Skocz do zawartości

[K]Czy mrucznik posiada boty na wyświetlenia forum?


Stróż Prowa

Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślę, że to obca bardziej rozwinięta cywilizacja mogła jeszcze być na forum prócz zwierząt i ludzi. Osobiście mój pies też na forum jest, czasem słyszę jak wściekły szczeka na ekran czytając niektórych wypociny, nie pozwalam mu jednak na grę ic na serwerze bo mu tłumaczę, że za niski poziom jak dla niego tutaj jest i jeszcze we wściekłości pogryzie myszkę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Ty chyba zdajesz sobie sprawę, że na strony internetowe wchodzą nie tylko ludzie? xd

ja wiem że erak to podludź ale bana on nie ma żeby wchodził jako gość.

 

a tak na poważnie: jesteś w stanie wyjaśnić co to za COSIE wbijają na forum? ja rozumiem jakby było 15 osób, ale 115? xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Część z tych gości to są żywe istoty, ale większa część to boty, a jest ich sporo. Mamy boty, które monitorują nasze forum, czyli jak coś się wyjebie to dostajemy o tym informacje. Mamy tak zwane web crawlery, które chodzą sobie po stronach w różnych celach, niektóre zbierają maile (bo przecież trzeba mieć komu wysyłać spam) lub dane, inne zbierają informacje dla search engines (google, bing, yahoo, yandex itd.) - teksty, obrazki i tak dalej, są też takie, które ściagają meta img i tytuły stron kiedy wysyłacie linki z naszego forum na facebooku, slacku, discordzie czy czymkolwiek to robicie. Niektóre też są bardzo miłe i na przykład tworzą kopie forum (np. archive.org). Każdy z tych typów łączy się z kilku różnych adresów i jest widoczny jako osobny gość. Dodatkowo z każdym jest 'zestawiana sesja', która wisi sobie 15 minut od ostatniego połączenia z forum. Nie wiem czemu tak się podniecacie liczbą gości na forum xD

 

Wyjdźmy poza nasze podwórko i zobaczmy jak jest u naszych sąsiadów:

cUdbmus.png

 

rt8PLjH.png

 

o3R4fJg.png

 

W skrócie zluzujcie majty.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza

Część z tych gości to są żywe istoty, ale większa część to boty, a jest ich sporo. Mamy boty, które monitorują nasze forum, czyli jak coś się wyjebie to dostajemy o tym informacje. Mamy tak zwane web crawlery, które chodzą sobie po stronach w różnych celach, niektóre zbierają maile (bo przecież trzeba mieć komu wysyłać spam) lub dane, inne zbierają informacje dla search engines (google, bing, yahoo, yandex itd.) - teksty, obrazki i tak dalej, są też takie, które ściagają meta img i tytuły stron kiedy wysyłacie linki z naszego forum na facebooku, slacku, discordzie czy czymkolwiek to robicie. Niektóre też są bardzo miłe i na przykład tworzą kopie forum (np. archive.org). Każdy z tych typów łączy się z kilku różnych adresów i jest widoczny jako osobny gość. Dodatkowo z każdym jest 'zestawiana sesja', która wisi sobie 15 minut od ostatniego połączenia z forum. Nie wiem czemu tak się podniecacie liczbą gości na forum xD

 

Wyjdźmy poza nasze podwórko i zobaczmy jak jest u naszych sąsiadów:

cUdbmus.png

 

rt8PLjH.png

 

o3R4fJg.png

 

W skrócie zluzujcie majty.

dzienki działa
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...