Skocz do zawartości

Zdjęcie

[odwołanie-ks] decyzja w odwołaniu

25 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ksenon

Ksenon

Szkodnik serwerowy

• Gracz
  • 331 postów
  • Nick SA-MP:Ross Stonecold

Napisano 04 grudzień 2018 - 22:14

Link do sprawy:  https://mrucznik-rp....n/#entry845404
Uchybienia jakich dopuściła się komisja wydając decyzję: rozpatrzenie odwołania NEGATYWNIE mimo upływu 14 dni i wymyślanie jakiś powodów, że zbanowane osoby nie mogą pisać odwołań. Ciekawe gdzie jest to napisane, bo nigdzie nie znalazłem, a zasady niepisane mnie nie interesują. Jeszcze jakieś rzekome "wiele kar na moim koncie" - jeden aktywny ban to wiele kar? Pfff.

"Rozpatrywane przez kierowników w ciągu 14 dni. Jeżeli dojdzie do uchybienia terminu odwołanie jest automatycznie uznawane za zasadne."

Data wydania decyzji: 4 grudnia
Żądanie: 2x unwarn po rozpatrzonej pozytywnie ostatniej apelacji, skoro nie mógł tego rozpatrzyć wcześniej.

Użytkownik Ksenon edytował ten post 04 grudzień 2018 - 22:27

• xM3T1N lubi to

#2 Morasznik

Morasznik

Legenda

• Administrator SA-MP
  • 1844 postów
  • Nick SA-MP:Frank_Morashi

Napisano 04 grudzień 2018 - 23:12

Miałeś bana na forum więc nie mogliśmy zadawać ci pytań.

#3 Erak

Erak

Doctor Dick

• Komisja Sprawiedliwości
  • 604 postów
  • Nick SA-MP:Aki_Nakamura

Napisano 04 grudzień 2018 - 23:19

Zły tytuł nie spełnia wymagań, do odrzucenia.

• LiamekGrand lubi to

#4 Morasznik

Morasznik

Legenda

• Administrator SA-MP
  • 1844 postów

Napisano 04 grudzień 2018 - 23:23

A już mi się przypomniało czemu to odwołanie było tak długo rozpatrywane, bo zostało napisane w złym dziale.

Od decyzji pomocnika odwołujesz się do asystenta, a od asystenta decyzji do kierownika.

#5 Ksenon

Ksenon

Szkodnik serwerowy

• Gracz
  • 331 postów

Napisano 04 grudzień 2018 - 23:28

Miałeś bana na forum więc nie mogliśmy zadawać ci pytań.

Oczywiście, że mogłeś zadać pytanie i oczekiwać odpowiedzi przez osobę wyznaczoną przeze mnie na discordzie z uid tym samym, który mam w profilu.

Zresztą - jakie chciałeś pytania zadawać, skoro po tym jak dostałem unbana na forum to po prostu odrzuciłeś te odwołanie? XDDD

A już mi się przypomniało czemu to odwołanie było tak długo rozpatrywane, bo zostało napisane w złym dziale.

Od decyzji pomocnika odwołujesz się do asystenta, a od asystenta decyzji do kierownika.

Teraz szukasz dodatkowego pomysłu na odrzucenie, słabe.

Podsumuje idealnie: 

Czekam aż go odbanują na forum, chyba że nie nastąpi to nigdy?

Jesteś zwykłym kłamcą i tyle, gubisz się w zeznaniach.

HOW TO BE MORASZNIK:

1. Odrzuć odwołanie mimo upływu 14 dni i nie zadawaj żadnych pytań.
  2. W odwołaniu od decyzji napisz, że czekałeś na możliwość zadania pytań.
  3. Napisz, że rozpatrywałeś tak długo, bo zły dział.
  4. Ale w odwołaniu pisałeś, że czekasz na możliwość zadawania pytań.

Poważny kierownik poważnej komisji na poważnym serwisie roleplay.

Użytkownik Ksenon edytował ten post 04 grudzień 2018 - 23:40

• xM3T1N lubi to

#6 Morasznik

Morasznik

Legenda

• Administrator SA-MP
  • 1844 postów

Napisano 05 grudzień 2018 - 00:00

To ty napisałeś odwołanie w złym dziale, więc dlatego zostało rozpatrzone tak późno -> TWÓJ BŁĄD

Ty miałeś bana więc utrudniłeś ze sobą kontakt -> TWOJA WINA

Jak tylko otrzymałeś UB odwołanie zostało rozpatrzone.

#7 Ksenon

Ksenon

Szkodnik serwerowy

• Gracz
  • 331 postów

Napisano 05 grudzień 2018 - 00:02

To ty napisałeś odwołanie w złym dziale, więc dlatego zostało rozpatrzone tak późno -> TWÓJ BŁĄD

Ty napisałeś miałeś bana więc utrudniłeś ze sobą kontakt -> TWOJA WINA

Jak tylko otrzymałeś UB odwołanie zostało rozpatrzone.

Widziałeś dostatecznie długo w tym temacie, żeby zauważyć, że coś jest nie tak - zresztą niby zły dział, ale rozpatrzone przez Ciebie, czyli czego jeszcze w tym temacie chcesz? XD

Miałem bana to miałem - chciałeś podobno zadawać pytania, a jak dostałem unbana to ich już nie miałeś, zabawne.

#8 Erak

Erak

Doctor Dick

• 604 postów

Napisano 05 grudzień 2018 - 00:14

Ksenon i tak nikt cię nie lubi i tu nie chce, może zmień grę i idź zatruwać życie i męczyć ludzi swoją osobą na jakimś majnkrafcie czy coś. Wszystko od apelki do odwołań odrzucone prawidłowo i zasadnie.

• vercarlo i LiamekGrand lubią to

#9 Ksenon

Ksenon

Szkodnik serwerowy

• Gracz
  • 331 postów

Napisano 05 grudzień 2018 - 00:15

Ksenon i tak nikt cię nie lubi i tu nie chce, może zmień grę i idź zatruwać życie i męczyć ludzi swoją osobą na jakimś majnkrafcie czy coś. Wszystko od apelki do odwołań odrzucone prawidłowo i zasadnie.

CIEBIE KAŻDY LUBI ZA TO XDDDDDDDDDDDDDD

Rozpatrywane przez kierowników w ciągu 14 dni. Jeżeli dojdzie do uchybienia terminu odwołanie jest automatycznie uznawane za zasadne.

Użytkownik Ksenon edytował ten post 05 grudzień 2018 - 00:26

• xKrakers lubi to

#10 Morasznik

Morasznik

Legenda

• Administrator SA-MP
  • 1844 postów

Napisano 05 grudzień 2018 - 00:16

Bo potem pytanie już nie było konieczne.

#11 Morasznik

Morasznik

Legenda

• Administrator SA-MP
  • 1844 postów

Napisano 05 grudzień 2018 - 00:16

Rozpatrywane przez kierowników w ciągu 14 dni. Jeżeli dojdzie do uchybienia terminu odwołanie jest automatycznie uznawane za zasadne.

Ten zapis nie dotyczy twojego odwołania, bo twoje nie było od decyzji asystenta.

#12 Ksenon

Ksenon

Szkodnik serwerowy

• Gracz
  • 331 postów

Napisano 05 grudzień 2018 - 00:17

Sytuacja była niezmienna cały czas, więc albo rozpatrujesz od razu, albo nie i nie wymyślasz żadnych bajek o pytaniach, które rzekomo miałeś zadać, a potem nie - a wszystko po to, żeby przedłużyć termin.

#13 Morasznik

Morasznik

Legenda

• Administrator SA-MP
  • 1844 postów

Napisano 05 grudzień 2018 - 00:19

Twoja sytuacja się zmieniała, raz miałeś bana, a potem już nie.

#14 LiamekGrand

LiamekGrand

Naczelny szpachlarz

• Gracz
  • 70 postów
  • Nick SA-MP:Liam_Grand

Napisano 05 grudzień 2018 - 00:19

Popieram Pana Eraka,dobrze prawi chłopak idź się wypłakać w poduszkę czy tam co Ci pomaga wyładować nerwy.
  • Erak lubi to

#15 Ksenon

Ksenon

Szkodnik serwerowy

• Gracz
  • 331 postów

Napisano 05 grudzień 2018 - 00:21

Twoja sytuacja się zmieniała, raz miałeś bana, a potem już nie.

Bananowy kazał się odwoływać w tym dziale, także nie głoś dodatkowych głupot, dobre?

https://mrucznik-rp....n/#entry839704

Ten zapis nie dotyczy twojego odwołania, bo twoje nie było od decyzji asystenta.

Użytkownik Ksenon edytował ten post 05 grudzień 2018 - 00:21

#16 Erak

Erak

Doctor Dick

• 604 postów

Napisano 05 grudzień 2018 - 00:25

CIEBIE KAŻDY LUBI ZA TO XDDDDDDDDDDDDDD

Każdy pewnie nie ale przynajmniej grono inteligentnych i ogarniętych ludzi. No i ja nie robię z siebie pośmiewiska. Idź pisz apelkę od bana to może ci ją akceptują, najwyżej napiszesz odwołania od nowa tylko tym razem w odpowiednich działach i z przestrzeganiem zasad.

#17 Morasznik

Morasznik

Legenda

• Administrator SA-MP
  • 1844 postów

Napisano 05 grudzień 2018 - 16:02

Bananowy kazał się odwoływać w tym dziale, także nie głoś dodatkowych głupot, dobre?

https://mrucznik-rp....n/#entry839704

Czyli źle napisałeś odwołanie, bo powinieneś się odwoływać od decyzji w odwołaniu Bananova, a ty się odwołałeś bezpośrednio od apelacji nie informując, że wcześniej jedno twoje odwołanie zostało odrzucone.

Jako były członek komisji administracyjnej na pewno znałeś zasady odwołań.

#18 Ksenon

Ksenon

Szkodnik serwerowy

• Gracz
  • 331 postów

Napisano 05 grudzień 2018 - 18:37

No najwidoczniej nie, skoro dopiero po tak długim czasie na siłę znalazłeś jakieś rzekome nieścisłości. Po za tym czego nadal szukasz, skoro opis sytuacji w każdym odwołaniu mówił o co dokładnie chodzi. Zresztą czekam na odpowiedź zarządu w sprawie tego odwołania i koniec. Nie próbuj mydlić komu kolwiek oczu, bo już pisałem jakie to słabe, że zasłaniasz się tym, że miałem bana, a chciałeś zadać pytania, a jak dostałem unbana to żadnych pytań nie zadałeś i odrzuciłeś odwołanie z wymyślaniem śmiesznych reguł, że osoby zbanowanych się nie mogą odwoływać - a co to, maślak? XD

Trzy tygodnie szukałeś czegoś, żeby się doczepić - czyli nie znasz się nic na tym co robisz, bo po takim czasie to chyba ze swoimi kolegami szkodnikami zrobiliście burze mózgów i komuś się żarówka nad głową odpaliła wymyślając kolejny powód do rzekomego odrzucenia.

Użytkownik Ksenon edytował ten post 05 grudzień 2018 - 18:51

#19 Morasznik

Morasznik

Legenda

• Administrator SA-MP
  • 1844 postów

Napisano 05 grudzień 2018 - 21:26

No najwidoczniej nie, skoro dopiero po tak długim czasie na siłę znalazłeś jakieś rzekome nieścisłości. Po za tym czego nadal szukasz, skoro opis sytuacji w każdym odwołaniu mówił o co dokładnie chodzi. Zresztą czekam na odpowiedź zarządu w sprawie tego odwołania i koniec. Nie próbuj mydlić komu kolwiek oczu, bo już pisałem jakie to słabe, że zasłaniasz się tym, że miałem bana, a chciałeś zadać pytania, a jak dostałem unbana to żadnych pytań nie zadałeś i odrzuciłeś odwołanie z wymyślaniem śmiesznych reguł, że osoby zbanowanych się nie mogą odwoływać - a co to, maślak? XD

Trzy tygodnie szukałeś czegoś, żeby się doczepić - czyli nie znasz się nic na tym co robisz, bo po takim czasie to chyba ze swoimi kolegami szkodnikami zrobiliście burze mózgów i komuś się żarówka nad głową odpaliła wymyślając kolejny powód do rzekomego odrzucenia.

Chcieliśmy ci zadać pytanie "Czemu masz bana na forum?", potem już nie było takiej potrzeby, bo go nie miałeś.

#20 Ksenon

Ksenon

Szkodnik serwerowy

• Gracz
  • 331 postów

Napisano 05 grudzień 2018 - 21:34

Chcieliśmy ci zadać pytanie "Czemu masz bana na forum?", potem już nie było takiej potrzeby, bo go nie miałeś.

Ty jesteś poważny? XDDDD

Chciałeś zadać osobie ZBANOWANEJ czemu ma bana na forum? Jako administrator samp masz stały kontakt z moderatorami, więc mogłeś ich zapytać i nie wciskaj więcej kitu, bo nie jesteś zabawny tylko żałosny takim zachowaniem.

A - i uprzedzając te śmieszne kolesiostwo jakim było odrzucenie przez 0verte skargi na błażeja tu o. Pamiętajcie jedno - Lex retro non agit

Użytkownik Ksenon edytował ten post 05 grudzień 2018 - 21:37

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych