Skocz do zawartości

[A]Krótka historia tego, co zabił czas...


Sonix

Rekomendowane odpowiedzi

...A raczej brak czasu.

Matko Święta jak ja dawno nie pisałem na forach internetowych :D .

 

 

 

Witajcie Drodzy Mrucznikowcy! Ciekawe kto jeszcze pamięta starego, poczciwego, czasem skorego do kłótni wujka Sonixa znanego w grze jako Tim Mcilrath ;).

 

Pamiętam jak pierwszy raz postawiłem hmm... "nogę" na Waszym serwerze. Czasy, kiedy znajomi namówili mnie na grę "for fun na serwerze bez zasad" - tak było :lol:. Swoją przygodę z SA-MP zaczynałem w 2007 roku od DM'ów, w których rzeczywiście zasad nie było, nigdy nie chciałem za bardzo angażować się w grę RP ze względu na brak umiejętności i często twierdziłem, że ten typ rozgrywki nie ma sensu.

 

Zdanie jednak zmieniłem w momencie gdy mój ulubiony serwer DM (upadły już dawno Extreme DM) zmienił swój tryb rozgrywki na RP. Poświęciłem wtedy szmat czasu na grę, tworzenie skryptów, map i obiektów. W pewnym momencie zacząłem też tworzyć grafikę do celów gry (co później przydało się w realnym życiu). Po upadku Extreme RP długo szukałem swojego serwera aż w końcu trafiłem do Was.

Pamiętam kiedy z DJ Davis zechcieliśmy stworzyć klub muzyczny. Pomógł nam wtedy... yyy... cholera zapomniałem jaki on miał nick... w każdym bądź razie bardzo mocno przyczynił się do tworzenia skryptu klubu IBIZA. Macias!... o właśnie, przypomniało mi się :lol:.

 

Z Mrucznika pamiętam wiele fajnie rozegranych akcji, wiele kłótni, kilka skarg i obelg na OOC. Niemniej jednak MrucznikRP jest jednym z tych serwerów, o których nie zapomnę chyba nigdy.

Najbardziej pamiętną akcją był na pewno błąd przy polewaniu alkoholu w klubie Ibiza. Pamiętam była późna noc i grałem wtedy na serwerze z Subenem, którego mianowałem zastępcą dyrekcji w Ibizie. Suben polał mi drinka za cenę na minusie, wtedy Mrucznikowy system zwariował i dodawał mi pieniądze, które nabijały się w nieskończoność :lol:. Pamiętam jak wtedy się chichraliśmy ale z drugiej strony byliśmy przerażeni tym, że moje konto zostanie zbanowane. Wpadliśmy na genialny pomysł, że kupimy sobie łodzie, helikoptery, domy, nowe auta i rozdamy trochę kasy biednym (pamiętam jak nagle wszyscy wokół nas stali się biedni :lol:). Jak postanowiliśmy tak też zrobiliśmy bo i tak BAN był nieunikniony.

 

Po latach wiem, że takie zachowania psują rozgrywkę RP ale cóż... wtedy liczył się FUN :P . PS: Suben także otrzymał swoją dolę :ph34r:. Kolejnego dnia moje konto było już niegrywalne, choć nie żałowałem ani sekundy tych paru godzin w których byłem najbogatszym człowiekiem na serwerze :love: .

Pamiętam takżę jak grając w San News pobiłem kogoś w trakcie prowadzenia wywiadu i nie wyłączyłem nadawania na czacie... śmieszna akcja z tego wyszła :D.

Po zakończeniu działalności w Ibiza Club posmutniałem troszkę ze względu na to, że wraz z Maciasem włożyliśmy sporo czasu i serca aby klub był numerem jeden pod względem technicznym i muzycznym a następne pokolenia zrobiły z niego muzyczną spelunę... cóż.

 

 

Dwa lata temu zrodził się w mojej głowie pomysł otworzenia kolejnego klubu - tym razem undergroundowego miejsca z muzyką Rockową. Niestety brak czasu na skończenie projektu i jego wykonanie raz na zawsze zakończył moją przygodę z MrucznikRP. Wyjazd do USA, praca i życie codzienne nie dały mi chwili wytchnienia choć bardzo często będąc gdzieś daleko od Ojczyzny, wracałem do wspomnień w których gra w GTA pozwalała mi poczuć choć trochę klimat Stanów w Polsce.
 

 

 

 

Bardzo serdecznie pozdrawiam tych, którzy jeszcze pamiętają czasy dawnego serwera MrucznikRP, Ronda Kubiego i crasów przy dworcu kolejowym a jeszcze serdeczniej tych, którzy jakkolwiek funkcjonują tutaj jeszcze z serwera ExtremeRP.

 

 

Nos vemos luego!

  • Like 4
Odnośnik do komentarza

Powiem ci że dalej nie naprawili bugów na hajs, jest ich mnóstwo - ten kto wie to wie, ale łatwe do wykrycia są a nie ma co zgłaszać bo i tak nie naprawią.

Czyli za wiele w tej kwestii się nie zmieniło :lol:. No cóż, dzięki za odpowiedź!

Odnośnik do komentarza

Powiem ci że dalej nie naprawili bugów na hajs, jest ich mnóstwo - ten kto wie to wie, ale łatwe do wykrycia są a nie ma co zgłaszać bo i tak nie naprawią.

Okej, niezgłoszenie bugu = banned. Właśnie się do tego przyznałeś. Hahahah  :huh:  :love:

Edytowane przez Simeone
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...