Skocz do zawartości

[Skarga] Asif_Makin


Psychoaktywny

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: Asif_Makin

Nick oskarżającego: Zenon_Psychoaktywny

Powód: RK

Kara (proponowana): Warn

Wyjaśnienie: Pojechałem do slumsów, rzekomo siedziba ISIS. Stałem tam ze swoim kolegą Mike_Ollistone i oskarżony podszedł i uderzył mnie, ja w odpowiedzi na to go zastrzeliłem z M4 (samoobrona + zemsta za jego cios, nie jest to DM). Kilka sekund później się zrespił i zabił mnie.

Screeny (obowiązkowe): http://i.imgur.com/FPvFHZ4.jpg

https://youtu.be/UOswLlCKYH8 (główna akcja od 1:56, ale nie uciąłem filmu na dowód temu, że go nie prowokowałem)

Odnośnik do komentarza

ZIomuś wpadłeś poodwalać do nas, prowokujesz, sam dmisz a potem skargi składasz? Nie uderzyłem cie tylko był missclick o ile wiesz co to jest. A po drugie, jakie RK Psia kostka jak ja mam tam gdzie graliśmy Spawn typie? XD weź sie ogarnij i idź sie pouczyć a nie prowo marne robisz i skargi składasz. Tyle w temacie żegnam.

 

// Zemsta za uderzenie to nie DM? xDDDDDD "Nie odpowiadaj DM za DM- to też jest karane" Ty powinieneś być ukarany za odwalanie i DM a nie ja.

Edytowane przez Taki Sobie Ja
Odnośnik do komentarza

ZIomuś wpadłeś poodwalać do nas, prowokujesz, sam dmisz a potem skargi składasz? Nie uderzyłem cie tylko był missclick o ile wiesz co to jest. A po drugie, jakie RK Psia kostka jak ja mam tam gdzie graliśmy Spawn typie? XD weź sie ogarnij i idź sie pouczyć a nie prowo marne robisz i skargi składasz. Tyle w temacie żegnam.

 

// Zemsta za uderzenie to nie DM? xDDDDDD "Nie odpowiadaj DM za DM- to też jest karane" Ty powinieneś być ukarany za odwalanie i DM a nie ja.

Nie wiedziałem że to był missclick, nie jestem jasnowidzem. Nie przepadamy za sobą IC to pomyślałem że to było celowo, a skoro tak to nie koniecznie był to DM z twojej strony. A ty RK zrobiłeś bo po twojej śmierci nie prowokowałem cie w żaden sposób.
Odnośnik do komentarza

Psia kostka, na filmiku widać że przyszedłeś poodwalać do nich na Hooda, wiec jak u mnie byś tak odwalał to bym odrazu cie za*****ł dzieciaku z czwórki. Dobrze zrobił ciesz się że ci c4 w du*e nie wsadził - chociaż szkoda na takiego bez mózga jak ty

zajebać to ty mozesz twoiego ojca jak ci do wanny wchodzi, niewychowany podczlowieku ktory slucha jakichs brudasow 2pacow ;) Zenon nie integrowal w gre asifa, a karac moze tylko admin a nie jakis smiec ktoremu przeszkadza czyjas zabawa
Odnośnik do komentarza

za*****ć to ty mozesz twoiego ojca jak ci do wanny wchodzi, niewychowany podczlowieku ktory slucha jakichs brudasow 2pacow ;) Zenon nie integrowal w gre asifa, a karac moze tylko admin a nie jakis smiec ktoremu przeszkadza czyjas zabawa

Dziecko, to tylko gra. Podniecasz się tak że w tym poście zjadłeś wszystkie paznokcie i wyrwałeś włosy z głowy. Śmieszny jesteś.

Odnośnik do komentarza

No dobra, uderzył mnie to uderzył, tylko nie wiem gdzie na tym filmie masz jakieś odwalanie? Mike Ollistone to mój kumpel i prosił abym przyjechał tam, to przyjechałem. Nawet słowa nie zamieniłem z Asifem, on mnie uderzył no to mu oddałem - płynność akcji, ale on złamał regulamin bo dopuścił się RK. To że może kiedyś DMiłem albo odwalałem nie ma znaczenia, w LKiZ nie ma usprawiedliwienia na łamanie regulaminu, każdy mimo wszystko musi ponieść konsekwencje

Odnośnik do komentarza

Nawet słowa nie zamieniłem z Asifem

 

 

No skądże ani słowa xD tylko że przyszedłeś odwalać i pierdoliłeś coś, odwalałeś prowokowałeś to wyszło co wyszło. Aj za DM powinieneś dostać ty, RK nie widze bo mam tam spawna. Wyjdź na ulice i zobacz czy jakiś zenek wyciągnie m4 i cie zabije... A po drugie ja nie bede czekal 15 min zeby wrocic i prowadzic rekrutacje dlaej bo ty sie spłaczesz na forum ze rk zrobilem xDD smiech na sali.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...