Skocz do zawartości

Las Colinas Varior


syrop

Rekomendowane odpowiedzi

Ogarnijcie tych typów bo się grać nie da, wczoraj cały dzień Dmili z Vito Kali, uguem fajne apki na biznes robi, jak ktoś chce lukać to macie link: https://mrucznik-rp.pl/topic/42363-gang-vito-master/

 

A tutaj macie SSy tych dmiarzy, ogarnijcie ich bo to jest masakra jakaś: https://imgur.com/a/878vVcY

Edytowane przez Brucek
Odnośnik do komentarza

nie są ode mnie

 

i zamiarz pierdolic jaka to nie org jest niedobra i zła to złóżcie skarge w dziale skargi na organizacje

ps. nie mamy juz skinow vagos jakos od 3-4 dni bo zmienilismy panel ale pewne osoby mają nie wiem jaki zwyczaj i trzymają swojego zamiast najpierw sprawdzic i potwierdzic + porobic jakiekolwiek dowody wolicie jeczec mi w temacie, po to jest ten dział skargi na org zeby z niego korzystac a temat organizacji jest po to zeby wrzucac screeny

 

https://mrucznik-rp.pl/topic/78215-skarga-las-colinas-varior/

o tutaj wypowiadac swoje zale, bierzcie z niej przyklad

Edytowane przez syrop
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

początek wydał się nawet spoko, ale bez kitu ludzie z tej organizacji jeżdżą wbijają bez powodu bw, porywają, albo spamują animkami. 

Kłania się czytanie ze zrozumieniem, "nie są ode mnie". Wiem, że to trudne czasem coś przeczytać w epoce kamienia łupanego no ale to tylko mój punkt widzenia ;p

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Kłania się czytanie ze zrozumieniem, "nie są ode mnie". Wiem, że to trudne czasem coś przeczytać w epoce kamienia łupanego no ale to tylko mój punkt widzenia ;p

nie są ode mnie, ale skiny mają, a w ha nie są ani w fbi.

dlatego sa na nich 2 skargi czy tam 3, 

 

 

edit/ i skad on wie o kogo mi chodzi? myslenie nie boli ;p

Edytowane przez matijas
Odnośnik do komentarza

nie są ode mnie, ale skiny mają, a w ha nie są ani w fbi.

dlatego sa na nich 2 skargi czy tam 3, 

 

 

edit/ i skad on wie o kogo mi chodzi? myslenie nie boli ;p

Bo na przykład były ssy i mógł zobaczyć kto jest na nich? Dokładnie, myślenie nie boli więc pomyśl

Odnośnik do komentarza

moja postac dostała fck, dla sprostowania organizacje oficjalnie zamykam, a nieoficjalnie gramy to samo tylko że z chłopakami z czwartej rzeszy z HSKI'm na czele. po prostu gramy LCV tylko na ich slocie, będzie to wyglądało w taki sposób że będę miał swój crew z tej organizacji, zacznę grę jako freelancer i zbiorę reszte /pionków niedobitków/ z LCV i przeniose ich pod skrzydla mojej postaci.

w skrocie; org do archiwum, zaczynamy gre pod panelem wps czy jaki tam jest w iv sankt reich, mam swój crew ze swoją ekipą która ic ma na celu pomagać głównej ekipie czyli ekipie HSKI'ego, jesli ktos bedzie chcial pograc w moim crewie albo HSKI to piszcie pw na ten moment na forum. siema fajnie sie gralo momentami i momentami sie nie dalo bo czasem na mruczniku sie nie da.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...