Skocz do zawartości

[K]Aktywność @


Akil

Rekomendowane odpowiedzi

Rekru na p@ przecież w styczniu ma być wiec o co ci chodzi? @ to też ludzie, mają życie osobiste i nie będą siedzieli ciągle na sampie bo ktoś odwala. Mają chwilę to wchodzą chyba to logiczne.

 

Co do odwalacz. Ss i skargi pisz

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Rekrutacja na P@ odbędzie się na początku przyszłego roku tak zapowiadał Duble.. Natomiast odnosząc się do sprawy aktywności Administratorów na Mruczniku.. Każdy posiada życie prywatne i jedni mają czas pograć troszkę drudzy nie.. Po to są tematy "Skargi na graczy" dzięki którym można ukarać szkodnika.. 

Odnośnik do komentarza

Czego wy wymagacie od adminów? Ślęczenia po 12 godzin bez przerwy na serwerze? Ta godzinka spędzona przez admina jest niezauważalna. Może on pomóc 10 losowym osobom, a wy i tak dalej będziecie narzekać, że nie reaguje. Byłem i dalej jestem w @ i wiem jaki spam potrafią czasem mieć admini i nie jest to problem aktywności, bo nie każdy potrafi się "wstrzelić" w czas, kiedy gracze najbardziej potrzebują pomocy administratora. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Wy chyba serio nie macie co robić ze średnio co dwa miesiące pojawia się jakaś bezsensowna dyskusja ktora nie ma żadnego głębszego sensu.

Oczywiście nie mówiąc juz o tym ze odszukanie sie w nich jakiegokolwiek porządnego argumentu graniczy z cudem xdxd.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza

Jak jest 10 administratorów to zdarza się, że i tak nikt nie siedzi na /report. Minimum jeden admin powinien pilnować porządku.

Tu pochwała dla dzielnej Rozalki, która ostatnimi czasy jest sama i musi rezygnować z gry IC żeby ogarnąć bałagan. 

 

Natomiast jeśli chodzi o graczy to zawsze narzekają. Kiedy jest 10 administratorów to marudzą, że nie tak karają, że nie dali warna typkowi którego dany gracz pragnie uwalić. A jak administracji nie ma to problem, że nie ich ma.

 

Ja myślę jednak, że jak na tak sporą kadrę administratorów - w stosunku do ogólnej przeciętnej liczby graczy - to aktywność jest słabiutka. Albo się ekipa wypaliła albo wszyscy pobrali nieobecności. Większość to stare wyjadacze, którzy mając już spory @lvl nie mają motywacji by się starać, a dodatkowo pewnie czują zniechęcenie z powodu zachowania graczy. Mimo to, oby było jak najmniej @ którzy używają cmd dla swoich potrzeb i kolegów naciągając zasady ile się da bo tacy też są.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza

To kazdy admin, ma zapieprzac 10h siedzac i patrzac w monitor w oczekiwaniu na szkodnikow? Kazdy ma zycie jak i prace/szkole moze OOC, wiec nie wiem czego wymagac. 

Edytowane przez Perfidny
Odnośnik do komentarza

oni też mają życie - Szkoła co po niektórzy praca, dom, rodzina, obowiązki tak ciężko zrobić dwa ssy i napisać skargę w minutę? 

poradnik jak napisać skargę;

Wchodzisz na serwis mrucznik-rp.pl

Wchodzisz w Skargi i pochwały wybierasz 1 opcję

Wchodzisz do screens samp wyjmujesz ssy wrzucasz

je na imgura.com klikasz new post >> pulpit czy wyszukujesz sobie folder samp wybierasz ssy czekasz chwile kopiujesz link 'copy'  piszesz nick oskarżonego oraz swój powód karę proponowaną tak trudno?

Odnośnik do komentarza

Ale co Ty gadasz? Ja zauważyłem zwiększoną aktywność Administracji na serwerze patrząc na to co było wcześniej. Wyżej dobrze napisali o czasie prywatnym oraz obowiązkach OOC. A to, że ktoś sobie nie potrafi poradzić z odwalaczem (zazwyczaj wystarczy takowego zignorować) to już nie problem Administracji.

 

 

Tylko Morasznik adminuje.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...