Skocz do zawartości

[Skarga] Rayan_Crowford


krystic2

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: Rayan_Crowford
Nick oskarżającego: John_Downtown

Powód: CK2

Kara (proponowana): Karę wybieram taką jaką proponował mi zaufany Fabio (( http://imgur.com/dhdHx1f))
Wyjaśnienie: Mieliśmy fajną akcję pościgu z jednym kolesiem(id 5 na ss) Fajnie się zapowiadało, ale kiedy zacząłem za nim pościg pieszy koleś na mnie najechał autem mówiąc JP.. 
Screeny (obowiązkowe):  (( http://imgur.com/a/mR5wq)) - 3 ss

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

poscig ? ten mech stal u mnie na dobre 10 minut

powinienes wiedziec ze wjazd pd na farme rowny jest smiercia

wychodzisz z auta, wyciagasz szota krzyczysz rece i dmisz mecha no to ck2 dynamika gry co nie

i w dodatku mnie straszysz na ooc i wyzywasz hehe

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

poscig ? ten mech stal u mnie na dobre 10 minut

powinienes wiedziec ze wjazd pd na farme rowny jest smiercia

wychodzisz z auta, wyciagasz szota krzyczysz rece i dmisz mecha no to ck2 dynamika gry co nie

i w dodatku mnie straszysz na ooc i wyzywasz hehe

DMisz mecha?XD To mój ziom z którym graliśmy spoko akcję.. Wyzywam cię i straszę? - Jesteś śmieszny jedynie co napisałem ooc na /b to podczas gdy już na mnie byłeś /b Idioto zostaw mnie fajną akcje gramy - czy coś w tym stylu. Straszę cię? Proszę o ss albo napisz jak..

Odnośnik do komentarza

nie rozumiem tylko czemu ten twoj kolega napisal mi danke :*

 

proste

 

 

GP6wDib.png

czyli przepros albo napisze skarge

To idioto zostaw mnie to był cytat z /b który napisałem w grze. Najwidoczniej ktoś jest strasznie niekumaty i nie zrozumiał.

Apeluję o 30minut AJ. Proszę o zakończenie sprawy.

Odnośnik do komentarza

PS: po co wyciąłeś to co napisałem " Skarga, patrz teraz" i "Za 5 minut na forum" - Pokaż kolego całą dyskusje, to ciekawe co tam się kryje, może obraza w moim kierunku? ( Jesteś strasznie przewrażliwiony z tego co widzę, skoro chcesz pisać skargę na mnie, za to, że podczas gdy robiłeś na mnie Ck2 ja napisałem "idioto" ;) )

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...