Skocz do zawartości

21'BANTON GANG


mcstaw

Rekomendowane odpowiedzi

Beczka trochę XD Jedyne co tu jest grane to płacz gdy policja przejeżdża im przez ulicę, fałszywe wzywanie SWAT by zacząć bić wszystkich z baseball (Timothy_Hill), a gdy już się ich złapie to jest wielki płacz na /w, PORAŻKA. Nic nie grają, jedynie pozorują, że grają przez te SSy. Ostatnio jak sobie wymyślili jakąś strzelaninę pod tym ich barem i chciałem coś zrobić, śledztwo, pozbierać materiał dowodowy, była tylko JEDNA osoba z tych które tam były, która mi odpowiadała na pytania na /do. A reszta? "Sam sobie graj, ty prowadzisz śledztwo" - oczywiście, jestem jasnowidzem i wiem co tam się działo, gdzie kto co rzucił, gdzie są odciski. Po prostu mnie wyśmiali za próbę gry z nimi. XD

A Three P Boyz? Co chwilę o nich było głośno, co chwilę jakieś eventy, co chwilę interakcje między frakcyjne.
Mam nadzieję, że nie jest wam za fajnie na sumieniu, że dostaliście slota przez kolesiostwo.

XD

  • Like 6
Odnośnik do komentarza

Beczka trochę XD Jedyne co tu jest grane to płacz gdy policja przejeżdża im przez ulicę, fałszywe wzywanie SWAT by zacząć bić wszystkich z baseball (Timothy_Hill), a gdy już się ich złapie to jest wielki płacz na /w, PORAŻKA. Nic nie grają, jedynie pozorują, że grają przez te SSy. Ostatnio jak sobie wymyślili jakąś strzelaninę pod tym ich barem i chciałem coś zrobić, śledztwo, pozbierać materiał dowodowy, była tylko JEDNA osoba z tych które tam były, która mi odpowiadała na pytania na /do. A reszta? "Sam sobie graj, ty prowadzisz śledztwo" - oczywiście, jestem jasnowidzem i wiem co tam się działo, gdzie kto co rzucił, gdzie są odciski. Po prostu mnie wyśmiali za próbę gry z nimi. XD

A Three P Boyz? Co chwilę o nich było głośno, co chwilę jakieś eventy, co chwilę interakcje między frakcyjne.

Mam nadzieję, że nie jest wam za fajnie na sumieniu, że dostaliście slota przez kolesiostwo.XD

Mówię ostatni raz, nikt nie dostał slota nie umiesz poczytać działów to się nie wypowiadaj zresztą jakby nawet banton dostalo slota to nie było by kolesiostwa bo nikt tam nie gra z KO
Odnośnik do komentarza

Beczka trochę XD Jedyne co tu jest grane to płacz gdy policja przejeżdża im przez ulicę, fałszywe wzywanie SWAT by zacząć bić wszystkich z baseball (Timothy_Hill), a gdy już się ich złapie to jest wielki płacz na /w, PORAŻKA. Nic nie grają, jedynie pozorują, że grają przez te SSy. Ostatnio jak sobie wymyślili jakąś strzelaninę pod tym ich barem i chciałem coś zrobić, śledztwo, pozbierać materiał dowodowy, była tylko JEDNA osoba z tych które tam były, która mi odpowiadała na pytania na /do. A reszta? "Sam sobie graj, ty prowadzisz śledztwo" - oczywiście, jestem jasnowidzem i wiem co tam się działo, gdzie kto co rzucił, gdzie są odciski. Po prostu mnie wyśmiali za próbę gry z nimi. XD

 

A Three P Boyz? Co chwilę o nich było głośno, co chwilę jakieś eventy, co chwilę interakcje między frakcyjne.

Mam nadzieję, że nie jest wam za fajnie na sumieniu, że dostaliście slota przez kolesiostwo.

 

XD

rozumiem, że chcesz się podlizać Three P Boyz, no ale bez przesady. "Co chwilę jakieś eventy", zrobili jeden. "Co chwilę interakcje między frakcyjne", my też gramy z Seville, IV Sankt Reich, wcześniej z Grove Street. A i jeszcze jak będziesz płakał, że twoi ukochani zamknęli organizacje to chociaż miej pojęcie o tym co piszesz bo nie dość, że obraziłeś K.O z tym "kolesiostwem", to jeszcze wciągasz w swój idiotyzm ocelota ;) A i wasza mentalność jest na bardzo wysokim poziomie, szczególnie jak Ocelot zamknął organizacje po tym jak nie dostał slota, który jedyne co daje to kilka aut i fajowe skiny. Nikt nie dostał slota, więc nie wiem o co wam chodzi. Najśmieszniejsze jest to jak piszecie jaka ta komisja organizacyjna jest zła, bo przecież to wam się wszystko należy i wy pewnie lepiej byście ją poprowadzili bo jacy wy nie jesteście super. A jeżeli chodzi o moje sumienie to ja przynajmniej czuję się dobrze, bo w życiu nie byłabym skłonna do stracenia kilku tygodni ciężkiej pracy przez fajowe skiny i fajowe auta. ;) 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza

rozumiem, że chcesz się podlizać Three P Boyz, no ale bez przesady. "Co chwilę jakieś eventy", zrobili jeden. "Co chwilę interakcje między frakcyjne", my też gramy z Seville, IV Sankt Reich, wcześniej z Grove Street. A i jeszcze jak będziesz płakał, że twoi ukochani zamknęli organizacje to chociaż miej pojęcie o tym co piszesz bo nie dość, że obraziłeś K.O z tym "kolesiostwem", to jeszcze wciągasz w swój idiotyzm ocelota ;) A i wasza mentalność jest na bardzo wysokim poziomie, szczególnie jak Ocelot zamknął organizacje po tym jak nie dostał slota, który jedyne co daje to kilka aut i fajowe skiny. Nikt nie dostał slota, więc nie wiem o co wam chodzi. Najśmieszniejsze jest to jak piszecie jaka ta komisja organizacyjna jest zła, bo przecież to wam się wszystko należy i wy pewnie lepiej byście ją poprowadzili bo jacy wy nie jesteście super. A jeżeli chodzi o moje sumienie to ja przynajmniej czuję się dobrze, bo w życiu nie byłabym skłonna do stracenia kilku tygodni ciężkiej pracy przez fajowe skiny i fajowe auta. ;)

 

po co ma mi sie podlizywać? nie czaje po co mnie w to wciagacie dalej, on jest obiektywnym graczem z PD i mówi to co widzi w grze. Powiem to po raz setny że w dupie mam ten slot chodzi o to że jak widać spelnilismy lepiej warunki i wybór KO w żadnym stopniu nie został sensownie uargumentowany, śmieszna władza serwera plus odwalacze uniemożliwiający gre (których przyjmujecie do siebie, wiem bo widzę na ssach odpatki które chciały u nas grać ale się nie dostali) sprawiły że mamy dosyć serwera i kończymy gre. I tak zrobiliśmy coś co większość was ma w dupie. zakończyliśmy historię w sposób IC zamiast "koniec zajawy, do zamknięcia" tyle ode mnie, grajcie se, org na poziomie tego serwera. Edytowane przez ocelot
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

po co ma mi sie podlizywać? nie czaje po co mnie w to wciagacie dalej, on jest obiektywnym graczem z PD i mówi to co widzi w grze. Powiem to po raz setny że w dupie mam ten slot chodzi o to że jak widać spelnilismy lepiej warunki i wybór KO w żadnym stopniu nie został sensownie uargumentowany, śmieszna władza serwera plus odwalacze uniemożliwiający gre (których przyjmujecie do siebie, wiem bo widzę na ssach odpatki które chciały u nas grać ale się nie dostali) sprawiły że mamy dosyć serwera i kończymy gre. I tak zrobiliśmy coś co większość was ma w dupie. zakończyliśmy historię w sposób IC zamiast "koniec zajawy, do zamknięcia" tyle ode mnie, grajcie se, org na poziomie tego serwera.

Yhm, dodajemy odwalaczy no tak, szczególnie dodajemy ich bez slota, mniejsza z tym - kogo niby takiego znalazłeś, który u nas odwalał a chciał u was grać? Bo coś mi się wydaję, że Cię poniosło.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

arczi jakis tam np

 

ja po prostu mówię to co myśli masa osób panie Bonger, gdyby Gustavo nie poprosił to nawet bym nie wspominał przy zamknięciu o tym slocie więc nie wiem co nagle do mnie masz.

 

przestańcie wywoływać mój Nick za każdym razem jak ktoś pluje na waszą grę i sobie usprawiedliwiać tym że szargam wam opinie bo sami to sobie robicie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

arczi jakis tam np

 

ja po prostu mówię to co myśli masa osób panie Bonger, gdyby Gustavo nie poprosił to nawet bym nie wspominał przy zamknięciu o tym slocie więc nie wiem co nagle do mnie masz.

 

przestańcie wywoływać mój Nick za każdym razem jak ktoś pluje na waszą grę i sobie usprawiedliwiać tym że szargam wam opinie bo sami to sobie robicie.

Arczi nigdy u nas nie grał i nawet nie podchodził do rekrutacji, wiedziałam, że Cię poniosło.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Arczi nigdy u nas nie grał i nawet nie podchodził do rekrutacji, wiedziałam, że Cię poniosło.

w takim razie mój błąd pod tym względem i nie obchodzi mnie co tam gracie jak sprawia wam to frajdę, nic do was nie mam ani do poziomu rp bo go nie znam, pretensje mam tylko do KO, więc po prostu dajcie se na luz jak my dawno temu i zamiast 2 raz mnie obwiniać za hejt na was zakończmy temat bo nic to nie zmieni chociaż wiem jak mcstaw lubi sobie poszczekac, z dwojga zlego lepszy on niż niedowartosciowany roe ktory musi sie rozplakac u admina jak ktos go nazwie idiota w internecie, pozdro.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

 

 

śmieszna władza serwera plus odwalacze uniemożliwiający gre (których przyjmujecie do siebie, wiem bo widzę na ssach odpatki które chciały u nas grać ale się nie dostali) sprawiły że mamy dosyć serwera i kończymy gre. I tak zrobiliśmy coś co większość was ma w dupie. zakończyliśmy historię w sposób IC zamiast "koniec zajawy, do zamknięcia" tyle ode mnie, grajcie se, org na poziomie tego serwera. 

chodzi mi o to jak się nagle wywyższasz, jak oceniasz tą aplikacje, miałem kilka razy przyjemność z nimi grać i tak jak podejrzewałem są powyżej poziomu tego serwera, co mnie nie dziwi, bo gdzie mcstaw prowadzi coś to tak tam jest, natomiast pierdolisz też o zakończeniu historii, to zobacz jak to wygląda ostatnio i potem pierdol, grove, central dogs squad, to choćby ostatnie dwa przykłady gdzie historia się zakończyła w sposób IC

  • Like 3
Odnośnik do komentarza

Beczka trochę XD Jedyne co tu jest grane to płacz gdy policja przejeżdża im przez ulicę, fałszywe wzywanie SWAT by zacząć bić wszystkich z baseball (Timothy_Hill), a gdy już się ich złapie to jest wielki płacz na /w, PORAŻKA. Nic nie grają, jedynie pozorują, że grają przez te SSy. Ostatnio jak sobie wymyślili jakąś strzelaninę pod tym ich barem i chciałem coś zrobić, śledztwo, pozbierać materiał dowodowy, była tylko JEDNA osoba z tych które tam były, która mi odpowiadała na pytania na /do. A reszta? "Sam sobie graj, ty prowadzisz śledztwo" - oczywiście, jestem jasnowidzem i wiem co tam się działo, gdzie kto co rzucił, gdzie są odciski. Po prostu mnie wyśmiali za próbę gry z nimi. XD

 

A Three P Boyz? Co chwilę o nich było głośno, co chwilę jakieś eventy, co chwilę interakcje między frakcyjne.

Mam nadzieję, że nie jest wam za fajnie na sumieniu, że dostaliście slota przez kolesiostwo.

 

XD

ziomek co ty dajesz hahahahahahahahahahahahahahahahaha 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...