinna dotykać każdego, też się z tym zgadzam, ale nadanie im tych ostrzeżeń nie wiele by zmieniło w zasadzie.Odwołają się, zostaną usunięte tak samo jak Panu.

To totalnie nie chodzi o moje warny ziomuś, tu chodzi o uczciwość. Nawet jak mają być usunięte po 2 tygodniach tak jak mi powinny być (żaden atak, po prostu nie śpieszy mi sie z apelowaniem od nich) to niech będą usunięte, byleby oni nie byli bezkarni.

Jedyne co sie stało to ukryte posty i ostrzeżenie słowne - powtórzę że dopiero po kilku moich tematach na forum, a ja warny za robienie to samo co oni. Nawet jeśli te warny nic im nie zmienią, to jednak będzie to uczciwe wobec użytkowników forum - mimo tylu tematów i czasu.

Moje posty również były o niskiej szkodliwości, prosze sobie raz jeszcze je przeanalizować. Myśle że nawet miały niższą szkodliwość niż ich posty, a jednak zostałem ukarany i to w miare szybko.

Lepiej późno niż wcale.

Użytkownik Stróż Prowa edytował ten post 10 listopad 2018 - 03:09

#7 Baju

Baju

weteran

• Moderator Globalny
  • 446 postów
  • Nick SA-MP:Dylan Brickley

Napisano 10 listopad 2018 - 04:05

To totalnie nie chodzi o moje warny ziomuś, tu chodzi o uczciwość. Nawet jak mają być usunięte po 2 tygodniach tak jak mi powinny być (żaden atak, po prostu nie śpieszy mi sie z apelowaniem od nich) to niech będą usunięte, byleby oni nie byli bezkarni.

Jedyne co sie stało to ukryte posty i ostrzeżenie słowne - powtórzę że dopiero po kilku moich tematach na forum, a ja warny za robienie to samo co oni. Nawet jeśli te warny nic im nie zmienią, to jednak będzie to uczciwe wobec użytkowników forum - mimo tylu tematów i czasu.

Moje posty również były o niskiej szkodliwości, prosze sobie raz jeszcze je przeanalizować. Myśle że nawet miały niższą szkodliwość niż ich posty, a jednak zostałem ukarany i to w miare szybko.

Lepiej późno niż wcale.

Ja Cię rozumiem. To fakt, no ale offtop tak jest karany, więc nawet jak mówisz, że niska szkodliwość, to mimo wszystko.. Tyle mogłem zrobić, albo i nie..Poukrywać posty i zgłosić to Adminowi, no i tak się stało. Od swoich możesz śmiało apelować, nie ma wątpliwości nawet.

O ile wiem kiedyś było tak, że Admin był traktowany jak użytkownik forum i łamiąc regulamin był karany. To powinni wrócić, mimo, że rzadko to się zdarza to tutaj jest przykład takiej sytuacji.

• Stróż Prowa lubi to

#8 0Verte

0Verte

prawa ręka

• Zarząd
  • 806 postów
  • Nick SA-MP:Sven_Helvetica

Napisano 10 listopad 2018 - 21:01

O ile wiem kiedyś było tak, że Admin był traktowany jak użytkownik forum i łamiąc regulamin był karany. To powinni wrócić, mimo, że rzadko to się zdarza to tutaj jest przykład takiej sytuacji.

Kres temu dziwnemu rozwiązaniu położył precedens Morasznika, ponieważ nadawanie warnów adminom prowadziło do kuriozalnej sytuacji w której to zwykły admin forum decydował o tym czy administrator będzie posiadał uprawnienia do przeglądania forum czy też nie.

Administrator jest karany karami administracyjnymi, warny na forum tak samo jak AJ są przeznaczone dla graczy. Administrator powinien zachowywać się tak aby nie dostawać żadnej z tych kar - jednak jeżeli coś takiego mu się przytrafi karaniem zajmuje się opiekun administracji a nie osoby z moderacji forum.

#9 Akaexus

Akaexus

• Administrator Forum
  • 472 postów
  • Nick SA-MP:Krzysztof Golder

Napisano 10 listopad 2018 - 22:25

Mu chodzi o to, że kara dla adminów serwera jest śmieszna. A kare zmienił verte, a nadał hoffman, także dante jak najbardziej dobrze trafił apelując do grubych czerwonych.

• Stróż Prowa i lil ruby da cherry lubią to

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych