Skocz do zawartości

Zdjęcie

DA NANG BOYS; Băng đảng Việt Nam

60 odpowiedzi w tym temacie

#61 mcstaw

mcstaw

zasłużcie na jazde po ksywkach

• Gracz
  • 633 postów
  • Nick SA-MP:siara_siarzewsky

Napisano dziś, 01:43

jesli polowa serwera sie na nas skarży to dlaczego mamy też pozytywne recenzje ludzi, którzy z nami grali?

a skoro korupnik chce wyjebać na siłe aplikacje bo nie lubi vansia, to wiadomo, że mu pomożecie sojusznicy z Jetty Lounge

ale pomyślcie logicznie, fajniej by było jakby było kilka organizacji i moglibyśmy się w końcu normalnie napierdalać i jakkolwiek odbudować półświatek tego serwera i pokazać, że chociaż jest wielkim gównem to jeszcze nie aż tak wielkim czy jednak fajniej jest uwalać się nawzajem i podsyłać na siebie jakieś absurdalne ssy czy filmiki? Będzie to prowadziło do zamknięcia którejś z naszym organizacji, jeżeli to będzie moja to wyjebane trudno, ale znowu na SC przestanie się cokolwiek dziać, a chyba fajnie sobie podmić na legalu nie bedac mechanikiem niż wejść do gry pograć 5 minut "yo'w **zbija pione**" "ale nuda, spadam czarnuchu **odchodzi do domu**" pomyślcie o tym, bo to do nikąd nie prowadzi, Korupnika przepraszam że mu naubliżałem na /w ale się wkurwiłem w opór po tym co mi napisał, mam nadzieję że jeszcze ponapierdalamy się konkretnie na ulicach Los Santos bez zbędnych przepychanek.

a jak chcecie zamykać da nang boys to róbcie to śmiało

ja nie bede z nikim prowadzic wojny out of charakter bo nie mam na to czasu i chęci, pokój wszystkim ludziom dobrej woli.

Użytkownik mcstaw edytował ten post dziś, 02:05

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych