Skocz do zawartości

Im więcej się wie, tym częściej się milczy


Donnely

Rekomendowane odpowiedzi

** Na stronie internetowej San News pojawił się nowy artykuł **

 

 

naFNHMw.png

 

 

"Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło, wtedy dopiero wszystko się zaczyna" - dalsza część informacji z przebiegu zdarzeń

 

 

 

Tym czasem, gdy prezes Korporacji Transportowej, jeszcze - Lucas Calley zbiera 75.000.000$ dolarów Amerykańskich, my piszemy następny artykuł! Wyświetlenia artykułów wzrosły o kilka milionów! Czytelnicy są ciekawi informacji. Konflikt pomiędzy Victorią Foxworth a Lucasem Calleyem jest tematem rozmów w ostatnich 5 dniach. Więcej można znaleźć poniżej w podanych odnośnikach do stron z artykułami. Dzisiejszego dnia Lucas Scott otrzymał postanowienie i list od Sądu Najwyższego - powód wycofał rozprawę. Najciekawszą informacją według czytelników było to, iż Victoria Foxworth została porwana - jaki jest jej stan zdrowia? Co dalej z oskarżonym? Przychodzimy do Państwa z odpowiedziami!

 

 

iMd3L2W.png

 

 

Na kilka pytań postanowił odpowiedzieć Lucas Scott - obecny zastępca dyrektora San News, aktualnie pełni tymczasowo obowiązki dyrekcji. "Jestem wręcz zaszokowany tą sytuacją. Znałem prezesa Korporacji Transportowej dość długo, nie bez powodu trzymałem się za tym, aby objął po mnie stanowisko. Niestety, ten człowiek okazał się bandytą i przestępcą - z moją osobistą opinią. Nie widziałem o tym, że stać go na to, aby pobić kobietę - ciekawe czy na odszkodowanie też go będzie stać. Ludzie popełniają różne błędy, ale bez przesady, to jest niedopuszczalne zachowanie. Bardzo współczuje mojej szefowej i prywatnie znajomej. Uważam, że zrobiłem wszystko co w mojej mocy. Będę starał się również o to, aby utracił on stanowisko zarządcy firmą i został zesłany na leczenie psychiatryczne do innego Państwa." - świadek odmówił udzielania informacji na temat, iż oskarżony pojawił się u poszkodowanej w szpitalu. Postanowiliśmy samodzielnie zbadać sytuację. W szpitalu znajdowała się już przyjaciółka Victorii, pocieszała ją i starała się nawiązać z nią kontakt. Około dziesięć minut później na sali pojawił się Lucas Calley, w ręku trzymał list, kwiaty oraz paczkę słodyczy. Widząc go w drzwiach wejścia - Lucas Scott poszedł do niego i próbował go zmusić do natychmiastowego wyjścia z sali pooperacyjnej. Doszło prawię do bójki! Przyjaciółka poszkodowanej udaremniła to, tym samym zdenerwowana zapraszając go na rozmowę - szczegóły z rozmowy nie zostały ujawnione do tej pory. Po powrocie z konwersacji, wrócił tylko "prezes". Zaczął się modlić nad łóżkiem poszkodowanej, wykonywać znak krzyża i wołać Jezusa. Lucas Scott postanowił otworzyć list, w którym zostało napisane: "Droga Victorio! Przepraszam, że musisz cierpieć, lecz naprawdę to nie ja, nie byłbym w stanie zlecić na kogoś takiej okropnej rzeczy, proszę, obudź się! Pozdrawiam, Calley" - zastanawia nas, dlaczego na pierwszy rzut oka, Victoria otrzymała przeprosiny, za to że musi cierpieć, a zaraz wyjaśnienia, że przestępstwa nie dokonał Lucas Calley. Niestety nie możemy jeszcze stwierdzać, że to jego wina - oczekujemy na wyjaśnienia ze strony służb porządkowych. "Obudź się"! - ciekawe, czy to przeczyta, będąc w śpiączce. Niektórzy sami nie wiedzą, co już mówią. To jest stres, mnóstwo długu i problemy kryminalne. Stan zdrowia Victorii jest na razie stabilny, nawiązała już kontakt ze swoim współpracownikiem - zaczęła się wybudzać. Słodycze, które dostała w prezencie zostały natychmiast wysłane do miejscowego laboratorium. 

 

Lucas Calley poddaje się w kłamstwach. My się cieszymy, że staje się coraz sprawiedliwszy i mądrzejszy. Odwołał rozprawę w sądzie. Czekamy na jego dalsze działania! 

 

 

 

 

Czytaj więcej:

#1 Dyrektor złodziejem

#2 Pierwsza rozprawa za nami

#3 Czy Victoria Foxworth przeżyje?

 

 

pgEteS8.jpg

 

 

 

 
 
 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...