Skocz do zawartości

[K]siema pytanie o audyt XD


Stróż Prowa

Rekomendowane odpowiedzi

Objaśni mi ktoś sytuację? Brzmi ciekawie.

no co co, miał być jakiś audyt i każdy kto ma jakieś wątpliwości co do działań jakiegoś organu na serwie miał to zgłaszać. zgłosiłem i mijają 3 miesiące i cisza XD

Odnośnik do komentarza

no co co, miał być jakiś audyt i każdy kto ma jakieś wątpliwości co do działań jakiegoś organu na serwie miał to zgłaszać. zgłosiłem i mijają 3 miesiące i cisza XD

 

w takim razie zmniejszasz swoje szanse na odpowiedź. żyj mniej roszczeniowo. tak zdrowiej i na dłuższą metę korzystniej

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Audyt był i stwierdzono na nim, że KS to najlepsza komisja do której nie ma żadnych zastrzeżeń.

 

Co do innych komisji niech kierownicy się pochwalą (nie mają czym :P)

ks śmierdzi zdechłą oponą odkąd ma raka w drużynie

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Audyt był i stwierdzono na nim, że KS to najlepsza komisja do której nie ma żadnych zastrzeżeń.

 

Co do innych komisji niech kierownicy się pochwalą (nie mają czym :P)

Odwołania od decyzji asystentów fakt.. Nie ma do Was żadnych zastrzeżeń, tylko kierownik, który woli się wyzywać na serwie, na cb radiu zamiast rozpatrzyć odwołania (mimo wielokrotnego wchodzenia w ten dział). XD
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Bardziej mnie interesują wyniki audytu, niż członka KO który promuje naganne zachowanie na serwerze w swoim podpisie.

 

Wiem, że pozostałym komisjom przykro, że KS znowu jest najlepsze.

Bez problemu mogę wrzucić Twoje naganne zachowanie na cb radiu, które nie było popierane przez kilku innych administratorów. Dla mnie to tylko kilka minut, jednak ja czepiam się o Twoje wykonywanie obowiązków, a nie o moją sygnature. Nie dziwię się też, że ludzie głosują na KS skoro to od was zależy czy ktoś dostanie ub, czy nie.

 

W dodatku też gdzie niby jest naganne zachowanie? Sam w życiu używam czasami słów "iks de". To, że jednak niektórzy z administracji uznaje nawet "X(tutaj od cholery spacji)D" za emotke IC to już nie moja sprawa bo przecież nikt na tsie nie mówił tych dwóch słów (co też słyszę). ;)

 

Ale też Ciebie rozumiem bo jak nie ma się argumentów na drugą osobę to łapie się za byle co (Ty w moim przypadku za sygnature). Smutne realia życia.

 

 

Teraz powinien być idealny. :)

Edytowane przez Telehama
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...