Skocz do zawartości

DA NANG BOYS; Băng đảng Việt Nam


TrapboyATL

Rekomendowane odpowiedzi

J4iBgJy.jpg


DA NANG BOYS; organizacja przestępcza o bliżej nieokreślonym charakterze, posiadająca twardą hierarchie wewnętrzną, choć mieszkańcy Freemont Street nazywają ją Băng đảng Việt Nam - gangiem wietnamskim, choć podobno żołnierze na ulicach to tylko wierzchołek góry lodowej, jaką jest mafijna struktura. Została założona w latach 70' zeszłego stulecia przez człowieka zwanego "SNAKEHEAD" w San Fierro, nazwa pochodzi od miasta w Wietnamie Da Nang, skąd pochodził założyciel grupy. Gang został okrzyknięty jednym z najbrutalniejszych w stanie San Andreas, poprzez metody zabijania swoich wrogów, jednym ze sposobów jest obdarcie ofiary ze skóry i ugotowanie jej żywcem. Początkowo Da Nang Boys zrzeszało ludzi pochodzenia głównie wietnamskiego, w jedność przeciw innym mniejszością rasowym lub grupami skinheadów stale napadającymi na niewinnych, bezbronnych i uciemiężonych azjatów. Z upływem czasu organizacja rozrosła się, przyjmując w swoje struktury różnej narodowości azjatów oraz zaczęła trudzić się; porwaniami, handlem ludźmi, narkotykami oraz bronią, podczas kształtowania się organizacji do jej kultury wprowadzono podłapane od czarnoskórych gangów stacki, czyli umowne gesty dłońmi symbolizujące początkowo niebezpieczeństwo ze strony policji lub wrogich gangów. Na przełomie lat 80' i 90' Da Nang Boys przeżywało tzw. "złote czasy", gdyż kontrolowali oni 70% czarnego rynku w San Fierro, azjatów w szarych i czarnych barwach lub z wytatuowanymi literami DNB w języku wietnamskim można było spotkać niemal wszędzie, każdy chciał być chłopakiem z Da Nang.



yJBUAjx.png


W roku 1993 wszystko się zmieniło, Snakehead został zamordowany, w strukturze organizacji zapanował chaos, a gangsterzy z Da Nang Boys zostawali wyłapywani przez San Fierro Triada oraz uciszani na dobre, ci którzy przeżyli musieli opuścić miasto oraz pokierować się tam, gdzie będą mogli znowu poczuć się bezpiecznie. Na cel obrali sobie Los Santos, a dokładne miejsce stacjonowania to East LS / Freemont St. gdzie przez ponad 20 lat od osiedlenia się pierwszych uciekinierów powiązanych z gangiem, przestępczość wzrosła prawie pięciokrotnie.


yJBUAjx.png?width=716&height=254


Po kilku latach set podupadł, było to powiązanie ze zniknięciem Wu Tang'a oraz śmiercią Johnny'ego Pong'a, ich wpływy zaczęły przejmować inne organizacje, które szybko wypchnęły Wietnamczyków z Freemont Street i pozbawiły możliwości zarobku pieniędzy. Chłopaki z Da Nang, którzy zostali przy życiu obrali sobie za cel Crystal Gardens - projekty mieszkalne znajdujące się w dzielnicy Idlewood, nieopodal tego miejsca przebiega również owiana złą sławą ulica Grove Street. Na blokowisku, w którym kryje się największy odsetek patologii oraz bezrobocia, mieszkają tak samo Azjaci, tak samo jak i Afro Amerykanie, Biali oraz Chicano - kolor skóry nie ma znaczenia, kiedy mierzysz do kogoś spluwą. Zwykli ludzie, którzy przechodzą przez tamtą dzielnicę czują niepokój, aż do samego końca, przecież mogą zostać pobici, to najłagodniejszy sposób radzenia sobie z problemem jakim są obcy.



AsYfMfE.jpg


 


 


 


OOC; Siemano, grałem już kiedyś Da Nang Boys i wyszło ekstra, teraz również startuję z tym projektem w nieco innej odsłonie, gramy od początku, nie mamy żadnych kontaktów i tak dalej, zdobędziemy je wszystkie drogą IC, co nie znaczy, że moja postać jest świeżą głową w tym wszystkim, bo tak nie jest. W każdym razie będziemy grać dużo między sobą, gdyż na serwerze są może ze 3 organizacje na krzyż etcetera etcetera. Jak chcesz z nami pograć to śmiało pisz PW na forum lub w grze.


Ekipa to:


trapboy from atlanta,


mcstaw,


vanś,


syrop,


kacperxd,


starydziadzio,


reset,


danqel751


 


credits;


makstaff


beezon


Edytowane przez TrapboyATL
  • Like 12
Odnośnik do komentarza

No pozwolenie, tylko że tamto zostało odrzucone

No ale cóż, powodzonka!

Odrzucone, bo lider może wstawić aplikacje po odrzuceniu, dopiero po 2 tygodniach a nie kilku dniach.

 

Szykuje się coś dobrego  :P

Odnośnik do komentarza

Podchodzi to pod plagiat, ale nie czepiam sie, bo ktos bedzie gral i bedzie co robic z Gang Unit ;) Powodzonka i dluuuuuuuuuugiej jak ch*** lysego z brazzers gry

sam jak plagiat jesteś

grafike robił bizon + mój edit, apke pisał mcstaw

https://mrucznik-rp.pl/topic/51036-am-da-nang-boys/?do=findComment&comment=591454

Polecam sprawdzać ten link

Edytowane przez TrapboyATL
Odnośnik do komentarza

sam jak plagiat jesteś

grafike robił bizon + mój edit, apke pisał mcstaw

https://mrucznik-rp.pl/topic/51036-am-da-nang-boys/?do=findComment&comment=591454

Polecam sprawdzać ten link

A tekst kto pisał? Mcstaw tylko? Czyli Ty wstawiając to robisz plagiat, ale mam na to wyjebane, życze powodzenia i nie chce spin, razem z GU liczymy na MIŁĄ interakcje, nie jak z niektórymi (nie będę wymieniał, bo nie pamiętam nazwy), że tylko płacz OOC etc. Jeszcze raz powodzonka i długiej gry ;)

 

Dobra, dopisane, że Mcstaw pozwolił wrzucić i finito :)

Edytowane przez Deni
Odnośnik do komentarza

A tekst kto pisał? Mcstaw tylko? Czyli Ty wstawiając to robisz plagiat, ale mam na to wyjebane, życze powodzenia i nie chce spin, razem z GU liczymy na MIŁĄ interakcje, nie jak z niektórymi (nie będę wymieniał, bo nie pamiętam nazwy), że tylko płacz OOC etc. Jeszcze raz powodzonka i długiej gry ;)

 

Dobra, dopisane, że Mcstaw pozwolił wrzucić i finito :)

o co ty sie przypierdalasz bo z twoich wiadomosci nie wiele mozna zrozumiec

 

ps. zajebiste czkema na wiecej

Edytowane przez Gość_ven0m_
Odnośnik do komentarza

czy wy jesteście slepi? 

posiadam pozwolenie od makstaff na wrzucenie tego ofc

 

credits;makstaff

da nang boyz robil makstaff w 2k17, ktory gra w tej organizacji i dał trapboyatl pozwolenie a wiecie co jest najbardziej dziwne? to, ze piszecie jakies smieci nie wiedząc jak wygląda sytuacja. 

mysle, ze rozjaslnilem sytuacje

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

HARABARA UKRADZIONE

 

Widzimy sie w sądzie i na policji

 

Chyba nie bierzecie moich wypowiedzi na powarznie przez muj awatar, prosze sie uspokoic

 

a mozna pograc

 

prosze

 

no mozna ?

 

nie kazcie mi czekac prosze
 

no prosze was no ja mam 6.3 amg i chcecice sie scigac?
 

Edytowane przez radomskiStyLfrUSA
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

HARABARA UKRADZIONE

 

Widzimy sie w sądzie i na policji

 

Chyba nie bierzecie moich wypowiedzi na powarznie przez muj awatar, prosze sie uspokoic

 

a mozna pograc

 

prosze

 

no mozna ?

 

nie kazcie mi czekac prosze

 

no prosze was no ja mam 6.3 amg i chcecice sie scigac?

 

;)

Odnośnik do komentarza

dokładnie, ja tu gram i jestem jednym z liderów organizacji, po prostu ktoś inny wrzucił aplikacje gdyż go o to poprosiłem. 

to nie jest plagiat, bo reaktywacja organizacji to moja inicjatywa, poza tym trapboyatl to mój człowiek.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...