Skocz do zawartości

[K]Aktualizacja 2.6


Abrav sprawiedliwy

Rekomendowane odpowiedzi

cierpliwości 

 

Dla mnie śmieszne jest gadanie "Jakby jeszcze potrafili", etc.. Ludzie! Wy wszyscy myślicie, że to nasza wina? Jesteśmy młodzi i ambitni, chcemy odmienić ten serwer, ale nie wszystko jest możliwe. Dlaczego zapytacie? Nic nie jest tak cukierkowe, przede wszystkim sam stawiam sobie naukę, jestem w technikum i nie zawsze mogę siedzieć i skrypcić.. Inni tak samo, w dodatku co zrobimy i tak musi być zatwierdzone przez Mrucznika - sami wiemy jak z nim jest :P Nie zawsze ma czas, trzeba to uszanować, a nie rzucać tekstami jacy to my nie jesteśmy najgorsi. 

 

Co do aktualizacji 2.6 - przewodzi nią nie kto inny jak sam Mrucznik, tylko i wyłącznie od niego zależy czy zostanie ona wgrana dziś, jutro czy za 200 lat. Mogę wam zdradzić, że postępy są i to spore, ale dalej nam dużo brakuje - sam (i tu przepraszam, że się powtórzę) Mrucznik na studiach ma teraz dość ostrą sytuacje i musi się teraz na tym skupić. Przewidujemy termin aktualizacji niestety, już na styczeń. Ale będzie! Wystarczy tylko troszkę cierpliwości i przede wszystkim wsparcia, bo nie robimy tego dla siebie - a dla was. 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza

Tego serwera przecież nie da się już odmienic :D

Więc śmiało możesz sobie odpuscic te ambicje.

 

Nie ma rzeczy niemożliwych, po wejściu w kod - za pierwszym razem przeraziłem się, ale byłem także pod wrażeniem - jak wiele można tutaj zrobić. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie śmieszne jest gadanie "Jakby jeszcze potrafili", etc.. Ludzie! Wy wszyscy myślicie, że to nasza wina? Jesteśmy młodzi i ambitni, chcemy odmienić ten serwer, ale nie wszystko jest możliwe. Dlaczego zapytacie? Nic nie jest tak cukierkowe, przede wszystkim sam stawiam sobie naukę, jestem w technikum i nie zawsze mogę siedzieć i skrypcić.. Inni tak samo, w dodatku co zrobimy i tak musi być zatwierdzone przez Mrucznika - sami wiemy jak z nim jest :P Nie zawsze ma czas, trzeba to uszanować, a nie rzucać tekstami jacy to my nie jesteśmy najgorsi. 

 

Co do aktualizacji 2.6 - przewodzi nią nie kto inny jak sam Mrucznik, tylko i wyłącznie od niego zależy czy zostanie ona wgrana dziś, jutro czy za 200 lat. Mogę wam zdradzić, że postępy są i to spore, ale dalej nam dużo brakuje - sam (i tu przepraszam, że się powtórzę) Mrucznik na studiach ma teraz dość ostrą sytuacje i musi się teraz na tym skupić. Przewidujemy termin aktualizacji niestety, już na styczeń. Ale będzie! Wystarczy tylko troszkę cierpliwości i przede wszystkim wsparcia, bo nie robimy tego dla siebie - a dla was. 

Przewidujemy termin aktualizacji niestety, już na styczeń XDDDDDDDDDDD   Ty ale wiesz ze w styczniu mrucznik obiecywal KP i nie bylo XDDDDDDDDD? zreszta nie w styczniu XDDD i tak nie bedzie tego kp XDDDDDDD

Edytowane przez bobken
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Przewidujemy termin aktualizacji niestety, już na styczeń XDDDDDDDDDDD   Ty ale wiesz ze w styczniu mrucznik obiecywal KP i nie bylo XDDDDDDDDD? zreszta nie w styczniu XDDD i tak nie bedzie tego kp XDDDDDDD

Twoja składnia leży i kwiczy. Kto powiedział, że KP nie będzie razem z 2.6?

 


 

 

Dajcie mi dostęp to wam nawet 10.0 zrobię

 

Najpierw trzeba umieć. W dodatku nic nie zrobisz, bo wszystko musi być zatwierdzone przez Mrucznika, jakbyś przeczytał uważnie to byś wiedział :D 

Myślisz, że my nie chcemy? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Twoja składnia leży i kwiczy. Kto powiedział, że KP nie będzie razem z 2.6?

 


 

 

 

Najpierw trzeba umieć. W dodatku nic nie zrobisz, bo wszystko musi być zatwierdzone przez Mrucznika, jakbyś przeczytał uważnie to byś wiedział :D 

Myślisz, że my nie chcemy?

 

Nie no wiem,że to nie wasza winna widać po pracach i aktywnosci,ale jak to Mrucznik albo mu się nie chce albo nie ma czasu.Taki już jest :/
Odnośnik do komentarza

błąd po wgraniu kazdej aktualizacji to nie przypadek ;-) nie liczcie na duzo od tęgich umysłów. co najwyżej na nowe molo czy parking, który potem i tak usuną XD:)

Edytowane przez mvx
Odnośnik do komentarza

Dla mnie śmieszne jest gadanie "Jakby jeszcze potrafili", etc.. Ludzie! Wy wszyscy myślicie, że to nasza wina? Jesteśmy młodzi i ambitni, chcemy odmienić ten serwer, ale nie wszystko jest możliwe. Dlaczego zapytacie? Nic nie jest tak cukierkowe, przede wszystkim sam stawiam sobie naukę, jestem w technikum i nie zawsze mogę siedzieć i skrypcić.. Inni tak samo, w dodatku co zrobimy i tak musi być zatwierdzone przez Mrucznika - sami wiemy jak z nim jest :P Nie zawsze ma czas, trzeba to uszanować, a nie rzucać tekstami jacy to my nie jesteśmy najgorsi. 

 

Co do aktualizacji 2.6 - przewodzi nią nie kto inny jak sam Mrucznik, tylko i wyłącznie od niego zależy czy zostanie ona wgrana dziś, jutro czy za 200 lat. Mogę wam zdradzić, że postępy są i to spore, ale dalej nam dużo brakuje - sam (i tu przepraszam, że się powtórzę) Mrucznik na studiach ma teraz dość ostrą sytuacje i musi się teraz na tym skupić. Przewidujemy termin aktualizacji niestety, już na styczeń. Ale będzie! Wystarczy tylko troszkę cierpliwości i przede wszystkim wsparcia, bo nie robimy tego dla siebie - a dla was. 

Nie pierdol głupot, nawet temat z "Aktualizacja 2.5.94'' Zajebaliście, w chuja graczy robicie jak mało kto. Aktualizacja miała się pojawić najdłużej 2 DNI po testach, 7 grudnia nie było aktualizacji a dziś temat nawet zajebany jest z tym.

Edytowane przez Pan Hawkins
Odnośnik do komentarza

Kto Ci to wgra? Tylko Mrucznik ma taką możliwość, a z nim straciliśmy kontakt, ja wyjechałem na zwolenie i masz tego konsekwencje. Ja i Luke robimy aktualizacje, ale wgrać je MUSI Mrucznik, my nie mamy takich mocy. 

Odnośnik do komentarza

Ale Hawkins naucz się kultury bo nie jesteś ze znajomymi na grupie na jakimś komunikatorze tekstowym tylko forum publicznym, nie jesteś żadnym Bogiem tylko tak jak ja czy Simeone - jednym z użytkowników.

 

Jakby mieli możliwość to wgraliby aktualizację, nie mają = nie wgrali.

Edytowane przez 1K2a3m4i
Odnośnik do komentarza

mrucznik wali w przyslowionego chuja i tyle w temacie, nic sie nie zmienilo od 2 lat i nic sie nie zmieni - nie wiem po co marnowac czas i nerwy na ten serwer, lepiej isc pochodzic w wolontariacie np

 

kiedy wy to w koncu zrozumiecie ze tutaj nic nie bedzie nigdy na stabilnym poziomie?

Edytowane przez Pan Hoover
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...