Skocz do zawartości

[K][Dyskusja] Wprowadzamy KP


Simeone

KP  

77 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakbyśmy wprowadzili, kupiłbyś?

  2. 2. Czy KP powinno działać na zasadzie Mrucznik Coins?



Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

jestem ciekawy - jakbyśmy teraz wprowadzili KP (od jutra) ile osób by je zakupiło?  :lol:  :love:  Tak czysto z własnej ciekawości pytam.

 

Zapraszam również do dyskusji na temat KP - opisu co powinno zawierać, a czego nie..

 

Posty typu - "I tak nie wprowadzicie" - trafiają do śmietnika :D 

 


 

 

Jak dla mnie powinno być GUI - a  w nim aktualny stan naszych mrucznikcoins i za nie moglibyśmy kupić: /zn, unikatowe skiny, unikatowe pojazdy (nie wszystkie), konto premium, /dodatki (obiekty przyczepiane do postaci)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza

Co do GUI to się zgadzam z tobą w tym 100%

Ja bym na pewno kupił ale nie odrazu, ale jak KP zostanie wprowadzone szybko to będzie wasz to największy sukces XD

W zasadzie największym sukcesem byłoby 3.0, ale tego nie robimy. Nie ma co się oszukiwać.

 

Natomiast co do KP, prace są.. Nie mogę niestety zdradzić dokładnego terminu wgrania, ale będzie to niespodziewane raczej dla was  :huh:  :love:

Odnośnik do komentarza

W zasadzie największym sukcesem byłoby 3.0, ale tego nie robimy. Nie ma co się oszukiwać.

 

Natomiast co do KP, prace są.. Nie mogę niestety zdradzić dokładnego terminu wgrania, ale będzie to niespodziewane raczej dla was  :huh:  :love:

A więc mówisz że projekt 3.0 stanął w miejscu i nigdzie nie pójdzie dalej? Jeśli tak to lepiej by było zrobić po prostu jedną wielką aktualizacje która byście wgrali? Zamiast tych malutkich aktualizacji co tak szczerze gówno dodają - np; te propozycje które zostały zrealizowane ale jeszcze nie dodane to by zostały dodane w tej wielkiej aktualizacji.

Odnośnik do komentarza

Cokolwiek wprowadzicie z KP to musicie uwzględnić graczy już posiadających KP, żeby nie byli w tyłek bici.

 

Dostaną pewnie (nie wiem do końca jak Mrucznik zrobi - ja mu tak proponowałem), aby dostali tak, jakby kupili je od moment u wgrania (przykładowo na 3 mieś) 

Odnośnik do komentarza

kupno unikatowych skinow, obiektow przyczepialnych czy zn za real hajs to idiotyzm w huj xD

 

Kiedyś tak było, są to tylko zmiany estetyczne - nie dają żadnej władzy nad innymi graczami.. Nie rozumiem dlaczego to idiotyzm?

 

Niektóre obiekty na /dodatki mieliby wszyscy, ale np. specjalny ultra super kapelusz mogłaby kupić osoba tylko z KP

Odnośnik do komentarza

po co pytania o to czy kp powinno dzialac w oparciu o mrucoins skoro to juz jest zostalo napisane przez niceczlowieka i jest w oparciu o mrucoins? xD

generalnie mrucoins to glupota, smsik 7,38 czy ile to tam jest to premka na miesiac i byloby super

a unikatowe skiny to tez glupota bo ograniczacie zwyklych graczy niebedacych w zadnej organizacji
 

Edytowane przez serinho
Odnośnik do komentarza

W zasadzie największym sukcesem byłoby 3.0, ale tego nie robimy. Nie ma co się oszukiwać.

 

Natomiast co do KP, prace są.. Nie mogę niestety zdradzić dokładnego terminu wgrania, ale będzie to niespodziewane raczej dla was  :huh:  :love:

Już mrucznik na shoutboxie gadał że kp będzie w aktu 2.6, a potem że w grudniowej aktu. XD Jednak powatpiewam że tak będzie bo to ciągnie się od bodajże czerwca-sierpnia. Na same ankiety 2x tak

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...