Skocz do zawartości

[A][nieobecnosc/pozegnanie] Roe


Przemekk

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, przyszła kolej na mnie. Jeśli wrócę to z kumplem, z którym zacząłem grać lecz narazie tego nie planujemy więc szanse na powrót są bardzo małe. Na forum będę co jakiś czas

 

 

@Lilka mimo naszego dziwnego kontaktu to dzięki za wszystko.

[member=1K2a3m4i] dzięki za gre w FBI, SASD, LSPD i za wspólne odpały OOC jak i IC.

w szczególności za grę w HAMC z czego nie będę się rozpisywał bo stron braknie!  

również tak jak za copernika, dzieki za gre w HAMC oraz w Hitmans Agency i odpały na tsku!!!!!!!!

@Jenczy tutaj to ogólnie dzięki, za grę u mnie w LSFD, dobrze, że się nie poddałeś i dalej trzymasz to LSFD oraz dzięki za szansę jaką mi dałeś na viceleadera.

mimo ze mnie ostro wnerwiales na tsie, discordzie oraz w grze itd itd to dzięki ci za gierkę w hells angels ;/

@Abstynent no barkerek tobie to w szczegolnosci dzieki za wtyke, za glosowanie na mnie za wstawianie sie za mnie i wiele wiecej co dla mnie robiles! KC

@Błażej tobie to w szczególności dziękuję za gierkę w SASD

@Timon za początkowe relacje to ci powinienem kopa w dupę zasadzić i nawet papa nie powiedzieć ale dzięki za wszystko  

@Rozalka ugh rozalka za te gierke w lsmc i uczenie mnie RP to jestem wdzięczny jak chuj, odpały na ts gg i wgl wyzywanie! tego nie zapomnę ;d bella ciao!

@Donnely za te wszystkie warny krawacie jeden to tez cie karma spotka, za giereczke w kt rowniez dziekuje naczelny odwalaczu, papa!

@Daglas dzięki tobie zaczęła się moja gierka na mruku, gdybyś nie siedział przede mną 3 dni i patrzył jakie błędy były w IP to nie dostał bym UB, za cały kontakt dzięki  ;)

@DMJ za gierecke w lspd!

za giereczke w fbi i odpierdalanie na tsie.

mati ty moj odwalaczu, za dm, za catherine i za wszystkie inne organizacje w ktorych razem z toba gralem  ;)

@Sniper o tobie to za dużo pisac nie musze, spoko koles i dzieki 

@kamilson za danie szansy mi w HA, kozacko się gralo stary ;d

@Dreptacz za gre w sn i probe nauczenia mnie montowania filmow i tak dalej  

@HSKI nakaymana, za te wszystkie ck ktore mi wbiles w yakuzie mam ochote cie zabic jednak fajnie mi sie gralo to samo w WPS, trzymaj sie.

@Richi riczu te wszystkie interakcje w org przestepczych z toba to byl konkretny kozak, w fbi tak samo... znasz się na rzeczy i nagrywaj dalej jutuberze ; - )

za te wszystkie flejmy odwalaczu, no i gierka w HA

@Kalman za usss i gsa, dzięki wielkie 

za gierke w lsfd normalnie najdluzszy rekord bycia w frakcji, polecam!

@Perfidny mimo ze mnie wyzywales bo sie niby sprzedalem dzieki za gre w fbi  

naszego tsa i gry w lsmc nigdy nie zapomne, dzieki.

@Młoda w szczególności ts wstydziochu, mc i pd!

takayanagi ty melepeto konfidencie nie zapomne tego jak na mnie konfiles ;c ale ta gierka w lsmc, fbi gdzie prowadzilem sprawe twojej smierci byla fajna!  :love:  dzieki

@Brucek twoja apka na warsztat byla zajebista, ciesze sie ze mialem okazje obrabiac tam ssy  ;)

@Kremuś nasza spina w SAA była bardzo smieszna mimo to wkurwiales mnie ostro, jeszcze pozniej gra w FBI... ale patrzac na czas to nie zaluje, smiesznie bylo ;d dzieki wielkie

@Tomuś gierka w SN, wjebałem ci sie na miejsce redaktora naczelnego ale mi wybaczyles mam nadzieje ze sie nie gniewasz   :love:

@Erak ty menelu remku, za gierke w LSMC przede wszystkim  

@LukeSQLY mimo ze mnie wyzywales kiedys, nic ci nie pasowalo to i tak smiesznie bylo! dzieki  

narka blizniaczku ;d

ty tez to konfident, pamietaj ze na swoich sie skarg nie pisze!!! za gierke w catherine, props trzymaj sie 

@skTom o chlopie, tobie? gra w lsmc pd fbi to byla czysta przyjemnosc, nie wspominajac naszych rozmow na discordzie i TS ;p dzieki ci wielkie

@lauren lauren! strazniku teksasu bombo stara, dzieki za gierke w fbi i pilnuj dalej tego LSFD!!!

@Baju baju jaju, nocne gadki na discordzie oraz grove na grape street, kozacko mi sie gralo dzieki  

@Telehama o kurdi, oplaca sie pisac? w skrocie discord i teamspeak codziennie, plotki dramy itd dzieki wielkie ;d!!!

by cie ten dziabel szatanie zjadl! trzymaj sie 

@Liwina slodziak, gra w hamc!

w skrocie mowiac: LSPD!

mimo, ze jestes frajer, to byles prawie ze mna od poczatku gry na mruczniku ;d NASZE NIEUDANE APKI TEGO TO W ZYCIU NIE ZAPOMNE XD! Trzymaj się  ;)

@Vans szukaczu spiny, mimo naszych chorych relacji trzymaj sie 

oj hanka, hells angels od poczatku twojej postaci, dziekuje ci bardzo! <3

 

 

 

 

No i jeszcze wiele innych o ktorych zapomnialem sorki, dzieki mrucznik  :)

Edytowane przez Roe
  • Like 11
Odnośnik do komentarza

Już tęsknie, nasza gra w LSMC, moje odejście, tyle wspomnień. Szkoda ,że urwał nam się kontakt. Mam nadzieje ,że to troll i wracasz :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

**płacze**

Edytowane przez skGrzebień
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...