Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Skarga] Quinton Brown

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ksenon

Ksenon

Szkodnik serwerowy

• Gracz
  • 331 postów
  • Nick SA-MP:Ross Stonecold

Napisano 06 grudzień 2018 - 18:06

Nick administratora:Quinton Brown
Nick oskarżającego: Rodion_RedTiger (za kolege)
Powód: Bezpodstawne zbanowanie 
Kara (proponowana): Degradacje do pół admina.
Wyjaśnienie: Gangsterzy postanowili nas ostrzelać pod Ganton GYM. Przejechali strzelili i pojechali dalej. My na to zebraliśmy się w 4 do sultana i ruszyliśmy w pościg za nimi. Dorwaliśmy ich pod urzędem gdzie rozpoczął się ostrzał z obu stron. Oni jak i my strzelali = GRA IC. Wszyscy akceptowali te warunki. Każdy strzelał do siebie w formie gry IC.
Nagle Quintion zaczął banować strzelców ale tylko z naszego sultana. Obie strony strzelały a tylko nasz sultan dostał bana za ekstremalny DM. Była to gra IC podkreślam. Reszta na SSach.
Screeny (obowiązkowe):

Spoiler

Świadkowie(maks. 3): Tommy Black, Demyan Markov
Komisja w której ta osoba działa: Nie wiem.

• xM3T1N lubi to

#2 Daglas

Daglas

• Moderator Globalny
  • 471 postów
  • Nick SA-MP:Quinton Brown

Napisano 06 grudzień 2018 - 18:58

Ci gangsterzy o których piszesz, wysiedli do was i chcieli pogadać, po czym wy postanowiliście ich zdmić i na tym zakończyła się akcja pod siłownią. Następnie szukaliście sobie kogoś do zdmienia i trafiliście na nich. Nie ma tutaj mowy o jakimkolwiek powodzie IC. Umawialiście się na dm i za to też zostaliście ukarani. Ponadto nie była to jedyna sytuacja w której pozwoliliście sobie na łamanie regulaminu w tamtym czasie.

• LiamekGrand lubi to

#3 Ksenon

Ksenon

Szkodnik serwerowy

• Gracz
  • 331 postów

Napisano 07 grudzień 2018 - 11:12

za kolege

I po co kłamiesz jako admin? Drugi Kevin Russel kłamca w skargach? Ja poparłem wszystko dowodami i widać czarno na białym. Strzelają z DB pod siłownia. Strzelają się razem z nami pod urzędem. Nie ma mowy tutaj o pomyłce. SS nie są przerobione jak widać. Żadnych "akcji" nie było po drodze. Udaliśmy się bezpośrednio pod urząd. EXtremalny DM - zabicie więcej niż conajmniej 5 graczy w krótkim odstępie czasu. Admin nie zna LKiZ?

#4 ElBigSmokio

ElBigSmokio

Newbie

• Gracz
  • 6 postów
  • Nick SA-MP:Janusz Demiarz

Napisano 07 grudzień 2018 - 12:02

Bezpodstawne zbanowanie? Będąc prawolem na bazie mechów mogłem sprawdzić wanted tej osoby i wynosiła ona 10. Jeszcze wcześniej RedTiger podbił na baze mechów by nas zdeemić, co mu oczywiście wyszło. Jak dla mnie to nie zasługuje on na UnBana. (RedTiger samo mówi za siebie)
Warto dodać jeszcze, że RedTiger to notoryczny szkodnik Mrucznika. Jest na liście bez UnBana, więc nie ma takiej opcji.

Użytkownik ElBigSmokio edytował ten post 07 grudzień 2018 - 12:11

• Kremuś i LiamekGrand lubią to

#5 Daglas

Daglas

• Moderator Globalny
  • 471 postów
  • Nick SA-MP:Quinton Brown

Napisano 07 grudzień 2018 - 12:07

Nie kłamię, wszelkie potrzebne dowody mogę przekazać osobie rozpatrującej.

A co do samego bana - podstawa prawna znajduje się tutaj https://mrucznik-rp....93#entry845693

• Klemuś i LiamekGrand lubią to

#6 Ksenon

Ksenon

Szkodnik serwerowy

• Gracz
  • 331 postów

Napisano 07 grudzień 2018 - 14:12

Przekazuje za kolegę.

Podkreślam, że jeśli obiore strony strzelały to obie strony grały IC. "Zamiar" Był zabicia 4 osób nie więcej. Tylko i wyłącznie z tego sultana z czego tylko dwie zostały zabite. Cytujesz status 0verte lecz nie było tam żadnego C4. Ostrzał trwał między dwoma stronami. EXtremalny DM - zabicie więcej niż conajmniej 5 graczy w krótkim odstępie czasu. Jak można ukarać kogoś za strzelanine IC?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych