Skocz do zawartości

[Pochwała] Sergio Mindro


xKrakers

Rekomendowane odpowiedzi

Nick chwalonego: Sergio Mindro - fen1z

Nick chwalącego: Brendon Bustos 

Proponowana nagroda: Dowolna 

Powód pochwały: Bardzo dobry gracz, dobrze odgrywana rola prawnika jako jedyny umie się zachować dobrze na East Beach i do nikogo nie strzela. 

Wyjaśnienie: Gracz zachowuje się ogarnięcie i ma łeb na karku, nie widziałem jeszcze żadnej krzywej akcji od niego a jestem dość często w miejscach gdzie przebywa, plusem jest również to że umie się zachować i nie strzela do kogo popadnie. 

Screeny (obowiązkowe): https://imgur.com/a/wHE5KU0

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Przecież to odwalacz wali do każdego, obraża na /w i robi ciągle OOC w IC. 

Tutaj dostał warna za swoje chamstwo https://mrucznik-rp.pl/topic/76469-skarga-sergio-mindro/

Tutaj jego przykład OOC w IC https://i.imgur.com/38gSr4O.jpg

Powiedz mi jakie chamstwo? Wy robicie dm i tyle a ten ss jest poprostu z luźniej gierki to że napisałem XD to nie znaczy że jestem odwalacz, a co do odwalacza to popatrz na siebie i twoich kolegów i potem się wypowiadaj pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

jak sergio to odwalacz jest co dmi a potem płacze ze jest sam walony

zastanowilbym się nad ta pochwala

 

widzę nie tylko ja mam takie zdanie

Mówisz to bo się z twoją ekipą na mnie uwzioles.Taka jest prawda że wy dm robicie, a to że strasze skargą to nie znaczy że jestem jakiś dzieciak.Nie będe was oceniał, ale nawet nie gracie rp tylko dm i dm.

 

sergio_mindro zaczyna do cb strzelac a jak ty go zabijesz to straszy skargą za dm2 żenujący dzieciak

A co do Ciebie to nawet nie ma co się wypowiadać bo grasz w tych skinheadach i robisz dm i tyle.To że Cie raz może dwa razy zdemiłem to nie znaczy że odwalacz.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie pochwała dla największego odwalacza na serwerze to żenada, gdzie się go nie spotka to dmi.

Proszę pokazać mój dm :) A po 2 nazywasz mnie największym odwalaczem z czego 90% serwera powie ci że jesteście szkodnikami serwerowymi i tyle.

Odnośnik do komentarza

juz nie oszukuj. bronisz się tu bo dupa boli bo pochwałę masz xdd jak uj dostaniesz coś za grę rp na serwisie rp i się nie podniecaj tak tym hehhh

 

i9cX9im.png

 

najlepszy gracz rp

Edytowane przez plazowicz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza

juz nie oszukuj. bronisz się tu bo dupa boli bo pochwałę masz xdd jak uj dostaniesz coś za grę rp na serwisie rp i się nie podniecaj tak tym hehhh

 

i9cX9im.png

 

najlepszy gracz rp

A co na tym widać kolego? Jakiś mój dm czy co? Pokazujesz jakis zamazany ss co nic na nic nie widać jak jesteś taki mądry to napisz skarge.

Odnośnik do komentarza

juz nie oszukuj. bronisz się tu bo dupa boli bo pochwałę masz xdd jak uj dostaniesz coś za grę rp na serwisie rp i się nie podniecaj tak tym hehhh

 

i9cX9im.png

 

najlepszy gracz rp

A co na tym widać kolego? Jakiś mój dm czy co? Pokazujesz jakis zamazany ss co nic na nic nie widać jak jesteś taki mądry to napisz skarge.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...