Skocz do zawartości

[SKARGA]Tony Larson


JaszczuR

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze primo Jak robisz DD/CZ to się nie dziw że robię DM 2

PO drugie primo ultimo RObisz DD/CZ a za to jest 20 minut Aj tak jak i za DM 2 jest 20 minut AJ

                                                                               

Dla Ciebie takie info bo chyba nie wiesz!

                                                                                    ■■■Kary 3 stopnia - do 20min AJ■■■

Destruction Derby/Celowe Zderzenia (DD/CZ)

Powergamming (PG)

DM 2 stopnia

 

DOSTANE ZA TO 20 minut AJ za DM 2, a ty dostaniesz 20 minut AJ za DD/CZ

P.S Na ss wyraźnie widać jak mnie zderzyłeś (BEZ WĄTPIENIA TO BYŁO CELOWO BO WJECHAŁEŚ NA MNIE A JA BYŁEM NRG)

Odnośnik do komentarza

Jechales pod prąd za sandkingiem ucieklem i walnales w bok auta. Nie ma dowodów ze ja cie ztaranowalem bo tego nie zrobiłem. A nawet gdybym cie ztaranowalem to nie masz podstaw do dmu... Nie bylo żadnego dd/cz ;) 20 minut za takie padalskie zachowanie? Hah

Odnośnik do komentarza

Jechales pod prąd za sandkingiem ucieklem i walnales w bok auta. Nie ma dowodów ze ja cie ztaranowalem bo tego nie zrobiłem. A nawet gdybym cie ztaranowalem to nie masz podstaw do dmu... Nie bylo żadnego dd/cz ;) 20 minut za takie padalskie zachowanie? Hah

Po pierwsze widać że NRG Nie mogę zrobić DD/CZ 

Po drugie widać że ty jechałeś pod prąd jak bym ja jechał to Bym Cię strzelał z lewej strony a nie z prawej!!!

Po trzecie Masz rację nie mam podstaw do dmu i za to należy mi się kara AJ 20 min

Po czwarte Zrobiłeś DD/CZ i tobie też się należy AJ 20 min albo 

 

 no jak aj bedziecie dawac to nigdy nie naprawicie serwerra

 

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Wmawiasz mi cos czego nie zrobilem. Fakt dd cz nie zrobisz nrg ale mozesz jechac pod prąd. W tym wypadku po mojej prawej stronie i orleciales na lewo a ja w prawo. Proste, za dm 20 minut aj dla cb a mi nie wmawiaj jakiegoś dd cz

Odnośnik do komentarza

Wmawiasz mi cos czego nie zrobilem. Fakt dd cz nie zrobisz nrg ale mozesz jechac pod prąd. W tym wypadku po mojej prawej stronie i orleciales na lewo a ja w prawo. Proste, za dm 20 minut aj dla cb a mi nie wmawiaj jakiegoś dd cz

Widzę że się chociaż w jednym zgadzamy że ja powinienem dostać AJ 20 minut a nie Warn

Ale  na ss widać że ja strzelam cię z prawej strony :) 

Czyli zrobiłeś DD/CZ

Koniec tematu

Pozdrawiam :)

 

Odnośnik do komentarza

JAPIERDZIELEE CO ZA ŁOM.

JECHAŁEM PRAWĄ STRONĄ (MOJĄ PRAWĄ) KIERUNEK GANTON, IDLEWOOD WIĘC TY JESTEŚ PO LEWEJ STRONIE A SS JEST ZROBIONY Z PRZODU.. JAK WE MNIE WALNĄŁEŚ TO CI MOTOCYKL POLECIAŁ W LEWO BOŻE CZEGO W TYCH PODSTAWÓWKACH UCZĄ.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...