Skocz do zawartości

[K]nożownik


Gimenez

Rekomendowane odpowiedzi

Kara śmierci jest złym pomysłem, przestępca powinien ponieść odpowiedzialność w sposób inny niż ścięcie głowy przez gilotynę czy inne chore pomysły. Jest jeden problem, takiego przestępce utrzymują w wiezieniu podatnicy, więzień dostanie jeść spać i tyle.

 

A powiedzmy, ze ten idiota nie dostanie dozywocia, to skad masz pewnosc, ze ponownie nie wjedzie na kolejna jakas impreze, i tym razem nie wpadnie z nozem a z bronia, to co potem znowu go zlapia do zasranej starosci? 

Odnośnik do komentarza

A powiedzmy, ze ten idiota nie dostanie dozywocia, to skad masz pewnosc, ze ponownie nie wjedzie na kolejna jakas impreze, i tym razem nie wpadnie z nozem a z bronia, to co potem znowu go zlapia do zasranej starosci? 

Jeżeli PO nie będzie go znowu torturować, to pewnie tego nie zrobi ;DD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Jeżeli PO nie będzie go znowu torturować, to pewnie tego nie zrobi ;DD

 

Z tego co czytalem w komentarzach i zajrzalem do starych artykulow z roku 2014,2015,2013, to fakt mial za uszami duzo, ale szczerze nie ukrywajmy, kazdy z tych politykow ma za uszami, nie wazne czy to Duda, czy chuj wie kto, kazdy ma uszami i tu nie ma co gadac, ale wiesz dla mnie dopoki bedzie PO i PIS to tak zawsze bedzie, bo sie nic nie zmienia, ludzie ktorzy pisza, ze PO nam duzo daje, czy PIS, to czasem sadze, ze oni by polecieli za swoimi ujme to "idolami" i jesli ktos by kazal z nimi walczyc, to ludzie glupi by poszli, i sami siebie by zabijali, a politycy by tylko na to patrzyli. ;)

Edytowane przez Perfidny
Odnośnik do komentarza

odpowiadasz morasznikowi a to największy nieudolny prowokator na mruczniku. chłop 20+ lat w cv wpisuje sobie lider komisji sprawiedliwości na serwisie mrucznik-rp nie dyskutuj z nim, jest na równi inteligencją z kobaltowym erykiem

 

a co do firmy ochroniarskiej pisałem wcześniej - oni na umowe zlecenie przyjmują każdego, nikogo nie interesuje czy znasz kurs samoobrony czy nie, czy nie masz ręki czy masz zespół downa - oni by cie przyjeli od razu

Praca w sam raz dla ciebie!
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

po co sie wypowiadasz jak nawet nie sprawdziłeś podstawowych informacji? xD

Xd słyszałem bo obejrzałem to w telewizji którą użyłem chyba z 4 miesiące temu ostatni raz xD

Edytowane przez Sprint3r
Odnośnik do komentarza

Z karą śmierci uważajcie. Lepiej wysłać gościa na 50 lat izolacji. Straci człowieczeństwo, umrze w klatce, a potem zgnije w więziennej mogile bez pomnika. Tego człowiek się boi, nie śmierci.

 

Możecie narzekać na ciemnotę w narodzie, możecie narzekać na partie polityczne i zawiść między nimi, ale prawda jest taka, że to kapitalizm medialny truje nasze społeczeństwo.

Żerują na niskiej inteligencji emocjonalnej tłumu. Smutne.

Edytowane przez wazon turystyczny
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...