Skocz do zawartości

Zdjęcie

Aktualizacja 2.6

34 odpowiedzi w tym temacie

#21 Simeone

Simeone

WSRH

• Moderator Globalny
  • 2368 postów
  • Nick SA-MP:Luis_Cotta

Napisano 08 grudzień 2018 - 10:46

Kto Ci to wgra? Tylko Mrucznik ma taką możliwość, a z nim straciliśmy kontakt, ja wyjechałem na zwolenie i masz tego konsekwencje. Ja i Luke robimy aktualizacje, ale wgrać je MUSI Mrucznik, my nie mamy takich mocy. 

#22 1K2a3m4i

1K2a3m4i

Sąsiad Adama P.

• Administrator SA-MP
  • 2361 postów
  • Nick SA-MP:Jacob Williams

Napisano 08 grudzień 2018 - 11:27

Ale Hawkins naucz się kultury bo nie jesteś ze znajomymi na grupie na jakimś komunikatorze tekstowym tylko forum publicznym, nie jesteś żadnym Bogiem tylko tak jak ja czy Simeone - jednym z użytkowników.

Jakby mieli możliwość to wgraliby aktualizację, nie mają = nie wgrali.

Użytkownik 1K2a3m4i edytował ten post 08 grudzień 2018 - 11:33

#23 Pan Hoover

Pan Hoover

Ja wiem lepiej

• Konto Premium
  • 140 postów
  • Nick SA-MP:Bradley_Hoover

Napisano 08 grudzień 2018 - 11:45

mrucznik wali w przyslowionego chuja i tyle w temacie, nic sie nie zmienilo od 2 lat i nic sie nie zmieni - nie wiem po co marnowac czas i nerwy na ten serwer, lepiej isc pochodzic w wolontariacie np

kiedy wy to w koncu zrozumiecie ze tutaj nic nie bedzie nigdy na stabilnym poziomie?

Użytkownik Pan Hoover edytował ten post 08 grudzień 2018 - 11:46

#24 mvx

mvx

• Gracz
  • 352 postów
  • Nick SA-MP:bianca montechiaro

Napisano 08 grudzień 2018 - 14:14

jak cudowna aktualizacja nazywacie dodanie krowy ruchajacej druga krowe to

#25 skTom

skTom

jestem bardzo zmęczony, nieopisanie wycieńczony

• Zasłużony
  • 2000 postów
  • Nick SA-MP:Tom Russell

Napisano 08 grudzień 2018 - 14:49

X D

• Simeone lubi to

#26 Stróż Prowa

Stróż Prowa

nienawidze policji i diety

• Konto Premium
  • 361 postów
  • Nick SA-MP:Dante_Fallaci

Napisano 08 grudzień 2018 - 15:16

Dla mnie śmieszne jest gadanie "Jakby jeszcze potrafili", etc.. Ludzie! Wy wszyscy myślicie, że to nasza wina? Jesteśmy młodzi i ambitni, chcemy odmienić ten serwer, ale nie wszystko jest możliwe. Dlaczego zapytacie? Nic nie jest tak cukierkowe, przede wszystkim sam stawiam sobie naukę, jestem w technikum i nie zawsze mogę siedzieć i skrypcić.. Inni tak samo, w dodatku co zrobimy i tak musi być zatwierdzone przez Mrucznika - sami wiemy jak z nim jest :P Nie zawsze ma czas, trzeba to uszanować, a nie rzucać tekstami jacy to my nie jesteśmy najgorsi. 

Co do aktualizacji 2.6 - przewodzi nią nie kto inny jak sam Mrucznik, tylko i wyłącznie od niego zależy czy zostanie ona wgrana dziś, jutro czy za 200 lat. Mogę wam zdradzić, że postępy są i to spore, ale dalej nam dużo brakuje - sam (i tu przepraszam, że się powtórzę) Mrucznik na studiach ma teraz dość ostrą sytuacje i musi się teraz na tym skupić. Przewidujemy termin aktualizacji niestety, już na styczeń. Ale będzie! Wystarczy tylko troszkę cierpliwości i przede wszystkim wsparcia, bo nie robimy tego dla siebie - a dla was. 

No to poczekaj na to jak mocno kopną cie w dupe zapominając o twoich osiągnięciach dla serwera ;) Będziesz żałował tego, że w ogóle próbowałeś coś tu zmieniać

• Akil lubi to

#27 Simeone

Simeone

WSRH

• Moderator Globalny
  • 2368 postów
  • Nick SA-MP:Luis_Cotta

Napisano 08 grudzień 2018 - 20:27

Już 4 lata się staram, dostałem już kilka "kopów", ale wciąż tu jestem. Jak widać głupi trafił na głupiego :P 

• UbunteQ, Telehama i xM3T1N lubią to

#28 Banan

Banan

Doświadczony

• Gracz
  • 109 postów
  • Nick SA-MP:Nikodem Banan

Napisano wczoraj, 03:17

Nie ma rzeczy niemożliwych, po wejściu w kod - za pierwszym razem przeraziłem się, ale byłem także pod wrażeniem - jak wiele można tutaj zrobić. 

Ja jak zobaczyłem ten kod to też się przeraziłem i byłem pod wrażeniem. Byłem pod wrażeniem, że można mieć tak FATALNY styl programowania. Zmienne o nazwach kasa, kaska, kaseczka, kasunia, jakieś surowe funkcje z godfathera, niemalże całkowity brak komentarzy. Nie da się w tym gównie zorientować bez tracenia ogromnej ilości czasu na ślęczenie nad tym rozklekotanym skryptem i szukania zmiennej BusCzit po całej mapie. Może teraz ten kod wygląda nieco inaczej, bo trochę czasu minęło, ale o ile nie został przepisany w całości to nadal jest parującym klockiem.

PS. W jakiejś zrujnowanej melinie też wiele można zrobić, ale nie zmienia to faktu, że jest to melina xD

#29 Waleń

Waleń

• Gracz
  • 1266 postów
  • Nick SA-MP:Clark Wallens

Napisano wczoraj, 10:13

Wrzućcie kod Mrucznika to zrobię refaktoryzację.

#30 Akil

Akil

Expert

• Konto Premium
  • 180 postów
  • Nick SA-MP:Terrence Blanchard

Napisano wczoraj, 11:52

No to poczekaj na to jak mocno kopną cie w dupe zapominając o twoich osiągnięciach dla serwera ;) Będziesz żałował tego, że w ogóle próbowałeś coś tu zmieniać

No xDDD

#31 Rubjo

Rubjo

Obywatel Los Santos

• Gracz
  • 21 postów

Napisano wczoraj, 12:48

gdzie 3.0 ? jak ja gralem tu a to bylo ze 3 lata temu to obiecali a wy sie sadzicie o 2.6

#32 PonCzo

PonCzo

• Gracz
  • 610 postów
  • Nick SA-MP:Miguell_Salvatore

Napisano wczoraj, 14:34

X D

#33 LukeSQLY

LukeSQLY

• PółAdministrator
  • 1000 postów
  • Nick SA-MP:M. Swiftt