Skocz do zawartości

[O] Eastside Deviltown Groves


Titu

Rekomendowane odpowiedzi

ogolnie wywalil bym z ekipy tiwa, dlaczego? dlatego ze na widok hejtu sra sie jak 10 letnie dziecko zamiast to ominac do tego nagminnie lamie regulamin forum zwyczajny szkodnik i toxic a co do dm to nawet jesli robil wam dd/cz czy tam dm2 to nie odpowiadamy dm od tego jest skarga ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Ten temat to i tak śmieć więc jak śmiecia można zaśmiecić?

Kim ty jesteś na tym forum żeby dawać taką opinię, założę się że nie wiesz jak wygląda granie w gangach ani nawet przed gangiem kiedy to mówisz że siedzicie na ośce i gadacie tylko, mówisz to co mówisz, według mnie jesteś atencyjny, chociaż w sumie nie znajdziesz tutaj żadnej atencji bo nikt nie zgadza się z twoim zdaniem, więc jeżeli masz chociaż trochę normalnego i dojrzałego gracza, to opuść ten temat i tutaj nie wracaj. A jeżeli nie podoba ci się nasza gra, to po prostu napisz np: ,,Według mnie ta aplikacja nie jest zbyt rozwinięta by grać na slocie" i tyle a nie piszesz że ten temat to śmieć, to bardzo nie mądre i nie dojrzałe. i pragnę zauważyć że skoro ten temat to śmieć to jak w nim coś napiszesz, też jesteś wtedy śmieciem nie sądzisz?

Odnośnik do komentarza

o tiwie moje zdanie jest na górze ale

 

 

gdyby nie tiw to moze by to przeszlo

 

 

plama, zreszta i tak gownem jestescie

co ty tu isram wyjezdzasz? chlopie mechanik ma wiecej w glowie od ciebie, jestes zwyklym szkodnikiem do tego powinienes dostac liste bez ub no i nie polecam ja bym sie 20 razy w glowke puknal zanim bym go przyjal XDDD nazywasz to gownem? chlopie to przynajmniej za wglad przeszlo a twoja kopia? https://mrucznik-rp.pl/topic/75390-la-cosa-di-famiglia/?do=findComment&comment=840147szkoda slow zegnam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

o tiwie moje zdanie jest na górze ale

 

 

co ty tu isram wyjezdzasz? chlopie mechanik ma wiecej w glowie od ciebie, jestes zwyklym szkodnikiem do tego powinienes dostac liste bez ub no i nie polecam ja bym sie 20 razy w glowke puknal zanim bym go przyjal XDDD nazywasz to gownem? chlopie to przynajmniej za wglad przeszlo a twoja kopia? https://mrucznik-rp.pl/topic/75390-la-cosa-di-famiglia/?do=findComment&comment=840147szkoda slow zegnam

Mi to tam lata co o mnie myslisz - Ale Roe wyjasnił wszystko - Dziekuje dobranoc. JESLI JEST TU JAKIS ADMIN PROSZE O USUNIECIE TYCH SMIESZNYCH HEJTÓW, BO TYLKO NIEPOTRZEBNE STRONY SIĘ ROBIĄ

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...