Skocz do zawartości

Zdjęcie

Aktualizacja 2.6

34 odpowiedzi w tym temacie

#1 Abrav sprawiedliwy

Abrav sprawiedliwy

• Gracz
  • 338 postów
  • Nick SA-MP:James Pagotto

Napisano 06 grudzień 2018 - 16:51

Jak myślicie czy wprowadzą jeszcze w tym roku aktualizacje?

#2 LiamekGrand

LiamekGrand

Naczelny szpachlarz

• Gracz
  • 70 postów
  • Nick SA-MP:Liam_Grand

Napisano 06 grudzień 2018 - 17:13

Nie

#3 francis

francis

huj

• Gracz
  • 1009 postów
  • Nick SA-MP:vincent_lucciano

Napisano 06 grudzień 2018 - 17:23

jakby jeszcze potrafili zrobic aktualizacje 2.6 xDd

#4 mathewow_mrucznik

mathewow_mrucznik

hara bara boy

• Gracz
  • 202 postów
  • Nick SA-MP:Kuba_Rondo_Wrobel

Napisano 06 grudzień 2018 - 17:33

jakby jeszcze potrafili robic aktualizacje

#5 FloRida

FloRida

Taki sobie ja

• Gracz
  • 91 postów
  • Nick SA-MP:Sakamae_Miyamoto

Napisano 06 grudzień 2018 - 17:37

jakby jeszcze potrafili robić cokolwiek

#6 serinho

serinho

huj smierdziel

• Gracz
  • 529 postów
  • Nick SA-MP:richard wierzbicky

Napisano 06 grudzień 2018 - 17:44

jakby jeszcze potrafili

#7 Corleone

Corleone

Boss of the fucking game

• Gracz
  • 611 postów
  • Nick SA-MP:C. West

Napisano 06 grudzień 2018 - 17:44

nic nie umieją wgrać

czemu myślisz ze rekrutacja jest na testera? zeby przedluzyc termin

Użytkownik Corleone edytował ten post 06 grudzień 2018 - 17:45

#8 Lai

Lai

Nieomylny

• Konto Premium
  • 550 postów
  • Nick SA-MP:Danny Vardes

Napisano 06 grudzień 2018 - 17:58

moze wprowadza aktualizacje z kutasem w ogrodku czy cos

#9 dakczujro

dakczujro

Zablokowany

• Zablokowany
  • 3 postów
  • Nick SA-MP:rocky_calise

Napisano 06 grudzień 2018 - 20:17

cierpliwości 

#10 Simeone

Simeone

WSRH

• Moderator Globalny
  • 2368 postów
  • Nick SA-MP:Luis_Cotta

Napisano 06 grudzień 2018 - 21:11

cierpliwości 

Dla mnie śmieszne jest gadanie "Jakby jeszcze potrafili", etc.. Ludzie! Wy wszyscy myślicie, że to nasza wina? Jesteśmy młodzi i ambitni, chcemy odmienić ten serwer, ale nie wszystko jest możliwe. Dlaczego zapytacie? Nic nie jest tak cukierkowe, przede wszystkim sam stawiam sobie naukę, jestem w technikum i nie zawsze mogę siedzieć i skrypcić.. Inni tak samo, w dodatku co zrobimy i tak musi być zatwierdzone przez Mrucznika - sami wiemy jak z nim jest :P Nie zawsze ma czas, trzeba to uszanować, a nie rzucać tekstami jacy to my nie jesteśmy najgorsi. 

Co do aktualizacji 2.6 - przewodzi nią nie kto inny jak sam Mrucznik, tylko i wyłącznie od niego zależy czy zostanie ona wgrana dziś, jutro czy za 200 lat. Mogę wam zdradzić, że postępy są i to spore, ale dalej nam dużo brakuje - sam (i tu przepraszam, że się powtórzę) Mrucznik na studiach ma teraz dość ostrą sytuacje i musi się teraz na tym skupić. Przewidujemy termin aktualizacji niestety, już na styczeń. Ale będzie! Wystarczy tylko troszkę cierpliwości i przede wszystkim wsparcia, bo nie robimy tego dla siebie - a dla was. 

#11 Michau

Michau

Doświadczony

• Konto Premium
  • 101 postów

Napisano 06 grudzień 2018 - 21:56

Jesteśmy młodzi i ambitni, chcemy odmienić ten serwer, ale nie wszystko jest możliwe.

Tego serwera przecież nie da się już odmienic :D
Więc śmiało możesz sobie odpuscic te ambicje.

• Stróż Prowa, Mistrz i serinho lubią to

#12 Simeone

Simeone

WSRH

• Moderator Globalny
  • 2368 postów

Napisano 06 grudzień 2018 - 22:04

Tego serwera przecież nie da się już odmienic :D
Więc śmiało możesz sobie odpuscic te ambicje.

Nie ma rzeczy niemożliwych, po wejściu w kod - za pierwszym razem przeraziłem się, ale byłem także pod wrażeniem - jak wiele można tutaj zrobić. 

• Abstynent lubi to

#13 _XaNDeR_

_XaNDeR_

☿☿☿

• Gracz
  • 59 postów
  • Nick SA-MP:Xander_Vine

Napisano 06 grudzień 2018 - 22:18

XD

#14 LiamekGrand

LiamekGrand

Naczelny szpachlarz

• Gracz
  • 70 postów

Napisano 06 grudzień 2018 - 22:27

Dajcie mi dostęp to wam nawet 10.0 zrobię

#15 bobken

bobken

• Gracz
  • 166 postów
  • Nick SA-MP:Charles_McTavish+Edward

Napisano 06 grudzień 2018 - 23:15

Dla mnie śmieszne jest gadanie "Jakby jeszcze potrafili", etc.. Ludzie! Wy wszyscy myślicie, że to nasza wina? Jesteśmy młodzi i ambitni, chcemy odmienić ten serwer, ale nie wszystko jest możliwe. Dlaczego zapytacie? Nic nie jest tak cukierkowe, przede wszystkim sam stawiam sobie naukę, jestem w technikum i nie zawsze mogę siedzieć i skrypcić.. Inni tak samo, w dodatku co zrobimy i tak musi być zatwierdzone przez Mrucznika - sami wiemy jak z nim jest :P Nie zawsze ma czas, trzeba to uszanować, a nie rzucać tekstami jacy to my nie jesteśmy najgorsi. 

Co do aktualizacji 2.6 - przewodzi nią nie kto inny jak sam Mrucznik, tylko i wyłącznie od niego zależy czy zostanie ona wgrana dziś, jutro czy za 200 lat. Mogę wam zdradzić, że postępy są i to spore, ale dalej nam dużo brakuje - sam (i tu przepraszam, że się powtórzę) Mrucznik na studiach ma teraz dość ostrą sytuacje i musi się teraz na tym skupić. Przewidujemy termin aktualizacji niestety, już na styczeń. Ale będzie! Wystarczy tylko troszkę cierpliwości i przede wszystkim wsparcia, bo nie robimy tego dla siebie - a dla was. 

Przewidujemy termin aktualizacji niestety, już na styczeń XDDDDDDDDDDD   Ty ale wiesz ze w styczniu mrucznik obiecywal KP i nie bylo XDDDDDDDDD? zreszta nie w styczniu XDDD i tak nie bedzie tego kp XDDDDDDD

Użytkownik bobken edytował ten post 06 grudzień 2018 - 23:16

• Kacp3rek lubi to

#16 Simeone

Simeone

WSRH

• Moderator Globalny
  • 2368 postów

Napisano 07 grudzień 2018 - 06:40

Przewidujemy termin aktualizacji niestety, już na styczeń XDDDDDDDDDDD   Ty ale wiesz ze w styczniu mrucznik obiecywal KP i nie bylo XDDDDDDDDD? zreszta nie w styczniu XDDD i tak nie bedzie tego kp XDDDDDDD

Twoja składnia leży i kwiczy. Kto powiedział, że KP nie będzie razem z 2.6?

Dajcie mi dostęp to wam nawet 10.0 zrobię

Najpierw trzeba umieć. W dodatku nic nie zrobisz, bo wszystko musi być zatwierdzone przez Mrucznika, jakbyś przeczytał uważnie to byś wiedział :D 

Myślisz, że my nie chcemy? 

• LiamekGrand lubi to

#17 LiamekGrand

LiamekGrand

Naczelny szpachlarz

• Gracz
  • 70 postów

Napisano 07 grudzień 2018 - 07:13

Twoja składnia leży i kwiczy. Kto powiedział, że KP nie będzie razem z 2.6?

Najpierw trzeba umieć. W dodatku nic nie zrobisz, bo wszystko musi być zatwierdzone przez Mrucznika, jakbyś przeczytał uważnie to byś wiedział :D 
Myślisz, że my nie chcemy?

Nie no wiem,że to nie wasza winna widać po pracach i aktywnosci,ale jak to Mrucznik albo mu się nie chce albo nie ma czasu.Taki już jest :/

#18 mvx

mvx

• Gracz
  • 352 postów
  • Nick SA-MP:bianca montechiaro

Napisano 07 grudzień 2018 - 07:37

błąd po wgraniu kazdej aktualizacji to nie przypadek ;-) nie liczcie na duzo od tęgich umysłów. co najwyżej na nowe molo czy parking, który potem i tak usuną XD:)

Użytkownik mvx edytował ten post 07 grudzień 2018 - 07:39

#19 bobken

bobken

• Gracz
  • 166 postów
  • Nick SA-MP:Charles_McTavish+Edward

Napisano 07 grudzień 2018 - 08:40

Panie nawołuje do stycznia xDD tego i next

#20 Pan Hawkins

Pan Hawkins

• Konto Premium
  • 508 postów
  • Nick SA-MP:Bart Hawkins

Napisano 08 grudzień 2018 - 10:29

Nie pierdol głupot, nawet temat z "Aktualizacja 2.5.94'' Zajebaliście, w chuja graczy robicie jak mało kto. Aktualizacja miała się pojawić najdłużej 2 DNI po testach, 7 grudnia nie było aktualizacji a dziś temat nawet zajebany jest z tym.

Użytkownik Pan Hawkins edytował ten post 08 grudzień 2018 - 10:30

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych