Skocz do zawartości

85th' George Dealer's


suctrouse

Rekomendowane odpowiedzi

UsqhTRL.jpg
66'th Seville Street - to niebezpieczna, jedna z biedniejszych dzielnic na South Central. Zamieszkiwana jest przez zdemoralizowaną grupę bambusów pochodzenia A-A, reprezentujących swoją ulice poprzez tatuaże 66' oraz kolor barw, które na sobie noszą. Działalność przestępcza na tej ulicy to między innymi zastraszanie, pobicia, różne kradzieże oraz handlowanie różnego typu narkotykami na tak zwanych Cornerach gdzie głównie bambusy przesiadują aby zarobić trochę kwitu. Owa dzielnica jest położona obok Willowfield na Seville. Godzinami wieczornymi przejeżdżając obok tej dzielnicy można między innymi usłyszeć wiele strzałów, głośne imprezy oraz krzyki. Zauważenie również naćpanego lub pijanego bambusa stało się niczym szczególnym, raczej codziennością. Czarnuchy z Sevilli także oznaczają swoje tereny tagami, które malują spray'em aby wrogie czarnuchy wiedziały gdzie ich brudna noga ma się nie pojawić. Zwykli Mieszkańcy okolicy Seville Street przestali donosić nawet na policje, ponieważ się bali. Kończyło to się zazwyczaj na pobiciach albo zastraszaniach. 66-szóstki niezbyt przepadają za policją, wręcz przeciwnie. Oni ich nienawidzą. Muszą codziennie patrzeć się na ich brzydkie mordy i powstrzymywać się przed bójkami. Patrole Gang Unit często odwiedzają okolice oraz Seville Street aby wyłapać czarnuchów handlujących narkotykami. 66-szóstki od dawna muszą toczyć wojnę o wpływy oraz tereny z wrogimi gangami. Niestety Seville Street niezbyt może się cieszyć dużymi wpływami ponieważ gang ten powstał dopiero w 2018 roku. Przez to nie jest ich dużo, a wrogie gangi wykorzystują teraźniejszą sytuacje 66-szóstek i robią dużo nalotów, przez to nie mają gdzie handlować.
wZvjOH9.gif
66-szóstki to grupa Czarnoskórych, młodych gangsterów działających na terenach South Central. Członkowie owej grupy zamieszkują bloki na Seville Street obok Willowfield, charakteryzują się swoim specjalnym stylem streetwear'owym, głównie noszą na sobie czarne barwy, a podstawą jest noszenie na lewym nadgarstku czarną chustę. Oprócz przesiadywania na Cornerach - gdzie 66-szóstki głównie przesiadują aby zarobić coś na handlu, często siedzą na boisku gdzie wyprawiają grille przy dużych ilościach alkoholu lub głośno słuchają muzyki na boombox'ach. Większość członków nie jest w stanie znaleźć sobie legalnej pracy przez swoje tatuaże wyryte na całym ciele dotyczące 66'th Seville Street, takiego typu tatuaże może mieć tylko prawowity członek gangu i nikt inny prócz O.G lub Y.O.G może zadecydować czy czarnuch na niego zasługuje. Aby przeżyć muszą handlować narkotykami, czasami pozwolą sobie skubnąć jakiegoś świeżaka kręcącego się po S'C. Najczęstsze zarzuty wobec gangsterów to - rozboje, kradzieże, prostytucja oraz handel narkotykami. Czarnuchy również zajmują się swoją uprawą narkotyków jak: gotowanie crack lub hodowanie marihuany. 


Out Of Character
Tutaj wam podeśle Object Pack mojego własnego autorstwa:D

https://www.mediafire.com/file/gbwm4d7i933z761/OP-Object+Pack.7z
Jak ktoś by chciał zobaczyć nasze wcześniejsze ScreenShoty :D
https://mrucznik-rp.pl/topic/76642-a-66th-seville-street/

Edytowane przez HeRun20
  • Like 3
Odnośnik do komentarza

nie podoba mi sie to ze jak wczoraj pd wbilo wam na seville to od razu plakaliscie mi na /w zamiast grac po prostu ic...

 

 

 

 

 

 

 

 

a jak przedwczoraj przejechalem radiowozem przez seville to od razu dostalem /w od kellan rockstone: ODJEDZ  (XD)

Edytowane przez mcccck
  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Mcccck nie wiem o kim dokładnie mówisz. Proszę o Nick IG bo ja na pewno tak nie robiłem. Takie sprawy proszę mi zgłaszać ja z takimi graczami w mojej organizacji się rozprawię :D

 

 

nie podoba mi sie to ze jak wczoraj pd wbilo wam na seville to od razu plakaliscie mi na /w zamiast grac po prostu ic...

 

 

 

 

 

 

 


a jak przedwczoraj przejechalem radiowozem przez seville to od razu dostalem /w od kellan rockstone: ODJEDZ (XD)

 


//klemus: Łącze posty

Edytowane przez Klemuś
Odnośnik do komentarza

każdy kiedyś zaczynał, że swoją organizacją i nie każdy był od razu jakimś kozakiem

jestem ich opiekunem, mają kilku dobrych graczy i też ludzi, którzy uczą się rp stąd takie akcje

ic grają dobrze, jest kilka nieoszlifowanych diamentów, których wystarczy nakierować na dobrą drogę

Odnośnik do komentarza

P.s Chciałbym dodać, że w najbliższym czasie będzie o wiele mniej ScreenShot'ów, powodem jest, że dużo teraz osób gdzieś wyjeżdża do rodziny. Również możecie zauważyć, że w grze nas mniej będzie widać z tego samego powodu. Przepraszamy - za niedługo wracamy z taką ilością SS co wcześniej :D

Odnośnik do komentarza

Grałem. I co stwierdzam? Gracz Emmet_Scott ([memberid=9162]) początkowo wywarł na mnie nieco negatywne wrażenie. Przyjechałem na osiedle i poszedłem na chwilę w AFK, a po powrocie podbił do mnie i od razu zaczął celować z gnata. Myślę sobie "kurwa, przecież jak on zaraz do mnie z tego wystrzeli, a za rogiem stoi lider to będzie to chyba hit miesiąca xDD", ale jednak po krótkiej gadce okazało się, że jest jak najbardziej skory do współpracy i zrobienia interesu. Duży plusik ode mnie. Faktyczny problem pojawił się, gdy czarnuch wyciągnął telefon. Jessica_Larsson ([memberid=18632]) podjechała do nas swoim pickupem i nie znając sytuacji od razu próbowała mnie z auta wyrzucić machając bejsbolem przy mordzie. Słyszałem, że trochę z nią problemów ostatnio bywało, więc radzę gracza naprostować i poduczyć gierki. Musiałem uciec na drugą postać. Wróciłem i tym razem jakiś pionek z Bahamas mnie zaczepił (jak sądzę jesteście pod ich protekcją, bo raczej nie bawicie się w zjebane sojusze), a potem ugrałem co nieco z [memberid=14145] i zgarnąłem to co chciałem. Wszystko poszło w miarę gładko, a wrażenia mam dosyć przyjemne i chętnie wpadnę do was ponownie za jakiś czas.


 


Czekam na kolejne wydarzenie z waszym udziałem. Tylko tym popiszcie się jakoś oryginalnością!


  • Like 5
Odnośnik do komentarza

 

Grałem. I co stwierdzam? Gracz Emmet_Scott ([memberid=9162]) początkowo wywarł na mnie nieco negatywne wrażenie. Przyjechałem na osiedle i poszedłem na chwilę w AFK, a po powrocie podbił do mnie i od razu zaczął celować z gnata. Myślę sobie "kurwa, przecież jak on zaraz do mnie z tego wystrzeli, a za rogiem stoi lider to będzie to chyba hit miesiąca xDD", ale jednak po krótkiej gadce okazało się, że jest jak najbardziej skory do współpracy i zrobienia interesu. Duży plusik ode mnie. Faktyczny problem pojawił się, gdy czarnuch wyciągnął telefon. Jessica_Larsson ([memberid=18632]) podjechała do nas swoim pickupem i nie znając sytuacji od razu próbowała mnie z auta wyrzucić machając bejsbolem przy mordzie. Słyszałem, że trochę z nią problemów ostatnio bywało, więc radzę gracza naprostować i poduczyć gierki. Musiałem uciec na drugą postać. Wróciłem i tym razem jakiś pionek z Bahamas mnie zaczepił (jak sądzę jesteście pod ich protekcją, bo raczej nie bawicie się w zjebane sojusze), a potem ugrałem co nieco z [memberid=14145] i zgarnąłem to co chciałem. Wszystko poszło w miarę gładko, a wrażenia mam dosyć przyjemne i chętnie wpadnę do was ponownie za jakiś czas.

 

Czekam na kolejne wydarzenie z waszym udziałem. Tylko tym popiszcie się jakoś oryginalnością!

 Wiem rozumiem ze odwaliłam i nie będę  tu obwijać w bawełnę no słabo zagrałam ale to jest moja 2 styczność z gangiem. Rozumiem to nie powinna być moja wymówka ale teraz poprawie swoją rozgrywkę i zrozumiałam ze zrobiłam źle  :ph34r: :unsure: :wacko: 

Edytowane przez Krates
Poprawiam post.
Odnośnik do komentarza

Przepraszam, jeżeli się spytam ale mam zablokowane statusy i nie mam możliwości tam napisać.

Moglibyście mi podesłać profil Tremaina_Wright na forum? I czy Tremaine_Wright gra w waszej organizacji? Jak tak to prosiłbym o jego inicjały na forum.

Edytowane przez SZITSU
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...