Skocz do zawartości

[Skarga] Krzysztof Corleone


Pit Bull

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: Krzysztof Corleone
Nick oskarżającego: Salvatore Rivera 
Powód: Nagminny DM, 24/7 wzywanie taxi po czym ucieka pojazdem po los santos.
Kara (proponowana): 2x warn.
Wyjaśnienie: Witam a więc składam skargę na tego gracza ponieważ co jeżdżę po mieście ten oto osobnik cały czas jak tylko mnie spotka rozwala mi pojazd, robi nagminny DM nie od dzisiaj razem z swoimi znajomymi... Wzywa taxi 24/7 po czym ucieka po mieście. Rozwala pojazd następnie proponuje aby go naprawić...
Screeny (obowiązkowe): https://imgur.com/a/JMLMxK4

 
Odnośnik do komentarza

Napisz mu ze niezly nagminny dm2 skoro te ssy w ogóle nic nie przedstawiają xDD Nie widać na nich żadnego DM (tym bardziej nagminnego xD) ani tego że wzywam taxi, co z resztą nie jest karalne. Przecież nawet nie masz tu zniszczonego auta bez sensu ta skarga

 

//za krzycha bo nie ma konta na 4um

Odnośnik do komentarza

To ja się wtrącę także w ten post. Otóż sama administracja widzi co on robi na mruczniku

I nie raz na moje prośby reagował Herato, który go specował przez jakiś czas i on doskonale może sam się wypowiedzieć w sprawie tego.

Odnośnik do komentarza

To ja się wtrącę także w ten post. Otóż sama administracja widzi co on robi na mruczniku

I nie raz na moje prośby reagował Herato, który go specował przez jakiś czas i on doskonale może sam się wypowiedzieć w sprawie tego.

 

ale krzysztof już został za tą akcje ukarany, na szczęście zrobiłem ss bo coś czułem że się spłaczecie na forum:

 

gZF7ivZ.jpg

 

 

no dalej wasze ssy nic nie przedstawiają

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...